Schaakclub Hoogeveen

Derde team 2002-2003

Hoogeveen 3: 2e klasse C (achttal)
TL: A. Lunenborg

Het derde team speelt sinds 1997-1998 onafgebroken in de tweede klasse, al is het wel zo dat de degradatie in dat eerste seizoen gecompenseerd werd door gelijktijdige promotie van het vierde team naar de 2e klasse.

Eindstand

 Klasse 2CMpBp12345678RaTPR
1.Assen 21241x375675615721664P
2.Dwingeloo12364x34555815191608
3.Hoogeveen 310315x4465714671510
4.Leek939334x777716261616
5.Roden 2724224x45514941453
6.Assen 5 (j)4203213x4513241418
7.Grijpskerk220223123x515111374D
8.Roden 3 (-2)-211201222x13881293D

Ronde 1
R1Hoogeveen 31478 - Dwingeloo15295-3
1.T. van Seventer1530 - W.H. Langbroek1864rem
2.R. Hofman1551 - A. Koops1670rem
3.M. Eggersman1523 - G. Kamps16101-0
4.R. Danker1539 - J.G. bij de Vaate15291-0
5.A. ten Haken1538 - H. Mulder16000-1
6.J. Oldenkamp1497 - B. van Itallie1403rem
7.T. Bos1395 - B. Vinke1245rem
8.P. Nijmeijer1247 - I. Plotnikov13111-0

Ronde 2
R2Assen 51320 - Hoogeveen 314302-6
1.L. Sterken1543 - D. de Jong15160-1
2.E. Hommes1430 - R. Danker15391-0
3.M. Hoolsema1302 - M. Hofstra15000-1
4.T. Knol  - P. Nijmeijer12470-1
5.M. Spriensma1496 - T. Bos13950-1
6.P. Tromp1378 - W. Piepot13881-0
7.P.J. Brouwer995 - K. Galenkamp 0-1
8.B.A.J. Mussche1097 - M. v/d Neut 0-1

Ronde 3
R3Hoogeveen 31479 - Leek16164-4
1.T. van Seventer1530 - J. ten Hoor1846rem
2.M. Eggersman1523 - P. Doller18320-1
3.R. Hofman1551 - G. de Haan17790-1
4.R. Danker1539 - M.W. Keizer1649rem
5.D. de Jong1516 - G. Bies15271-0
6.D. Antheunisse1424 - P.C.J. Thalau15461-0
7.M. Hofstra1500 - J. Koekoek14111-0
8.P. Nijmeijer1247 - C. van Zwol13410-1

Ronde 4
R4Roden 21500 - Hoogeveen 314514-4
1.J. Teensma1593 - R. Hofman1551rem
2.G.E. Willems1499 - R. Danker1539rem
3.J.P. Kakes1566 - D. de Jong15160-1
4.W. Romeijnders1473 - M. Hofstra15000-1
5.F. Jager1485 - D. Antheunisse14240-1
6.S. Winter1603 - T. Bos13951-0
7.C. Hageman1432 - P. Nijmeijer12471-0
8.A. Meijster1347 - J. van Hoorn14391-0

Ronde 5
R5Hoogeveen 31462 - Grijpskerk15055-3
1.D. de Jong1516 - D. Schuttel16201-0
2.R. Danker1539 - A. Admiraal15771-0
3.M. Eggersman1523 - T.J. Hartholt1571rem
4.R. Hofman1551 - S. Postma13790-1
5.D. Antheunisse1424 - W. Admiraal1435rem
6.M. Hofstra1500 - D.H. Kalk15151-0
7.P. Nijmeijer1247 - M.H. de Boer13441-0
8.T. Bos1395 - J.A.M. Janssen16020-1

Ronde 6
R6Assen 21576 - Hoogeveen 314947-
1.H. Doornbos1768 - T. van Seventer15301-0
2.M. Dijkstra1631 - D. Antheunisse14241-0
3.M. Jager1559 - R. Hofman15511-0
4.B.J.J. van Os1553 - R. Danker15391-0
5.J.P. de Kort1511 - D. de Jong15161-0
6.J.S. Dijkstra1537 - M. Hofstra1500rem
7.G. Asselman1539 - T. Boelema 1-0
8.K. Merkus1514 - T. Bos13951-0

Ronde 7
R7Roden 31274 - Hoogeveen 314751-7
1.R. van Maanen1133 - R. Danker15390-1
2.H. Bralds1225 - K. Galenkamp 0-1
3.H. Kouwenberg  - D. de Jong15160-1
4.O.A.J. Diebrink1439 - M. Hofstra1500rem
5.H. Hovenga  - T. van Seventer15300-1
6.A. Colly1316 - R. Hofman1551rem
7.D. Holman1388 - P. Nijmeyer12470-1
8.P.C.M. Brouwer1144 - J. van Hoorn14390-1