Schaakclub Hoogeveen

Eerste team

Hoogeveen 1. 1e klasse B (achttal)
Teamleider: C.A. Mol
Irisstraat 15
7906 NG Hoogeveen
0528-278907
penningmeester - schaakclub-hoogeveen.nl

Het eerste team speelt sinds 1999-2000 in de eerste klasse. In dat jaar en het jaar erop waren er zeker kansen om door te stoten naar de promotieklasse, maar in één cruciale partij werd het kampioenschap telkens net gemist. 2001-2002 werd alleen in de eerste ronde gewonnen en kon het team zich net handhaven dankzij maar liefst 4 gelijkspelen. In 2002-2003 werd pas in de vierde ronde werd een benauwde overwinning geboekt. Dit seizoen is het eerste gestart met een overwinning op Oostermoer.


1e ronde

4 oktober 2003
 Hoogeveen1681- Oostermoer16445,5-2,5
1.F. van Amerongen1587- C. Toonen1757rem
2.Chr. Mol1807- H. de Graaf18001-0
3.B. Janmaat1667- A. Koenes1575rem
4.G. Jansen1779- J. Misdom17690-1
5.K. v/d Sluys1668- N. van Huizen17091-0
6.W. Stevens1610- M.S. van Timmeren1556rem
7.R. v/d Star1705- A. Svetachov14431-0
8.A. Lunenborg1626- R. Bosscher15431-0

2e ronde

4 november 2003
 Hoogeveen 21595- Hoogeveen17283-5
1.J. van Til1518- O. Sadallah19590-1
2.A. Kelfkens1615- Chr. Mol17790-1
3.K. Hofstee1641- B. Janmaat16670-1
4.L. de Jonge1571- G. Jansen18020-1
5.D. de Jong1563- K. v/d Sluys16721-0
6.J. Verwijs1589- W. Stevens1610rem
7.T. Jonker1676- R. v/d Star17051-0
8.F. van Amerongen1587- A. Lunenborg1633rem

3e ronde

9 december 2003
 Hoogeveen1737- J.H. Kruit16136-2
1.O. Sadallah1959- J. Riemersma17391-0
2.Chr. Mol1779- A. Leffers1674rem
3.B. Janmaat1667- H. Stuut1659rem
4.G. Jansen1802- P. Oosten16311-0
5.K. v/d Sluys1672- J.G. Heller15111-0
6.T. Jonker1676- C. Joost15601-0
7.R. v/d Star1705- J.A. Leffers16900-1
8.A. Lunenborg1633- F. Pieterman14391-0

4e ronde

30 januari 2004
 Morphy's law1715- Hoogeveen17331-7
1.n.o.-- O. Sadallah19590-1
2.n.o.-- Chr. Mol17790-1
3.R. Mellink1856- K. Hofstee16410-1
4.J. Mellink1805- G. Jansen18020-1
5.I. Maat1796- K. v/d Sluys16720-1
6.R. Goedhart1686- T. Jonker16761-0
7.A. Lassche-- R. v/d Star17050-1
8.T. de Vries1432- A. Lunenborg16330-1

5e ronde

17 februari 2004
 Hoogeveen1723- Haren 316723-5
1.O. Sadallah1954- A.A. Tetteroo17540-1
2.Chr. Mol1799- H.F.M. Gielen1787rem
3.F. van Amerongen1613- A.G. de Bakker18630-1
4.G. Jansen1803- A. van Prinsenbeek16491-0
5.K. v/d Sluys1670- E.J. Pastoor1649rem
6.W. Stevens1630- A. Platje1656rem
7.R. v/d Star1648- P. Valiente15300-1
8.A. Lunenborg1668- M. Hemmes1488rem

6e ronde

23 maart 2004
 Hoogeveen1727- Sissa 218853-5
1.O. Sadallah1954- P. Lode18831-0
2.Chr. Mol1799- F. Hemminga1893rem
3.B. Janmaat1675- J.C. Bosma18960-1
4.G. Jansen1803- T. te Gussinklo1835rem
5.K. v/d Sluys1670- C.A.H. Hoekstra18010-1
6.W. Stevens1630- M. Holwerda18060-1
7.K. Hofstee1618- T. Keizer 0-1
8.A. Lunenborg1668- E.J. Kleter18971-0

7e ronde

23 april 2004
 Assen 21647- Hoogeveen16844-4
1.Homminga S. - Mol C.A.17990-1
2.Jager M.1556- Janmaat B.16751-0
3.Doornbos H.1716- Jansen G.18030-1
4.Merkus K.1603- Sluys van der K.16701-0
5.Werff v/d C.1684- Star v/d R.17050-1
6.Haar v/d E.1595- Jong de D.15600-1
7.van Os B.1608- Krikken J.16251-0
8.Verkerk J.H.1769- Hofstra M.16341-0

Eindstand

 Klasse 1BMpBp12345678
1.SISSA 21443x557
2.Haren 31032x557
3.Hoogeveen933½33x5647
4.Hoogeveen 28263x35
5.J.H.Kruit424332x44
6.Oostermoer423½5x44
7.Assen 2421114344x4
8.Morphy's Law321½1444x