Schaakclub Hoogeveen

Derde team 2005-2006

3e klasse A (zestal)
TL: M. Snuverink

April 2006. Hoogeveen 3 is met uiteindelijk nog ruime voorsprong kampioen geworden van klasse 3A.
Na een jaar in de derde klasse keert het team weer terug naar de tweede klasse waarin het van 1997 tot 2005 onafgebroken had gespeeld. Bijzonder aan de prestatie van het team is wel dat alle zes wedstrijden gespeeld zijn in dezelfde bezetting en dezelfde opstelling.


Programma 2005-2006

1.di. 1-11Hoogeveen 3- Hoogeveen 5
2.do. 24-11Dwingeloo 2- Hoogeveen 3
3.di. 6-12Hoogeveen 3- Ter Apel
4.vr. 20-1Het Kasteel 3 (j)- Hoogeveen 3
5.di. 28-2Hoogeveen 3- Valthermond
6.vr. 31-3ESG 4 (j)- Hoogeveen 3
7. Hoogeveen 3- Vrij

Opmerkingen:
Kasteel 3 en ESG 4 zijn jeugdteams.


1e ronde

 Hoogeveen 31539- Hoogeveen 514075-1
1.M. Snuverink1609- B. de Graaf14211-0
2.M. Hofstra1602- W. de Berg13241-0
3.J. van Til1533- M. Eggersman1522rem
4.J. Bottema1462- J. van Hoorn14671-0
5.M. v/d Neut1460- P. de Jong1376rem
6.J. Rooze1570- W. v/d Neut13301-0

2e ronde

 Dwingeloo 21568- Hoogeveen 315392,5-3,5
1.J. v/d Veen1605- M. Snuverink16091-0
2.A. Koster - M. Hofstra16020-1
3.P. Tijssen - J. van Til15331-0
4.B. de Kwaasteniet1532- J. Bottema1462rem
5.E. Moerland - M. v/d Neut14600-1
6.W. de Sitter - J. Rooze15700-1

3e ronde

 Hoogeveen 31539- Ter Apel14953,5-2,5
1.M. Snuverink1609- K. Lorteije15051-0
2.M. Hofstra1602- L. Huls1623rem
3.J. van Til1533- R. Draijer1540rem
4.J. Bottema1462- A. Veninga 0-1
5.M. v/d Neut1460- J. v/d Heijden1451rem
6.J. Rooze1570- M. Peters13581-0

4e ronde

 Kasteel 31233- Hoogeveen 315390-6
1.T. Oudhuis1189- M. Snuverink16090-1
2.B. Vermey1261- M. Hofstra16020-1
3.H. Hurink1230- J. van Til15330-1
4.S. Dusman - J. Bottema14620-1
5.R. Hekhuis1253- M. v/d Neut14600-1
6.G. Linneman - J. Rooze15700-1

5e ronde

 Hoogeveen 31539- Valthermond15083-3
1.M. Snuverink1609- H. Jansen16290-1
2.M. Hofstra1602- J. Deen1620rem
3.J. van Til1533- L. Griffioen1578rem
4.J. Bottema1462- J. Meijer1486rem
5.M. v/d Neut1460- R. Scheinhardt13531-0
6.J. Rooze1570- B. Deen1380rem

6e ronde

 ESG 41323- Hoogeveen 315331-5
1.O. Eikenbroek1387- M. Snuverink16090-1
2.R. Jagt1298- M. Hofstra16020-1
3.C. Serbanescu-Kele1460- J. van Til15330-1
4.A. Hu1153- J. Bottema14621-0
5.M. Struik1272- M.A. v/d Neut14600-1
6.R. Katoen1368- J. Rooze 0-1

Eindstand

   Klasse 3A     Mp Bp  1  2  3   4   5   6   7  8 Ra   TPR  RaTg
1. Hoogeveen 3   11 26  x  3  3  5   5   3  6  . 1533 1588 1422 K
2. Valthermond   9  22  3  x  1  3  4  3  6  . 1506 1470 1390
3. Dwingeloo 2   9  21 2 4 x   3  3   3  4 . 1496 1470 1398
4. ESG 4 (j)     5  17 1  2 2  x   3   4   4 . 1318 1416 1423
5. Hoogeveen 5   4  15 1  1 3   3   x   2  4 . 1383 1372 1422
6. Ter Apel      3  15 2 2 2  2   3  x   2 . 1440 1395 1445
7. Kasteel 3 (j) 1  7   0  0  1  1  1  2  x  . 1256 1182 1433

Individuele scores

    Hoogeveen 3        Rel.nr  1 2 3 4 5  6 7  Ap Bp Brd Kl KNSB TPR  RaTg W-We
1.  M. Snuverink       7913191 1 0 1 1 0  1 -  6  4  1,0    1609 1581 1456 -0,0
2.  M. Hofstra         7913180 1 1  1   1 -  6  5  2,0    1602 1698 1425 +0,5
3.  J. van Til         6235988  0  1   1 -  6  3 3,0    1533 1523 1466 +0,6
4.  J. Bottema         8112005 1  0 1   0 -  6  3  4,0    1462 1410 1410 -0,2
5.  M.A. van der Neut  8149185  1  1 1  1 -  6  5  5,0    1460 1614 1341 +0,7
6.  J. Rooze           8278534 1 1 1 1   1 -  6  5 6,0         1760 1359