Schaakclub Hoogeveen

Tweede team, Competitie 2002-2003


Na het kampioenschap in de klasse 2C is het tweede team er in tegenstelling tot 1997-1998 en 1999-2000 in geslaagd zich in de eerste klasse te handhaven. Een goede start met twee overwinningen en twee gelijkspelen o.a. tegen Hoogeveen 1 (!) bleek voldoende.

Eindstand en Uitslagen

   Klasse 1B    Mp Bp  1   2   3   4   5  6   7   8   Ra   TPR
1. Kasteel      14 41½ x   7   4½  5½  6½ 6   5½  6½  1699 1805 P
2. Haren 3      12 34  1   x   5   5½  5½ 5   6½  5½  1670 1716
3. Hoogeveen    8  31½ 3½  3   x   4½  4  4   7   5½  1694 1677
4. Morphy's Law 8  30  2½  2½  3½  x   4½ 6   5   6   1711 1671
5. Oostermoer   6  27  1½  2½  4   3½  x  4   5½  6   1696 1614
6. Hoogeveen 2  6  24  2   3   4   2   4  x   4½  4½  1579 1603
7. ESG 2        2  18½ 2½  1½  1   3   2½ 3½  x   4½  1576 1515 D
8. Kasteel 2    0  17½ 1½  2½  2½  2   2  3½  3½  x   1519 1524 D

Ronde 1 
ESG 2                  1580 -  Hoogeveen 2        1579    3½-4½
Tobben, D.Y.           1871 -  F. van Amerongen   1569    1-0
Wieren, J. van         1502 -  L. de Jonge        1595    1-0
Werf, E. van der       1607 -  J. Krikken         1597    0-1
Reinink, J.            1572 -  J. van Til         1613    rem
Stojljkovic, N.        1567 -  A. Kelfkens        1609    0-1
Os, B. van             1543 -  H. Verwijs         1596    rem
Peek, J.C.             1491 -  T. Jonker          1518    0-1
Weide, J.E.            1486 -  R. Danker          1539    rem

Ronde 2                 
Hoogeveen 2            1584 -  't Kasteel 2       1539    4½-3½
F. van Amerongen       1569 -  H. Arends          1650    rem
L. de Jonge            1595 -  G. ter Wal         1582    rem
J. Krikken             1597 -  S. Taheem Jatt             rem
J. van Til             1613 -  A. Mol             1573    rem
A. Kelfkens            1609 -  W. Ruiter          1504    rem
H. Verwijs             1596 -  R. Top             1534    1-0
T. Jonker              1518 -  J. Gerritsen       1461    rem
R. v/d Star            1578 -  T.C. Hoogeveen     1471    rem

Ronde 3                 
Hoogeveen 1            1732 -  Hoogeveen 2        1584    4-4
O. Sadallah            1908 -  F. van Amerongen   1569    1-0
C. Mol                 1816 -  L. de Jonge        1595    1-0
B. Janmaat             1721 -  J. Krikken         1597    rem
W. Stevens             1721 -  J. van Til         1613    rem
K. v/d Sluijs          1697 -  A. Kelfkens        1609    0-1
G. Jansen              1697 -  H. Verwijs         1596    rem
A. Lunenborg           1631 -  T. Jonker          1518    rem
K. Hofstee             1666 -  R. v/d Star        1578    0-1

Ronde 4                 
Hoogeveen 2            1572 -  Oostermoer         1706    4-4
F. van Amerongen       1569 -  N.T.van Huizen     1822    0-1
L. de Jonge            1595 -  J.E.de Graaf       1755    0-1
J. Krikken             1597 -  C. Toonen          1952    0-1
D.de Jong              1516 -  J. Misdom          1745    rem
A. Kelfkens            1609 -  M.S. Movsesjan     1670    1-0
H. Verwijs             1596 -  D.J. Vegter        1589    rem
T. Jonker              1518 -  D.W. Siebelink     1519    1-0
R. v/d Star            1578 -  A. Koenes          1597    1-0

Ronde 5
Kasteel                1709 -  Hoogeveen 2        1567    6-2
A.J.H.van Wageningen        -  A. Kelfkens        1609    1-0
G.J. Knol                   -  R. v/d Star        1578    1-0
P.J.H. Assen           1910 -  H. Verwijs         1596    1-0
S.G. Broertjes         1773 -  F. van Amerongen   1569    rem
I. Breimer             1692 -  T. Jonker          1518    1-0
A.J. Snoeyer           1659 -  J. van Til         1613    rem
K.A. Hoogeveen         1638 -  R. Danker          1539    rem
M.A. Vinke             1580 -  D. de Jong         1516    rem

Ronde 6
Hoogeveen 2            1584 -  Haren 3            1633    3-5
F. van Amerongen       1569 -  G.R.van der Ploeg          0-1
L. de Jonge            1595 -  J.M.A. Veldman     1757    0-1
J. Krikken             1597 -  B. Romijn sr.      1651    rem
J. van Til             1613 -  A.P. Platje        1721    rem
A. Kelfkens            1609 -  M. Delleman        1730    0-1
H. Verwijs             1596 -  M. Hemmes          1457    rem
T. Jonker              1518 -  A.van Prinsenbeek  1614    rem
R. v/d Star            1578 -  P. Valiente        1503    1-0

Ronde 7
Hoogeveen 2            1584 -  Morphy's Law       1698    2-6
F. van Amerongen       1569 -  J.H. Lulof         1897    0-1
L. de Jonge            1595 -  G. Mellink         1892    0-1
J. Krikken             1597 -  J. Mellink         1817    0-1
J. van Til             1613 -  I.M. Maat          1766    0-1
A. Kelfkens            1609 -  R.J.P. Goedhart    1626    0-1
H. Verwijs             1596 -  W. Veldhuis        1511    0-1
T. Jonker              1518 -  T.K.A.de Vries     1380    1-0
R. v/d Star            1578 -  J.de Lange                 1-0