Schaakclub Hoogeveen

Tweede team

Hoogeveen 2: 1e klasse B (achttal)
Teamleider: F. van Amerongen
De Plecht 54
7908 KB Hoogeveen
0528-267487
secretaris@ schaakclub-hoogeveen.nl

Het tweede team is in het seizoen 2001-2002 zonder puntverlies kampioen geworden in de klasse 2C

In tegenstelling tot 1997-1998 en 1999-2000 is het team er in 2002-2003 er in geslaagd zich in de eerste klasse te handhaven. Na een goede start met twee overwinningen en twee gelijkspelen o.a.. tegen Hoogeveen 1 (!) was het team al vroeg in het seizoen hier vrijwel zeker van.

Ook 2003-2004 is goed begonnen met een -zij het weliswaar minimale- overwinning op Morphy's law. Een ploeg die op basis van de ratinglijst met 5-3 of 5,5-2,5 had moeten winnen.


1e ronde

4 oktober 2003
 Morphy's law1731- Hoogeveen 215953,5-4,5
1.J. Lulof1910- L. de Jonge15691-0
2.G. Mellink1856- K. Hofstee16411-0
3.J. Mellink1805- A. Kelfkens16150-1
4.T. de Vries1432- J. van Til1518rem
5.R. Goedhart1686- F. van Amerongen15870-1
6.I. Maat1796- T. Jonker1676rem
7.W. Veldhuis1634- J. Verwijs1589rem
8.J. de Lang - D. de Jong15630-1

2e ronde

4 november 2003
 Hoogeveen 21595- Hoogeveen17283-5
1.J. van Til1518- O. Sadallah19590-1
2.A. Kelfkens1615- Chr. Mol17790-1
3.K. Hofstee1641- B. Janmaat16670-1
4.L. de Jonge1571- G. Jansen18020-1
5.D. de Jong1563- K. v/d Sluys16721-0
6.J. Verwijs1589- W. Stevens1610rem
7.T. Jonker1676- R. v/d Star17051-0
8.F. van Amerongen1587- A. Lunenborg1633rem

3e ronde

8 december 2003
 SISSA 21869- Hoogeveen 215956,5-1,5
1.P. Lode1883- D. de Jong1563rem
2.F.R. Hemminga1867- F. van Amerongen15871-0
3.J.C. Bosma1896- J. Verwijs15891-0
4.T. te Gussinklo1835- T. Jonker16761-0
5.C.A.H. Hoekstra1801- K. Hofstee1641rem
6.M. Holwerda1902- L. de Jonge1571rem
7.T. Keizer - A. Kelfkens16151-0
8.E.J. Kleter1897- J. van Til15181-0

4e ronde

27 januari 2004
 Hoogeveen 21595- Assen 216025-3
1.J. Verwijs1589- C. v/d Werff16840-1
2.J. van Til1518- K. Merkus16030-1
3.F. van Amerongen1587- M. Jager15651-0
4.D. de Jong1563- E. v/d Haar15581-0
5.L. de Jonge1571- B. van Os15851-0
6.K. Hofstee1641- G. Asselman1571rem
7.A. Kelfkens1615- J.H. Verkerk17691-0
8.T. Jonker1676- T. Spriensma1480rem

5e ronde

19 februari 2004
 Oostermoer1681- Hoogeveen 215875-3
1.H. Vrieling1698- F. van Amerongen16131-0
2.J. Misdom1831- L. de Jonge15621-0
3.H. de Graaf1732- T. Jonker16201-0
4.C. Toonen1742- D. de Jong15601-0
5.A. Koenes1645- K. Hofstee16180-1
6.N. van Huizen1738- J. van Til15121-0
7.M. van Timmeren1572- R. Danker16240-1
8.R. Bosscher1492- M. Snuverink15890-1

6e ronde

26 maart 2004
 Haren 31673- Hoogeveen 215883,5-4,5
1.A. Tetteroo1754- K. Hofstee1618rem
2.H. Gielen1787- F. van Amerongen1613rem
3.J. Veldman1688- J. van Til15120-1
4.A. van Prinsenbeek1649- L. de Jonge15620-1
5.E.J. Pastoor1649- D. de Jong15601-0
6.A. Platje1656- A. Kelfkens15911-0
7.P. Valiente1530- T. Jonker16200-1
8.G. Drent1671- R. Danker1624rem

7e ronde

20 april 2004
 Hoogeveen 21589- J.H. Kruit16174,5-3,5
1.A. Kelfkens1591- J. Riemersma17390-1
2.J. Verwijs1637- A. Leffers16740-1
3.D. de Jong1560- H. Stuut16591-0
4.F. van Amerongen1613- J. Heller15111-0
5.J. van Til1512- P. Oosten1631rem
6.L. de Jonge1562- C. Joost1560rem
7.K. Hofstee1618- W. Ruiter1469rem
8.T. Jonker1620- J. Leffers16901-0

Eindstand

 Klasse 1BMpBp12345678
1.SISSA 21443x6565775
2.Haren 310321x535475
3.Hoogeveen93333x56547
4.Hoogeveen 2826143x4354
5.J.H.Kruit4243323x444
6.Oostermoer4233253x44
7.Assen 2421114344x4
8.Morphy's Law3212213444x