Schaakclub Hoogeveen

Derde team 2009-2010

Hoogeveen 3: 2e klasse A (zestal)
Teamleider: J.G. van Hoorn
v. Limburg Stirumstraat 36
7901 AR Hoogeveen
0528-263910
geen e-mail


Programma 2009-2010

1.vr. 02-oktHaren 5 - Hoogeveen 33½-2½
2.di. 03-novHoogeveen 3 - Veendam 32½-3½
3.do. 26-novOostermoer 3 - Hoogeveen 33-3
4.di. 19-janHoogeveen 3 - Assen 31-5
5.ma. 08-febValthermond - Hoogeveen 34-2
6.di. 09-mrtHoogeveen 3 - Eelde/Paterswolde1-5
7*.vr. 16-apr*Schaakkwartier - Hoogeveen 33½-2½

* De gezamenlijke slotronde is op 16 april in Haren gespeeld

Individuele resultaten
Stand

Opgegeven spelers

1.T. Bos77048951400
2.J. Bottema81120051542
3.M. Eggersman62322921528
4.J. v. Hoorn74719261389
5.A. Kelfkens79081641611
6.L. v/d Meer74965991406
7.W. v/d Neut82062421418
8.P. Sybesma80628351624

1e Ronde

R1Haren 51551- Hoogeveen 314163½-2½
1.J. Hovius1690- J. Bottema15420-1
2.F. Hindriks1634- L. v/d Meer14061-0
3.R. Woudsma1604- W. v/d Neut14181-0
4.C. Graafland1563- W. de Berg13411-0
5.M. Klijn1581- T. Bos1400rem
6.M. Bax1234- J. v. Hoorn13890-1
programma

2e Ronde

R2Hoogeveen 31463- Veendam 314062,5-3,5
1.J. Bottema1542- B. Venema15370-1
2.P. Sybesma1624- P. Jongejan14980-1
3.L. v/d Meer1406- E. Kamphuis14710-1
4.W. v/d Neut1418- A. Wijnberg1422rem
5.T. Bos1400- S. Haan13921-0
6.J. v. Hoorn1389- C. Louwes11181-0
programma

3e Ronde

R1Oostermoer 31457- Hoogeveen 314163-3
1.R. v. Straten1497- J. Bottema1542rem
2.P. Weites1503- L. v/d Meer14061-0
3.V. Paas1493- W. v/d Neut14181-0
4.K. Noordhoek1314- W. de Berg1341rem
5.S. Oosting1439- T. Bos14000-1
6.Y. Postema1498- J. v. Hoorn13890-1
programma

4e Ronde

R4Hoogeveen 31463 - Assen 315531-5
1.P. Sybesma1624 - R. Taal1570rem
2.J. Bottema1542 - J. Boer15740-1
3.J. v. Hoorn1389 - M. Bosma16220-1
4.W. v/d Neut1418 - Fre. v/d Werff14770-1
5.T. Bos1400 - N. Ringenaldus0-1
6.L. v/d Meer1406 - T. Spriensma1520rem
programma

5e Ronde

R5Valthermond1535 - Hoogeveen 314084-2
1.H. Jansen1677 - J. Bottema15421-0
2.B. Krol - W. v/d Neut1418rem
3.J. Deen1625 - J. v. Hoorn13890-1
4.J. Huzen1408 - T. Bos14001-0
5.J.L. Meijer1430 - L. v/d Meer1406rem
6.P. Kolthof - M. Stotijn12941-0
programma

6e Ronde

Nog maar eens een kansloze nederlaag. Voor half elf was het al 0-3 op de middenborden. Later moest ook v/d Meer de vlag strijken maar de topborden gingen door tot het gaatje. Pas na de tijdcontrole ging Jeroen onderuit en Pieter hield met veel geduld een pionnenovermacht tegen met een extra paard. Pas toen die knol in de laatste minuten ineens een leuk binnendoorwegje had gevonden zag het er voor hem eens florissant uit. In de slotminuten werd de zwarte K alsnog in een matnet gestrikt.

R6Hoogeveen 31463 - Eelde/Paterswolde16041-5
1.J. Bottema1542 - G. Potjer17780-1
2.P. Sybesma1624 - L. Steijvers15951-0
3.J. v. Hoorn1389 - A. Soppe15900-1
4.W. v/d Neut1418 - M. Drenth0-1
5.T. Bos1400 - H. Hartman15580-1
6.L. v/d Meer1406 - A. Kruize14970-1
programma

7e Ronde

R7Het Schaakkwartier1592 - Hoogeveen 314063½-2½
1.D. Schuttel1749 - J. Bottema1542rem
2.A. Admiraal1723 - J. v.Hoorn13891-0
3.T. Hartholt1535 - W. de Vries12831-0
4.D. Kalk1500 - T. Bos1400rem
5.W. Admiraal1452 - L. v/d Meer1406rem
6.L. Stegemans - W. v/d Neut14180-1
programma

Stand

   Klasse 2A          Mp Bp  1  2   3   4   5   6   7   8   Ra   TPR  RaTg
1. Haren 5            12 27  x  4   3   4   3   4  5   3  1584 1620 1518 K
2. Eelde/Paterswolde  10 27 2  x   5   2  3  3  6   5   1619 1602 1492
3. Het Schaakkwartier 10 22 3  1   x   3   4   4  3  3  1575 1556 1527
4. Assen 3            9  23 2  3  3   x   1   4   5   5   1574 1553 1510
5. Valthermond        7  22  3  2  2   5   x   1  4   4   1521 1530 1516
6. Oostermoer 3       5  18 1 2  1  2   4  x   3  3   1431 1485 1528
7. Veendam 3          2  12 1  0   2  1   2   2  x   3  1410 1374 1523 D
8. Hoogeveen 3        1  14 2 1   2  1   2   3   2  x   1434 1422 1532 D

Individuele resultaten

Voor een degradant heeft de teamleider toch een mooie score!

    Hoogeveen 3         Rel.nr  1 2 3  4 5  6 7  Ap Bp Brd Kl KNSB TPR
1.  Jeroen Bottema      8112005 1 0   0 0  0   7  2  1,1 3w 1542 1485
2.  Pieter Sybesma      8062835 - 0 -   -  1 -  3  1 1,7 1w 1624 1554
3.  Wim De Vries        8319872 - - -  - -  - 0  1  0  3,0 1w 1283 1216
4.  Wim Van der Neut    8206242 0  0  0   0 1  7  2  3,7 3w 1418 1376
5.  Wim De Berg         7722715 0 -   - -  - -  2    4,0 2z 1341 1246
6.  Lieuwe Van der Meer 7496599 0 0 0     0   7  1 4,1 1w 1406 1271
7.  Jan Van Hoorn       7471926 1 1 1  0 1  0 0  7  4  4,1 3z 1389 1537
8.  Timon Bos           7704895  1 1  0 0  0   7  3  4,7 3z 1400 1430
9.  Max Stotijn         8325680 - - -  - 0  - -  1  0  6,0 1z 1294 1101