Schaakclub Hoogeveen

Derde team

Hoogeveen 3: 2e klasse C (achttal)
M. Snuverink
Kerkweg 47
7936 TJ Tiendeveen
0528-331357
team-3 at schaakclub-hoogeveen.nl


Programma 2004-2005

1.vr. 8-10Oostermoer 2- Hoogeveen 3
2.di. 9-11Hoogeveen 3- Assen 3
3.do. 2-12Dwingeloo- Hoogeveen 3
4.di. 25-1Hoogeveen 3- Groningen 7
5.vr. 25-2Kasteel 2- Hoogeveen 3
6.di. 22-3Hoogeveen 3- Haren 4
7.ma. 18-4Rochade 2- Hoogeveen 3

Opmerkingen:
Groningen 7 is een jeugdteam. Dit betekent dat deze wedstrijd in principe op vrijdag op de lokatie van het jeugdteam worden gespeeld. Zie voor details de competitiegids van de NOSBO

De tegenstander in de 6e ronde, Haren 4, is het voormalige Morphy's law.


1e ronde

7 oktober 2004
 Oostermoer 21523- Hoogeveen 314554-4
1.S. Movsesjan - R. Danker16470-1
2.S. Sybelink1472- M. Snuverink15820-1
3.D.J. Vegter1570- P. Sybesma 0-1
4.P. Niemeijer1654- J. Bottema1508rem
5.J. Snijders1479- K. Galenkamp14341-0
6.D. Hummel1426- M. v/d Neut13781-0
7.P. Star - W. v/d Neut1286rem
8.B. Lahuis1534- W. de Berg13531-0

2e ronde

9 november 2004
 Hoogeveen 31560- Assen 315402,5-5,5
1.R. Danker1647- J.S.J. Dijkstra15750-1
2.J. Krikken1586- E. Hommes16471-0
3.M. Snuverink1582- D.G. Blom17170-1
4.P. Sybesma1624- J.P. de Kort1536rem
5.J. Bottema1503- P. Tromp15400-1
6.P. Nijmeijer1544- J. van Dijk14870-1
7.E. Horlings1614- L. Kosse14520-1
8.M. v/d Neut1378- M. Hoolsema13691-0

3e ronde

2 december 2004
 Dwingeloo1678- Hoogeveen 315404-4
1.W.H. Langbroek1910- R. Danker1647rem
2.A. Koops1753- P. Sybesma16240-1
3.G. Kamps1676- M. Snuverink15820-1
4.J.G. Pauptit - M. Hofstra16521-0
5.C.H.M.v/d Klauw1721- J. Bottema15081-0
6.B. Damman1596- T. Boelema16400-1
7.J.G.bij de Vaate1576- M. van der Neut13781-0
8.B.de Kwaasteniet1513- W. van der Neut1286rem

4e ronde

25 januari 2005
 Hoogeveen 31579- Groningen 715203,5-4,5
1.P. Sybesma1624- A.S. Dijkstra1533rem
2.M. Snuverink1582- E. Oude Brunink1633rem
3.R. Danker1647- C. Nijssen15360-1
4.J. Oldenkamp1588- M.M. Mostertman15520-1
5.J. Bottema1508- R. Slagter16070-1
6.M. Hofstra1652- S.C. Welling14751-0
7.M. Eggersman1512- N.S. Westermann1344rem
8.T. Bos1519- R.T. Westermann14801-0

5e ronde

25 februari 2005
 Kasteel 21546- Hoogeveen 315053,5-4,5
1.H. Arends1666- R. Danker1647rem
2.A. Mol1586- J. Krikken15861-0
3.M. Djanovic - J. Bottema15080-1
4.J. Gerritsen1480- M. Snuverink1582rem
5.M. Broertjes1459- T. Boelema16401-0
6.R. Top1537- H. Boeren13551-0
7.G.J. Hoekstra1649- K. Galenkamp14341-0
8.A. Sluiter1444- W. van der Neut1286rem

6e ronde

22 maart 2005
 Hoogeveen 31579- Haren 415203,5-4,5
1.R. Danker1647- J. Lulof1920rem
2.T. Boelema1640- R. Mellink18390-1
3.P. Nijmeijer1544- I. Maat17990-1
4.J. Bottema1508- J. Mellink17990-1
5.F. Doornbos1557- R. Goedhart16850-1
6.J. Krikken1586- T. de Vries14001-0
7.M. Snuverink1582- H. Lassche 1-0
8.P. Sybesma1624- C. Graafland14671-0

7e ronde

18 april 2005
 Rochade 21454- Hoogeveen 314692,5-4,5
1.NO - NO 0-0
2.A. Kuipers1553- R.J. Danker1647rem
3.J. de Jonge1493- M. Snuverink15820-1
4.D. Blaauw - J. Bottema1508rem
5.F.B. Drayer1563- M. Hofstra16520-1
6.B. Brongers1478- E.M. de Jonge12201-0
7.P.C. Pittau1271- P. Nijmeijer 0-1
8.H.A. Hachmer1369- N.T. Norel1206rem

Eindstand

 Klasse 2C12345678MpBp
1.Haren 4x46,55,55,55,54,571338,5
2.Dwingeloo4x5,5653,546,51034,5
3.Kasteel 21,52,5x4455,56,5829
4.Assen 32,524x565,53728
5.Groningen 72,5343x54,55,5727,5
6.Oostermoer 22,54,5323x45524
7.Hoogeveen 33,542,52,53,54x4,5424,5
8.Rochade 211,51,552,532,5x217