Schaakclub Hoogeveen

Eerste team 2008-2009

Hoogeveen 1. 1e klasse B (achttal)
Teamleider: Marten Berghuis
Braamskamp 6
7921 HB Zuidwolde
0528-372610
e-mail: team-1 at schaakclub-hoogeveen.nl

Programma 2008-2009

1.di 30 sepHoogeveen- Unitas 52-6
2.di 04 novLeek- Hoogeveen4-4
3.di 25 novHoogeveen- JH Kruit5-3
4.vr 12 decHet Kasteel- Hoogeveen5-3
5.di 10 febHoogeveen- Vrij
6.vr 13 mrtHaren 3- Hoogeveen4½-3½
7.di 24 mrtHoogeveen- Het Kasteel 25-3
8.ma 20 aprRoden 2- Hoogeveen3½-4½
9*.vr 15 meiDwingeloo- Hoogeveen2½-5½
Stand
Individuele resultaten

* De gezamenlijke slotronde wordt bij Het Kasteel in Coevorden gespeeld

 Teamleden 1757
1.B. Janmaat77682441884
2.J. Rooze82785341869
3.M. Snuverink79131911809
4.M. Berghuis82990601776
5.K. v/d Sluijs64641721737
6.A. Lunenborg73251971693
7.G. Jansen60928891689
8.T. v. Seventer72118751600

1e Ronde

Meteen tegen de favoriet, het net gedegradeerde Unitas 5. Aan de opstellingen van de andere teams te zien is de opdracht voor de volgende ronden: de rol van Best of the Rest waarmaken.

R1Hoogeveen1720- Unitas 517772-6
1.M. Snuverink1809- F. Vermeulen18490-1
2.B. Janmaat1884- W. Knol1857rem
3.E. de Jonge1572- D. Warmelink18480-1
4.M. Berghuis1776- M. Straatman1725rem
5.K. v/d Sluijs1737- G. Pellikaan17190-1
6.A. Lunenborg1693- J. Koops18070-1
7.G. Jansen1689- E. Janssen16650-1
8.T. v. Seventer1600- R. Broekman17281-0
programma

2e Ronde

Het eerste matchpunt is binnen

R2Leek1701 - Hoogeveen17514-4
1.P. Doller1896 - J. Rooze18690-1
2.H.J.H. Roeterink1797 - B. Janmaat18840-1
3.G.J. Tjoelker1630 - M. Snuverink18091-0
4.G.de Haan1758 - M. Berghuis17761-0
5.J.ten Hoor1687 - K. v/d Sluijs17371-0
6.J.v.d. Velde - T. v. Seventer1600rem
7.F. Huisman1439 - L. de Jonge1636rem
8.S. Westerlaan - A. Lunenborg16930-1
programma

3e Ronde

Hoogeveen1757- JH Kruit16845-3
A. Janmaat1884- W.F.H. Koning20160-1
J. Rooze1869- G. van der Lei19270-1
M. Snuverink1809- J.B. Riemersma17741-0
M. Berghuis1776- H. Stuut1585˝-˝
K. van der Sluijs1737- W. Ruiter15871-0
A. van Seventer1600- J.G. Heller1463˝-˝
A. Lunenborg1693- O.ten Hoff14351-0
G. Jansen1689- NO1-0 R
programma

4e Ronde

R4Het Kasteel1731 - Hoogeveen17435-3
1.M. Vinke1949 - A. Janmaat18841-0
2.P. Assen1927 - M. Berghuis17761-0
3.S. Broertjes1843 - M. Snuverink1809rem
4.A. Hoogeveen1662 - J. Rooze1869rem
5.G. ter Wal1679 - K. van der Sluijs17370-1
6.T. Breimer1648 - A. van Seventer16001-0
7.F. Halfwerk1601 - A. Lunenborg16931-0
8.M. Broertjes1538 - E. de Jonge15720-1
programma

5e Ronde

Ronde vrij wegens terugtrekken Groningen 6

programma

6e Ronde

R6Haren 31743- Hoogeveen17544½-3½
1.J. Lulof1963- J. Rooze18691-0
2.G. Mellink1897- B. Janmaat18841-0
3.H. Gielen1823- M. Snuverink1809rem
4.J. Mellink1732- M. Berghuis17760-1
5.W. Veldhuis1688- G. Jansen16890-1
6.R. Goedhart1674- K. v/d Sluijs17371-0
7.G. Drent1633- E. de Jonge15721-0
8.A. Lassche1530- A. Lunenborg16930-1
programma

7e Ronde

Ha, eindelijk weer opkrabbelen, Punten!!

R7Hoogeveen1794- Het Kasteel 215645-3
1.J. Rooze1869- J. Snoeier1722rem
2.B. Janmaat1884- J. Kamerling15551-0
3.M. Snuverink1809- J. ten Velde14950-1
4.M. Berghuis1776- J. van Wieren16320-1
5.G. Jansen1689- H. Arends1628rem
6.K. v/d Sluijs1737- J. Gerritsen14911-0
7.A. van Seventer1600- M. Djanovic15031-0
8.A. Lunenborg1693- W. Schepers14871-0
programma

8e Ronde

Met de hakken over de sloot.

