Schaakclub Hoogeveen

Vierde team 1997-1998


Het voormalige jeugdteam heeft met soms meer, soms minder oudere teamleden een prima resultaat geboekt. De derde plaats was goed voor promotie!

Eindstand klasse 3A

 Klasse 3AMpBpr1r2r3r4r5r6r7
1.Rochade12286433344
2.Het Kasteel 212284155433
3.Hoogeveen 41125533435
4.Assen 67243622423
5.Veendam 37233025652
6.J.H.Kruit 27211443125
7.Assen 57193342231
8.Het Kasteel 36234224262
9.Assen 46201163412
10.Klazienaveen619244332.
11.ESG 4519322613.
12.Rochade 3412x2324.
13.ESG 5212061211

Uitslagen

Ronde 1
 Hoogeveen 41338- Assen 413435-1
1.M.E.Bosma1550- J.S.J.Dijkstra15181-0
2.F.Doornbos1405- P.den Boer11121-0
3.P.Nijmeijer1314- L.Kosse12811-0
4.T.Bos1201- H.C.Valstar17250-1
5.M.Hofstra1337- R.van Dalfsen12541-0
6.M.Snuverink1219- H.J.Jager11691-0

Ronde 2
Het Kasteel 31402- Hoogeveen 411912-3
1.K.A.Hoogeveen1586- M.E.Bosma15500-1
2.W.Ruiter1452- M.Snuverink12190-1
3.G.J.Hoekstra1406- T.Bos1201-
4.A.Sluiter1257- H.A.de Boer12670-1
5.A.H.F.Meijerink1356- M.Bonnema7731-0
6.J.Borneman1354- H.Swarts11351-0

Ronde 3
Hoogeveen 41338- Rochade 116003-3
1.M.E.Bosma1550- N.van Mourik1809-
2.F.Doornbos1405- F.Oppewal16670-1
3.M.Hofstra1337- J.Westra16320-1
4.P.Nijmeijer1314- J.de Jonge15251-0
5.T.Bos1201- J.Brouwer1549-
6.M.Snuverink1219- F.B.Draijer14161-0

Ronde 4
Het Kasteel 21534- Hoogeveen 413265-
1.H.Arends1558- M.E.Bosma1550-
2.G.J.Knol1371- F.Doornbos14051-0
3.K.A.Bekker1776- M.Hofstra13371-0
4.A.J.Snoeyer1487- T.Bos12011-0
5.A.Mol1415- H.Swarts11351-0
6.R.van Dijk1595- A.Kuilman 1-0

Ronde 5
Hoogeveen 41324- J.H.Kruit 212604-1
1.L.Heere - G.W.Meinders1454-
2.M.E.Bosma1550- C.Joost13781-0
3.P.Nijmeijer1314- P.Oosten 0-1
4.M.Hofstra1337- O.ten Hoff12931-0
5.M.Snuverink1219- J.Hulshof11541-0
6.T.Bos1201- G.Zieleman10211-0

Ronde 6
Assen 61369- Hoogeveen 413382-3
1.M.Spriensma1430- M.E.Bosma15500-1
2.J.de Kort1484- M.Snuverink12191-0
3.D.G.Piket - M.Hofstra13370-1
4.G.Asselman1268- P.Nijmeijer13141-0
5.A.Guttierrez - T.Bos1201-
6.N.de Jong1293- F.Doornbos14050-1

Ronde 7
 Hoogeveen 41362- Assen 514285-1
1.M.E.Bosma1550- M.Spriensma14301-0
2.M.Hofstra1337- T.van Weeren12931-0
3.P.Nijmeijer1314- H.Smedema1513rem
4.M.Snuverink1219- J.Jansema14321-0
5.F.Doornbos1405- J.A.v/d Brink1488rem
6.K.Riethortst1347- H.Klooster14151-0