Schaakclub Hoogeveen

Derde team

Hoogeveen 3: 2e klasse C (achttal)
A. Lunenborg
Gruythuysenlaan 13
7906 DJ Hoogeveen
0528-221116
h.lunenborg - wxs.nl

Het derde team speelt sinds 1997-1998 onafgebroken in de tweede klasse, al is het wel zo dat de degradatie in dat eerste seizoen gecompenseerd werd door gelijktijdige promotie van het vierde team naar de 2e klasse.


1e ronde

4 oktober 2003
 Hoogeveen 31548- Groningen 615803-5
1.T. van Seventer1594- J. B. Kremer16750-1
2.A. ten Haken1448- R. woudsma16690-1
3.R. Danker1568- E. Bakker16021-0
4.M. Hofstra1621- J. Duisterwinkel1538rem
5.R. Hofman1494- W. Krijnen14930-1
6.K. Galenkamp1432- T. de Jong15730-1
7.E. Horlings1699- P. Zilverberg1510rem
8.T. Bos1527- A. v/d Woude 1-0

2e ronde

4 november 2003
 Hoogeveen 41453- Hoogeveen 315653-5
1.F. Doornbos1500- T. van Seventer15940-1
2.J. Krikken1612- M. Hofstra16210-1
3.J. van Hoorn1473- R. Danker15681-0
4.W. de Berg1310- T. Boelema15980-1
5.J. Bottema1499- R. Hofman1494rem
6.L. v/d Meer1400- K. Galenkamp14321-0
7.M. v/d Neut1371- E. Horlings16990-1
8.W. Piepot1459- T. Bos15161-0

3e ronde

12 december 2003
Assen 4 is een jeugdteam. Hoogeveen speelde dus een "thuiswedstrijd" op vrijdag in Assen.
 Hoogeveen 31565- Assen 415686-2
1.T. van Seventer1594- J. Dijkstra1545rem
2.M. Hofstra1621- E. Hommes16541-0
3.E. Horlings1699- P. Tromp15450-1
4.T. Boelema1598- T. Knol 1-0
5.R. Danker1568- M. Spriensma1480rem
6.T. Bos1516- J. Hommes16171-0
7.R. Hofman1494- V. van Deemter 1-0
8.K. Galenkamp1432- J. Bakx 1-0

4e ronde

29 januari 2004
 Oostermoer 21496- Hoogeveen 315593,5-4,5
1.D.J. Vegter1584- T. van Seventer1594rem
2.D.W. Siebelink1529- M. Hofstra16210-1
3.J. Snijders1471- R. Danker15680-1
4.B. Lahuis1506- T. Boelema1663rem
5.P. Niemeijer1562- K. Galenkamp14321-0
6.D.J. Hummel1426- J. Bottema1523rem
7.K. Noordhoek1459- T. Bos15160-1
8.R. van Straten1431- M. Snuverink15511-0

5e ronde

17 februari 2004
 Hoogeveen 31583- Unitas 616422,5-5,5
1.T. van Seventer1640- E.M. Huizinga17310-1
2.M. Hofstra1634- G. Pellikaan16950-1
3.T. Boelema1663- J. Achterhof16390-1
4.R. Hofman1493- J. Batterink16370-1
5.R. Danker1624- M. Mennink15391-0
6.T. Bos1515- H.Z. Rundberg1620rem
7.K. Galenkamp1484- J. Drolenga16910-1
8.E. Horlings1610- M.J. Smulders15831-0

6e ronde

23 maart 2004
 Hoogeveen 31578- Kasteel 215813,5-4,5
1.T. Boelema1663- H. Arends16740-1
2.M. Hofstra1634- A. Mol15701-0
3.R. Danker1624- G. ter Wal16450-1
4.E. Horlings1610- H. Hoekstra1683rem
5.K. Galenkamp1484- R. Top1575rem
6.J. Bottema1495- M. Gerritsen1510rem
7.T. Bos1515- M. Djanovic 0-1
8.M. Snuverink1589- M. Broertjes14131-0

7e ronde

22 april 2004
 Dwingeloo1636- Hoogeveen 315644,5-3,5
1.G.Kamps1665- T. van Seventer15940-1
2.W.H. Langbroek1913- M. Hofstra16211-0
3.A. Koops1786- T. Boelema1663rem
4.J.G. bij de Vaate1601- P. Sybesma rem
5.B. d'Achard1551- R. Danker15680-1
6.B. van Itallie1540- K. Galenkamp14321-0
7.B. Danman1589- T. Bos15161-0
8.B. Vinke1445- M. Snuverink1551rem

Eindstand

 Klasse 2CMpBp12345678
1.Unitas 61235x4346556
2.Dwingeloo11313x544455
3.Kasteel 292953x54424
4.Groningen 6833342x4577
5.Oostermoer 26292344x357
6.Hoogeveen 362723334x64
7.Assen 4424335132x6
8.Hoogeveen 40151331131x