Schaakclub Hoogeveen

Eerste team

Hoogeveen 1. 1e klasse B (achttal)
Teamleider: C.A. Mol
Irisstraat 15
7906 NG Hoogeveen
0528-278907
team-1 at schaakclub-hoogeveen.nl

Programma 2004-2005

De Nosbo heeft de indeling van de eerste klassen gewijzigd. Rochade, JH Kruit en Van de Linde spelen nu in klasse 1A en daarvoor in de plaats komen Groningen 5, Unitas 6 en Staunton 2.
1.vr. 8-10Haren3- Hoogeveen
2.di. 9-11Hoogeveen- Hoogeveen 2
3.di. 30-11Groningen 5- Hoogeveen
4.di. 25-1Hoogeveen- Staunton 2
5.ma. 21-2Roden- Hoogeveen
6.do. 24-3Unitas 6- Hoogeveen
7.di. 19-4Hoogeveen- Assen 2

1e ronde

8 oktober 2004
 Haren 31709- Hoogeveen17245-3
1.K. Romijn1757- O. Sadallah2018rem
2.C. Mostertman1881- Chr. Mol1802rem
3.P. Valiente1764- B. Janmaat16740-1
4.A. Platje1690- T. Jonker16591-0
5.J. Veldman1639- K. v/d Sluys1674rem
6.M. Hemmes1649- D. de Jong16211-0
7.A. v. Prinsenbeek1630- A. Lunenborg1704rem
8.G. Drent1663- R. v/d Star16421-0

2e ronde

9 november 2004
 Hoogeveen1741- Hoogeveen 216105-3
1.O. Sadallah2002- T. van Seventer16401-0
2.Chr. Mol1834- K. Hofstee16401-0
3.B. Janmaat1674- T. Jonker16591-0
4.G. Jansen1750- F. van Amerongen1650rem
5.K. v/d Sluys1716- J. Verwijs16081-0
6.D. de Jong1621- J. van Til1510rem
7.A. Lunenborg1692- L. de Jonge15520-1
8.R. v/d Star1642- W. Stevens16250-1

3e ronde

30 november 2004
 Groningen 51745- Hoogeveen17203-5
1.T. Ensink1757- O. Sadallah20180-1
2.D. Knight1762- Chr. Mol18020-1
3.T.F. Tilma1764- B. Janmaat16740-1
4.K.F. Ruigendijk1690- P. Sybesma16241-0
5.B.A.A. Beijer1639- K. v/d Sluys16740-1
6.J.J. Groot1704- D. de Jong16211-0
7.M. Vos1694- A. Lunenborg1704rem
8.R.G. Holtz1699- R. v/d Star1642rem

4e ronde

25 januari 2005
 Hoogeveen1741- Staunton 217492-6
1.O. Sadallah2002- P. Mulder17380-1
2.Chr. Mol1834- P. Dijkhuis18420-1
3.B. Janmaat1674- J. v/d Ploeg16771-0
4.G. Jansen1750- D. Hummel17730-1
5.K. v/d Sluys1716- H. Seijen18550-1
6.D. de Jong1621- M Swemmer1775rem
7.A. Lunenborg1692- R. ter Steeg17060-1
8.R. v/d Star1642- J. Hovius1628rem

5e ronde

21 februari 2005
 Roden1836- Hoogeveen17356,5-1,5
1.J. Scharft1955- O. Sadallah19980-1
2.G. Battjes1907- Chr. Mol18931-0
3.R. Matulessy1908- J. Krikken15951-0
4.T. Visser1911- T. Jonker17051-0
5.D. Dalmolen1826- K. v/d Sluys1730rem
6.P. van de Velde1737- M. Snuevrink15901-0
7.H. van Bemmel1744- A. Lunenborg17221-0
8.W. Romynders1700- R. v/d Star16501-0

6e ronde

24 maart 2005
 Unitas 61444- Hoogeveen17511,5-6,5
1.J. Achterhof1641- O. Sadallah19980-1
2.M. Smulders1595- Chr. Mol18930-1
3.J. Batterink1644- B. Janmaat1716rem
4.G. Nijhof1581- M. Snuverink15901-0
5.A. v/d Borg1528- K. v/d Sluys17300-1
6.M. Marman1488- D. de Jong16270-1
7.H. van Dijk1293- T. Jonker17050-1
8.L. Warmelink1207- R. v/d Star16500-1

7e ronde

19 april 2005
 Hoogeveen1736- Assen 215996,5-1,5
1.O. Sadallah2002- J. Boer17451-0
2.Chr. Mol1834- M. Jager15921-0
3.B. Janmaat1674- C. v/d Werff16571-0
4.G. Jansen1750- P. Tromp1540rem
5.K. v/d Sluys1716- G. Asselman15901-0
6.D. de Jong1621- H. Boslooper17380-1
7.F. van Amerongen1650- E. v/d Haar15591-0
8.R. v/d Star1642- M. Hoolsema13691-0

Eindstand

 Klasse 1B12345678MpBp
1.Rodenx54,56,55,55,57,571441,5
2.Haren 33x455,54,54,55,51132
3.Staunton 23,54x661,557933
4.Hoogeveen1,532x56,56,55829,5
5.Groningen 52,52,523x75,55,5628
6.Unitas 62,53,56,51,51x42321
7.Assen 20,53,531,52,54x5,5320,5
8.Hoogeveen 212,5132,562,5x218,5