Schaakclub Hoogeveen

Vierde team

Hoogeveen 4: 3e klasse (zestal)
Teamleider: W. de Berg,
Ericalaan 52,
7906 NE Hoogeveen
tel. 0528-277680
e-mail: penningmeester at schaakclub-hoogeveen.nl

Programma 2005-2006

1.vr. 4-11Hoogeveen 4- ESG 3
2.di. 22-11JH Kruit 2- Hoogeveen 4
3.vr. 9-12Hoogeveen 4- HSP 2
4.vr. 20-1Assen 4- Hoogeveen 4
5.vr. 3-3Hoogeveen 4- Oostermoer 3
6.vr. 31-3Het Kasteel 4- Hoogeveen 4
7. Hoogeveen 4- Vrij

Opmerkingen:
Hoogeveen 4 en Het Kasteel 4 zijn jeugdteams. Dit betekent dat deze wedstrijden in principe op vrijdag op de lokatie van het jeugdteam worden gespeeld. Zie voor details de competitiegids van de NOSBO.
Datum en plaats van de wedstrijd tegen JH Kruit 2 kunnen dus nog wijzigen.


1e ronde

 Hoogeveen 41220- ESG 314512-4
1.W.de Berg1324- W. Schepers12950-1
2.E.M.de Jonge1280- P.J.H. Glazenburg14991-0
3.J. Untied1155- J. Reinink15520-1
4.N.T. Norel1122- J.J. Hut14830-1
5.M. Dijkstra - M. van Holst12341-0
6.T. Wiersma - H.W.J. Hake16440-1

2e ronde

 JH Kruit 21453- Hoogeveen 412943-3
1.C. Joost1498- E. Lesimanuaja13850-1
2.O. ten Hoff1475- T. Jocker13901-0
3.J.G. Heller1453- E.M. de Jonge1280rem
4.J.H. Kruit1453- N.T. Norel1122rem
5.R. Spaans1423- M. Dijkstra rem
6.F. Pieterman1414- T. Wiersma rem

3e ronde

 Hoogeveen 41294- HSP 216220-6
1.E. Lesimanuaja1385- A.de Vries16220-1
2.E. de Jonge1280- D. Mittelstadt16200-1
3.T. Jocker1390- D.H.M. Dekker 0-1
4.T. Norel1122- H. Haitsma16450-1
5.M. Dijkstra - E. Reintke16190-1
6.T. Wiersma - K.A. Drent16060-1

4e ronde

 Assen 41483- Hoogeveen 412666-0
1.D.G. Blom1708- E. Lesimanuaja13851-0
2.J. Jansema1536- E. de Jonge12801-0
3.M. Spriensma1460- T. Jocker13901-0
4.J. Koekoek1427- T. Norel11221-0
5.D.G. Piket1410- J. Untied11551-0
6.H.J. Jager1355- T. Wiersma 1-0

5e ronde

 Hoogeveen 41249- Oostermoer 314644-2
1.Wim de Berg1348- P. Weites14851-0
2.Edwin de Jonge1287- S. Visser15541-0
3.Tom Jocker1341- B. Lahuis14841-0
4.Thijmen Norel1192- J.A. Noordhoek1432rem
5.Mark Dijkstra1076- J.K. Nijveen1366rem
6.N.O. - P. Sibma 0-1

6e ronde

 Kasteel 41464- Hoogeveen 412795-1
1.M. Broertjes1497- W.de Berg13241-0
2.R. Smale1446- E.M.de Jonge12800-1
3.F. Halfwerk1500- T. Jocker13901-0
4.J.J.J.ten Velde1455- N.T. Norel11221-0
5.W. Brouwer1367- M. Dijkstra 1-0
6.R. Boelens1521- T. Wiersma 1-0

Stand

   Klasse 3B       Mp Bp  1  2  3   4   5  6  7  8 Ra   TPR  RaTg
1. HSP 2           10 26  x  5 5   3  4  2  6  . 1608 1597 1431 K
2. Kasteel 4       8  18    x  1   4   4  3 5  . 1455 1461 1461
3. Assen 4         6  20 1  5  x   2   4 2  6  . 1520 1497 1447
4. ESG 3           6  17 2 2  4   x   1  4  4  . 1435 1437 1444
5. JH Kruit 2      5  18  2  2  1  5   x  4 3  . 1440 1462 1462
6. Oostermoer 3    4  16  4  2 4   2   1 x  2  . 1455 1407 1450
7. Hoogeveen 4 (j) 3  10  0  1  0   2   3  4  x  . 1272 1323 1489

Individuele scores

    Hoogeveen 4 (j)   Rel.nr  1 2  3  4  5  6 7 Ap Bp Brd Kl KNSB TPR  RaTg W-We
1.  E. Lesimanuaja    8205923 - 1  0  0  -  - - 3  1  1,0 1w 1385 1484 1609 +0,3
2.  W.de Berg         7722715 0 -  -  -  1  0 - 3  1  1,0 1z 1324 1301 1426 -0,1
3.  E.M.de Jonge      8205472 1   0  0  1  1 - 6  3 2,2 2w 1280 1574 1517 +2,3
4.  T. Jocker         8205461 - 0  0  0  1  0 - 5  1  2,8 1z 1390 1240 1480 -0,5
5.  J. Untied         8239825 0 -  -  0  -  - - 2  0  4,0    1155 1099 1481 -0,3
6.  N.T. Norel        8206297 0   0  0    0 - 6  1  4,0    1122 1210 1482 +0,3
7.  M. Dijkstra       8220905 1   0  -    0 - 5  2  5,0 1z      1330 1402
8.  T. Wiersma        8222522 0   0  0  -  0 - 5    6,0 1z      1142 1508