R8Roden 21632 - Hoogeveen17430-8
01-04-09E. Leuw1739 - B. Janmaat18840-1
02-04-09J. Teensma1712 - J. Rooze18690-1
03-04-09A. Bakker1611 - M. Snuverink18090-1
04-04-09W. Jongsma1631 - K. van der Sluijs17370-1
05-04-09G. Willems1659 - M. Berghuis17760-1
06-04-09M. Keizer1654 - A. van Seventer16000-1
07-04-09T. Wolthekker1476 - A. Lunenborg16930-1
08-04-09J. v. Spijker1572 - E. de Jonge15720-1
programma

9e Ronde

De gezamenlijke slotronde was een goed georganiseerd evenement in het gebouw van Het Kasteel in Coevorden. Leek moest nog een matchpunt pakken tegen het tweede van Het Kasteel om het eerste van die club voorbij te gaan. Dat kostte verbazend veel moeite, kopman Doller verloor verrassend tegen een tegenstander met 500 Elopunten minder, maar uiteindelijk haalde Leek de volle winst en het kampioenschap binnen.

Voor ons stond er minder op het spel, al moest er natuurlijk wel gewonnen worden. Dick kreeg zijn punt na 1.e4 en een uurtje wachten, Klaas had niet veel tijd nodig om het tweede punt binnen te brengen. Bert blunderde een dame weg en Anky en onderge­te­kende mochten tevreden zijn met een halfje. Marc ging het eindspel in met een L tegen 3 verbonden pionnen, maar hij kon de K op afstand houden en zo waren die pionnen machteloos. Marten morste ergens een kwal, maar kon dat weer rechtzetten met een ver opgerukte vrijpion. Uiteindelijk kwam de grootste overwinning van het seizoen op het bord.

R9Dwingeloo1703 - Hoogeveen17952½-5½
1.H. Langbroek1749 - B. Janmaat18841-0
2.J. v/d Veen1702 - J. Rooze1869rem
3.A. Koops1691 - K. van der Sluijs17370-1
4.G. Kamps1688 - M. Snuverink18090-1
5.J. Pauptit1595 - A. Lunenborg1693rem
6.P. Tijssen1795 - M. Berghuis17760-1
7.N.O. - D. de Jong16210-1
8.E. Moerland1547 - F. v. Amerongen1644rem
programma

Eindstand

     Klasse 1B     Mp Bp  1   2   3   4  5   6  7   8   9
 1.  Leek          14 38˝ x   4˝  5˝  4˝ 4   4  5   5˝  5˝ K
 2.  Het Kasteel   12 40˝ 3˝  x   3   4˝ 5   5  6   7˝  6
 3.  Haren 3       12 37˝ 2˝  5   x   3  4˝  6˝ 5   4˝  6˝
 4.  Unitas 5      10 38  3˝  3˝  5   x  6   3  5˝  4˝  7
 5.  Hoogeveen     9  32˝ 4   3   3˝  2  x   5˝ 5   4˝  5
 6.  Dwingeloo     5  28  4   3   1˝  5  2˝  x  5   3˝  3˝
 7.  Het Kasteel 2 4  26˝ 3   2   3   2˝ 3   3  x   4˝  5˝
 8.  Roden 2       4  26˝ 2˝  ˝   3˝  3˝ 3˝  4˝ 3˝  x   5
 9.  JH Kruit      2  20  2˝  2   1˝  1  3   4˝ 2˝  3   x

Individuele resultaten

     Hoogeveen           Rel.nr  1 2 3  4 5 6 7  8 9  Ap Bp Brd Kl KNSB TPR  RaTg W-We
 1.  A. Janmaat          7768244 ˝ 1 0  0 - 0 1  ˝ 0  8  3  1,5 2w 1884 1733 1820 -1,6
 2.  J. Rooze            8278534 - 1 0  ˝ - 0 ˝  1 ˝  7  3˝ 1,9 1z 1869 1798 1798 -0,6
 3.  M. Snuverink        7913191 0 0 1  ˝ - ˝ 0  ˝ 1  8  3˝ 2,9    1809 1671 1714 -1,5
 4.  M. Berghuis         8299060 ˝ 0 ˝  0 - 1 0  0 1  8  3  4,1    1776 1640 1727 -1,5
 5.  K. van der Sluijs   6464172 0 0 1  1 - 0 1  0 1  8  4  4,9    1737 1645 1645 -1,0
 6.  G. Jansen           6092889 0 - 1r - - 1 ˝  - -  4  2˝ 6,3 1z 1689 1660 1660 -0,1
 7.  E.M.de Jonge        8205472 0 - -  1 - 0 -  ˝ -  4  1˝ 6,5 2z 1572 1561 1648 -0,1
 8.  A. van Seventer     7211875 1 ˝ ˝  0 - - 1  1 -  6  4  6,7    1600 1689 1564 +0,8
 9.  A. Lunenborg        7325197 0 1 1  0 - 1 1  1 ˝  8  5˝ 6,9    1693 1728 1587 +0,0
 10. D.de Jong           8061922 - - -  - - - -  - 1r 1  1  7,0    1621 1621
 11. L.de Jonge          6235900 - ˝ -  - - - -  - -  1  ˝  7,0 1w 1636 1439 1439 -0,3
 12. F. van Amerongen    7730316 - - -  - - - -  - ˝  1  ˝  8,0 1z 1644 1547 1547 -0,1