Schaakclub Hoogeveen

Derde team 2014-2015

Hoogeveen 3. Klasse 2C (zestal)

Teamleider: Max Stotijn,
Boekenberghstraat 4,
7906 GA Hoogeveen
tel. 06-15257619
e-mail: team-3 at schaakclub-hoogeveen. nl

Programma 2014-2015

r1okt Hoogeveen 3Vrij_
r2di 18 novHoogeveen 3Valthermond2-4
r3vr 12 decAssen 3Hoogeveen 34½-1½
r4di 13 janHoogeveen 3HSP/Veendam 43-3
r5ma 09 febTer ApelHoogeveen 32-4
r6di 10 mrtHoogeveen 3Het Kasteel 22½-3½
r7di 07 aprJH KruitHoogeveen 33-3

Stand

Individuele resultaten

Opgegeven spelers

Leo Spaans1572
Lieffert de Jonge1532
Remmelt Hofman1465
Tino Jonker1425
Wim van der Neut1348
Max Stotijn1283
Ruud Winkel1705
Wim Stevens1604
Thijs Eggersman1417
Rien Giethoorn1322
Timon Bos1320
Patrick van Middelkoop1304
Piet Bos1291
Wim de Berg1262
Willem Piepot1258
Finn Dullaart1245
Leonard Stotijn1060

De concurrentie

Klasse 2Crat.
Valthermond1557
HSP/Veendam 41504
JH Kruit1488
Hoogeveen 31437
Assen 31399
Het Kasteel 21390
Ter Apel1357

7e ronde: Een gelijkspel in Stadskanaal.

R7J.H. Kruit Hoogeveen 3 3-3
1.Spoel v.d.,K.(Klaas)1180Jonker,M.W.(Tino)1432rem
2.Stuut,H.(Henk)1587Hofman,R.(Remmelt)15051-0
3.Spaans,R.(Reinier)1320Spaans,L.(Leo)15630-1
4.Hoff ten,O.(Okko)1482Neut van der,W.A.(Wim)1327rem
5.Joost,C.(Coert)1512NO1-0
6.Scheinhardt,M.P.(Rien)1277Stotijn,M.D.L.(Max)12840-1
programma

6e ronde: Net niet tegen Het Kasteel 2

R6Hoogeveen 31432Het Kasteel 213632½-3½
1.Tino Jonker1432Henk Arends1646rem
2.Leo Spaans1563Vincent Akkerman1181rem
3.Lieffert de Jonge1482Roelof Top1423rem
4.Remmelt Hofman1505Feline Waardenburg13850-1
5.Max Stotijn1284Anne Sluiter14081-0
6.Wim van der Neut1327Nick Westerhof11370-1
programma

5e ronde: De volle buit in Ter Apel

R5Ter Apel1291Hoogeveen 314322-4
1.Karel Lorteije1482Tino Jonker14321-0
2.Koos Draijer1476Leo Spaans15630-1
3.John van der Meijden1340Wim van der Neut1327rem
4.Ferdi de Boer998Remmelt Hofman1505rem
5.Harrie Heidekamp1225Max Stotijn12840-1
6.Jan Paas Broekman1224Lieffert de Jonge14820-1
programma

4e ronde: Een matchpunt tegen Veendam

R4Hoogeveen 31430- HSP/Veendam 413723-3
1.Wim van der Neut1343Sjoerd Jan Burgsma1564rem
2.Tino Jonker1437Evert Jan Kamphuis15290-1
3.Leo Spaans1524Siebe Haan13951-0
4.Lieffert de Jonge1531Frens Mepschen1449rem
5.Remmelt Hofman1465Henk van Boekel13171-0
6.Max Stotijn1282Piet Snoek9810-1
programma

3e ronde: Kansloos in Assen

R3Assen 31472 - Hoogeveen 313844½-1½
1.Gerard Voorintholt1636- Tino Jonker14371-0
2.Tycho Bruggink1509- Leo Spaans15241-0
3.Cor van der Werff1677- Wim van der Neut13431-0
4.Freek van der Werff1493- Remmelt Hofman14650-1
5.Robert Dijks1379- Max Stotijn12821-0
6.Jesper Post1135- Wim de Berg1254rem
programma

2e ronde: Valthermond is te sterk

R2Hoogeveen 3 1430- Valthermond 15502-4
1.Tino Jonker 1437- Henk Jansen 17160-1
2.Leo Spaans 1524- Bart Krol 1569rem
3.Wim van der Neut 1343- Karel Stolte 16050-1
4.Remmelt Hofman 1465- Jan Huzen 15170-1
5.Lieffert de Jonge 1531- Peter Kolthof 1527rem
6.Max Stotijn 1282- Jan Lukas Meijer13651-0
programma

1e ronde: VRIJ

programma

Stand

r7Klasse 2CRavMpBp1234567
1.Assen 314851224½444
2.Valthermond15649232346
3.JH Kruit1525620½233
4.Het Kasteel 2139561744
5.HSP/Veendam 413505162234
6.Hoogeveen 314224162334
7.Ter Apel1320090½222

Individuele resultaten

THoogeveen 3 Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Tino Jonker1432-0000½½61171.22w15321255-1.233
2.Leo Spaans1563-½011½164672.3 14081531-0.120
3.Wim van der Neut1327-00½½0½6253.3 14681275-0.502
4.Remmelt Hofman1505-011½006423.82z13831323-1.257
5.Lieffert de Jonge1482-½-½1½-4634.52z14061497+0.118
6.Max Stotijn1284-10011164675.52w12721396+0.963
7.Wim de Berg1254--½----1½5061z11351135-0.163