Schaakclub Hoogeveen

Vierde team

Hoogeveen 4: 3e klasse A (zestal)
Teamleider: W. de Berg,
Ericalaan 52,
7906 NE Hoogeveen
tel. 0528-277680
e-mail: penningmeester at schaakclub-hoogeveen.nl

Programma 2004-2005

1.vr. 5-11Kasteel 4- Hoogeveen 4
2.vr. 26-11Hoogeveen 4- Assen 5
3.vr. 17-12ESG 5- Hoogeveen 4
4.vr. 21-1Haren 6- Hoogeveen 4
5.vr. 4-3Hoogeveen 4- Kasteel 3
6.vr. 18-3Haren 5- Hoogeveen 4
7.vr. 15-4Hoogeveen 4- Unitas 7

Opmerkingen:
Behalve Haren 5 en 6 zijn alle teams in deze klasse jeugdteams. Dit betekent dat de wedstrijden in principe op vrijdag worden gespeeld. Zie voor details de competitiegids van de NOSBO


1e ronde

5 november 2004
 Kasteel 41352- Hoogeveen 412763-3
1.R. Hekhuis1352- M.A. van der Neut13780-1
2.S. Dusman - E. Lesimanuaja13021-0
3.H. Hurink - E.M. de Jonge12200-1
4.D. Bartels - N.T. Norel12061-0
5.T. Oudhuis - J. Mantel 0-1
6.B. Vermeij - J. Untied 1-0

2e ronde

26 november 2004
 Hoogeveen 41276- Assen 515404-2
1.M.A. van der Neut1378- M. Bosma13331-0
2.E. Lesimanuaja1302- J.H. Verkerk17241-0
3.E.M. de Jonge1220- T. Knol15640-1
4.T. Jocker - I. Bakx 1-0
5.N.T. Norel1206- V. van Deemter 0-1
6.J. Mantel - T. Verkerk 1-0

3e ronde

17 december 2004
 ESG 51227- Hoogeveen 412760,5-5,5
1.M. Struik1227- M.A. van der Neut13780-1
2.R. Jagt - E. Lesimanuaja1302rem
3.L. Haaksman - E.M.de Jonge12200-1
4.B.v.d. Voort - T. Jocker 0-1
5.P. Warburg - N.T. Norel12060-1
6.R. Sturre - J. Untied 0-1

4e ronde

21 januari 2005
 Haren 6 - Hoogeveen 4 3 - 3
1.K. Beukema - Mark van der Neut 1 - 0
2.C. Graafland - Ezra Lesimanuaja 0 - 1
3.J.D.P. vd Linde  - Edwin de Jonge 0 - 1
4.V. van Wijk - Tom Jocker 0 - 1
5.J. vd Minne - James Mantel 1 - 0
6.A. Wijkstra - Joey Untied 1 - 0

5e ronde

4 maart 2005
 Hoogeveen 41287- Kasteel 313853,5-2,5
1.Mark van der Neut1435- J. ten Velde14041-0
2.Ezra Lesimanuaja1302- F. Halfwerk1396rem
3.Edwin de Jonge1262- R. Smale15520-1
4.Tom Jocker1262- R. Boelens 1-0
5.James Mantel1299- A. Wemmenhove 1-0
6.Joey Untied1161- W. Brouwer11890-1

6e ronde

18 maart 2005
 Haren 51325- Hoogeveen 412764-2
1.J.J. Hiemstra1398- Mark van der Neut1378rem
2.L. Oosterhuis1240- Ezra Lesimanuaja1302rem
3.T. Hiemstra1317- Edwin de Jonge12201-0
4.R. van Hemmen1352- Tom Jocker 1-0
5.H. Berens1318- Tijmen Norel12061-0
6.R. Werkman - Joey Untied 0-1

7e ronde

15 april 2005
 Hoogeveen 41276- Unitas 714022,5-3,5
1.M.A. van der Neut1378- M. Marmann1488rem
2.E. Lesimanuaja1302- E. Warmelink1600rem
3.E.M.de Jonge1220- L. Warmelink1257rem
4.T. Jocker - H. van Dijk12631-0
5.N.T. Norel1206- S. van Soest 0-1
6.J. Untied - R. Vuyk 0-1

Eindstand

 Klasse 3A12345678MpBp
1.Haren 6x52,53,53554,51128,5
2.Haren 51x41,543,5541023
3.Assen 53,52x3,52355924
4.Kasteel 32,54,52,5x2,5455,5826,5
5.Hoogeveen 43243,5x2,55,53823,5
6.Unitas 712,5323,5x45721
7.ESG 511110,52x3,5210
8.Kasteel 41,5210,5312,5x111,5