Schaakclub Hoogeveen

Vierde team

Hoogeveen 4: 2e klasse C (achttal)
Teamleider: J.G. van Hoorn
v. Limburg Stirumstraat 36
7901 AR Hoogeveen
0528-263910

Het vierde team heeft van de afgfelopen tien seizoenen acht keer meegespeeld. Meestal in de derde klasse, eenmaal wegens terugtrekken van hoger geeindigde teams zelfs in de tweede klasse. Meestal speelt het team mee in de subtop. In seizoen 2002-2003 zijn zij gepromoveerd zodat ze dit jaar in de tweede klasse spelen.


1e ronde

4 oktober 2003
 Oostermoer 21505- Hoogeveen 414757-1
1.D. Vegter1584- J. Bottema1523rem
2.D. Siebelink1529- J. van Hoorn15091-0
3.D. Hummel1448- M. Eggersman15751-0
4.B. Lahuis1506- W. Piepot14591-0
5.J. Snijders - W. de Berg13101-0
6.P. Niemeyer - W. v/d Neut 1-0
7.P. Star - M. v/d Neut 1-0
8.J. Noordhoek1459- E. Lesimanuaja rem

2e ronde

4 november 2003
 Hoogeveen 41453- Hoogeveen 315653,5-4,5
1.F. Doornbos1500- T. van Seventer15940-1
2.J. Krikken1612- M. Hofstra16210-1
3.J. van Hoorn1473- R. Danker15681-0
4.W. de Berg1310- T. Boelema15980-1
5.J. Bottema1499- R. Hofman1494rem
6.L. v/d Meer1400- K. Galenkamp14321-0
7.M. v/d Neut1371- E. Horlings16990-1
8.W. Piepot1459- T. Bos15161-0

3e ronde

12 december 2003
Kasteel 21555- Hoogeveen 414184,5-3,5
H. Arends1674- L. v/d Meer14001-0
G. ter Wal1645- J. van Hoorn14731-0
G.J. Hoekstra1683- B. de Graaf1589rem
R. Top1575- J. Bottema14990-1
R. Bosman1407- G.A. van Dalen10001-0
J. Gerritsen1510- J. Krikken1612rem
A. Sluiter1439- W. de Berg13100-1
T.C. Hoogeveen1505- W. Piepot1459rem

4e ronde

27 januari 2004
 Hoogeveen 41489- Dwingeloo16713-5
1.M. Eggersman1546- G. kamps16650-1
2.J. Oldenkamp1576- H. Langbroek19130-1
3.G. Krol1437- A. Koops1786rem
4.J. Bottema1499- C. v/d Klauw1715rem
5.J. van Hoorn1473- J. bij de Vaate16010-1
6.W. de Berg1310- H. Mulder17010-1
7.J. Krikken1612- B. Vinke14451-0
8.W. Piepot1459- B. de Kwaasteniet15431-0

5e ronde

17 februari 2004
 Groningen 61562- Hoogeveen 414217-1
1.J.B. Kremer1675- B. de Graaf15891-0
2.E. Bakker1602- J. van Hoorn15091-0
3.J.A. Duisterwinkel1538- J. Bottema15231-0
4.R.C. Woudsma1669- G.A. van Dalen10001-0
5.T. de Jong1573- F. Doornbos15000-1
6.R. Ruinemans1505- P. de Jong14051-0
7.W. Krijnen1493- W. van der Neut1-0
8.D.B. Elzinga1444- W. Piepot14591-0

6e ronde

25 maart 2004
 Unitas 61644- Hoogeveen 414306,5-1,5
1.E.M. Huizinga1691- F. Doornbos 1-0
2.G. Pellikaan1695- P.de Jong1405rem
3.J. Wedeven1729- A.C.ten Haken1448rem
4.J. Batterink1637- B.de Graaf15891-0
5.H.Z. Rundberg1620- J. Krikken16121-0
6.J. Drolenga1691- W. van der Neut 1-0
7.M.J. Smulders1583- G.A. van Dalen10001-0
8.A. v/d Borg1508- J. Bottema1523rem

7e ronde

23 april 2004
 Hoogeveen 41307- Assen 414681,5-6,5
1.J. van Hoorn1436- E. Hommes16540-1
2.W. de Berg1331-J.S.J. Dijkstra15450-1
3.M.A. van der Neut1384- P. Tromp1545rem
4.W. van der Neut1319- N.O. 1-0
5.C.van de Wollenberg1242- B. Mussche14010-1
6.E.Lesimanuaja1293- J. Hommes16170-1
7.E. de Jonge1220- P.J. Brouwer12030-1
8.T. Norel1234- M. Bosma13120-1

Eindstand

 Klasse 2CMpBp12345678
1.Unitas 61235x4346556
2.Dwingeloo11313x544455
3.Kasteel 292953x54424
4.Groningen 6833342x4577
5.Oostermoer 26292344x357
6.Hoogeveen 362723334x64
7.Assen 4424335132x6
8.Hoogeveen 40151331131x