Schaakclub Hoogeveen

Derde team

Hoogeveen 3: 2e klasse B (zestal)
J. Bottema
De Grutto 66
7905 BD Hoogeveen
0528-278650
e-mail: team-3 - schaakclub-hoogeveen.nl

Programma 2006-2007

1.vr 13 oktAssen 3- Hoogeveen 3
2.di 31 oktHoogeveen 3- Groningen 6
3.vr 01 decHet Kasteel 2- Hoogeveen 3
4.di 16 janHoogeveen 3- Valthermond
5.di 13 febHoogeveen 3- Unitas 6
6.do 8 mrtOostermoer 2- Hoogeveen 3
7.di 27 mrtHoogeveen 3- Haren 4
Individuele resultaten


1e ronde

 Assen 31475- Hoogeveen 314063,5-2,5
1.D.G. Blom1658- T. Bos1431rem
2.M. Spriensma1441- E. de Jonge15121-0
3.J. Jansema1522- M. v/d Neut15060-1
4.J. Koekoek1444- W. v/d Neut1327rem
5.D.G. Piket1408- T. Jocker1344rem
6.H.J. Jager1379- W. de Berg13141-0
programma

2e ronde

 Hoogeveen 31502- Groningen 616673-3
1.L. de Jonge1590- K.F. Ruigendijk1726rem
2.M. v/d Neut1506- A. v/d Heuvel17311-0
3.E. de Jonge1512- S. Feenstrarem
4.T. Bos1431- H.J. Haisma16640-1
5.J. Bottema1470- P.C. Zilverberg15800-1
6.M. Berghuis- H. Clermonts16341-0
programma

3e ronde

Een nipte nederlaag, maar Edwin en Mark maken ook extern duidelijk dat ze klaar zijn voor de volgende stap: promotie naar de A-groep en dan... Prachtige overwinningen tegen tegenstanders tegen wie menig tweede-teamspeler nog blij is met remise.

 Het Kasteel 21562- Hoogeveen 314323-2
1.H. Arends1673- E. de Jonge15120-1
2.J. van Wieren1626- M. v/d Neut15060-1
3.F. Halfwerk1602- J. Bottema14701-0
4.M. Djanovic1565- T. Bos14311-0
5.L.J. Deuling1458- T. Jocker13441-0
6.R. Smale1446- W. v/d Neut1327rem
programma

4e ronde

  Hoogeveen 31502- Valthermond14733-2
1.E. de Jonge1512- Griffioen1567rem
2.M. v/d Neut1506- J. Deen16290-1
3.L. de Jonge1590- K.H. Nienhuis14521-0
4.M. Berghuis - J.L. Meijer14401-0
5.J. Bottema1470- M.P. Scheinhardt13650-1
6.T. Bos1431- B. Deen13831-0
programma

5e ronde

 Hoogeveen 31502- Unitas 614591-4
1.M. v/d Neut1506- J. Drolenga1601-
2.E. de Jonge1512- J.G. Veninga15940-1
3.M. Berghuis - M. Roorda1379-
4.L. de Jonge1590- R. Loos13270-1
5.J. Bottema1470- K. Eldering14870-1
6.T. Bos1431- M. Marmann1366-
programma

6e ronde

Een 3-0 achterstand werd weggewerkt door alert spel van Edwin en Mark en Jeroen die een pionneneindspelletje netjes uitschoof

 Oostermoer 21535- Hoogeveen 314733-3
1.M. van Timmeren1641- E. de Jonge15120-1
2.B. Dröge1562- M. Berghuis 1-0
3.D. Hummel1491- M. v/d Neut15060-1
4.R. Bosscher1498- J. Bottema14700-1
5.S. Visser1499- W. v/d Neut13271-0
6.D. Siebelink1523- T. Bos14311-0
programma

7e ronde

Een verrassend gelijkspel! Het derde is op de valreep aan degradatie ontkomen.

 Hoogeveen 31502- Haren 416543-3
1. M. Berghuis- J. Hovius1705rem
2. M. v/d Neut1506- H. van Steenis17320-1
3. E. de Jonge1512- R. Woudsma15951-0
4. L. de Jonge1590- J. Leertouwer1-0
5. T. Bos1431- P. Smits16800-1
6. J. Bottema1470- M. Klijn1560rem
programma
1. Groningen 6   13 29 x   4   4   5 3  5  3 4  1681 1665 1516 K
2. Haren 4       10 27 2   x   3   5  3  6  4 4   1666 1644 1534 P
3. Het Kasteel 2 10 23 2   3   x   3  3 4 4  3  1577 1574 1531 P
4. Assen 3       6  16     1   3   x  3 3  1 3  1468 1445 1532
5. Hoogeveen 3   5  19  3   3   2  2 x  3  1 3  1471 1511 1547
6. Oostermoer 2  5  15  1   0   1  3  3  x  3 3   1519 1441 1543
7. Unitas 6      4  20  2  1  2   4 4 2 x  2  1440 1534 1548 D
8. Valthermond   3  17 1  2   2  2 2 3  3 x   1471 1486 1543 D

Individuele resultaten

 Hoogeveen 31234567ApBpBrdKlKNSBTPRRaTgW-We
1.E. de Jonge01011741,91z151216351585+1,1
2.M. v/d Neut111010742,13w150617211619+2,0
3.L. de Jonge--10-1423,0 159015891502-0,3
4.M. Berghuis-1-10533,21z 16161544 
5.T. Bos00000714,61w143112391548-1,5
6.J. Bottema-00101624,72z147014581515-0,1
7.W. v/d Neut---0-315,01z132713381463+0,0
8.T. Jocker-0----25,02w134412401433-0,3
9.W. de Berg0------106,01z131411541379-0,4