Schaakclub Hoogeveen

Tweede team

Hoogeveen 2: 1e klasse B (achttal)
Teamleider: F. van Amerongen
De Plecht 54
7908 KB Hoogeveen
0528-267487
secretaris at schaakclub-hoogeveen.nl

Programma 2004-2005

De Nosbo heeft de indeling van de eerste klassen gewijzigd. Rochade, JH Kruit en Van de Linde spelen nu in klasse 1A en daarvoor in de plaats komen Groningen 5, Unitas 6 en Staunton 2.
1.di. 5-10Hoogeveen 2- Roden
2.di. 9-11Hoogeveen- Hoogeveen 2
3.di. 30-11Hoogeveen 2- Assen 2
4.vr. 28-1Haren 3- Hoogeveen 2
5.di. 22-2Hoogeveen 2- Unitas 6
6.di. 22-3Hoogeveen 2- Groningen 5
7.ma. 18-4Staunton 2- Hoogeveen 2

1e ronde

5 oktober 2004
 Hoogeveen 21610- Roden18051-7
1.F. van Amerongen1650- J. Scharft19460-1
2.T. van Seventer1640- G. Battjes19360-1
3.H. Verwijs1608- R. Matulessy17510-1
4.J. van Til1510- T. Visser18220-1
5.L. de Jonge1588- D. Dalmolen18110-1
6.T. Jonker1659- T. Roedema rem
7.T. Kelfkens1604- H. v. Bemmel19820-1
8.P. Sybesma1624- W. Romijnders1687rem

2e ronde

9 november 2004
 Hoogeveen1741- Hoogeveen 216105-3
1.O. Sadallah2002- T. van Seventer16401-0
2.Chr. Mol1834- K. Hofstee16401-0
3.B. Janmaat1674- T. Jonker16591-0
4.G. Jansen1750- F. van Amerongen1650rem
5.K. v/d Sluys1716- J. Verwijs16081-0
6.D. de Jong1621- J. van Til1510rem
7.A. Lunenborg1692- L. de Jonge15520-1
8.R. v/d Star1642- W. Stevens16250-1

3e ronde

30 november 2004
 Hoogeveen 21615- Assen 216312,5 -5,5
1.T. Jonker1659- M. Jager15920-1
2.W. Stevens1625- P. Tromp15400-1
3.A. van Seventer1640- C.v/d Werff16570-1
4.F. van Amerongen1650- G. Asselman1590rem
5.K. Hofstee1640- J. Boer1745rem
6.L. de Jonge1588- E.v/d Haar1559rem
7.J. Verwijs1608- B.J.J. van Os1627rem
8.J. van Til1510- J.J. Boslooper1738rem

4e ronde

28 januari 2005
 Haren 31727- Hoogeveen 216185,5 -2,5
1.P. Valiente1764- F. van Amerongen16501-0
2.A. de Bakker1889- L. de Jonge15521-0
3.P. Ernst1759- K. Hofstee16401-0
4.A. Tetteroo1736- T. Jonker16590-1
5.B. Veldman1803- J. Verwijs16081-0
6.A. PLatje1703- W. Stevens16250-1
7.J. Hemmes1649- P. Sybesma16241-0
8.M. Klijn1510- M. Snuverink1582rem

5e ronde

22 februari 2005
 Hoogeveen 21610- Unitas 615726-2
1.T. Jonker1659- NO 1-0
2.T. van Seventer1640- NO 1-0
3.F. van Amerongen1650- J. Achterhof16410-1
4.W. Stevens1625- H. Rundberg16201-0
5.L. de Jonge1588- S. Koster16761-0
6.J. Verwijs1608- M. Mennink15391-0
7.J. van Til1510- G. Nijhof15810-1
8.A. Kelfkens1604- K. Sala13761-0

6e ronde

22 maart 2005
 Hoogeveen 21617- Groningen 517272,5 -5,5
1.W. Stevens1625- F. Ruigendijk16910-1
2.L. de Jonge1588- D. Knight17800-1
3.J. Verwijs1608- B. Beijer1765rem
4.K. Hofstee1640- T. Tilma rem
5.T. Jonker1659- R. Holtz1699rem
6.F. van Amerongen1650- T. Ensink17620-1
7.J. van Til1510- J.J. de Groot16981-0
8.M. Hofstra1652- M. Vos16940-1

7e ronde

19 april 2005
 Stauton 21764- Hoogeveen 216197-1
1.P. Mulder1738- T. Jonker16591-0
2.M. Swemmer1775- J. van Til15101-0
3.J. v/d Ploeg1677- W. Stevens16251-0
4.M. van Steenis1883- F. van Amerongen16501-0
5.H. Seijen1862- T. van Seventer16401-0
6.R. ter Steeg1706- K. Hofstee16401-0
7.P. Dijkhuis1842- J. Verwijs1608rem
8.J. Hovius1628- J. van der Veen rem

Eindstand

 Klasse 1B12345678MpBp
1.Rodenx54,56,55,55,57,571441,5
2.Haren 33x455,54,54,55,51132
3.Staunton 23,54x661,557933
4.Hoogeveen1,532x56,56,55829,5
5.Groningen 52,52,523x75,55,5628
6.Unitas 62,53,56,51,51x42321
7.Assen 20,53,531,52,54x5,5320,5
8.Hoogeveen 212,5132,562,5x218,5