Schaakclub Hoogeveen

Vierde team

Hoogeveen 4: 3e klasse A (zestal)
Teamleider: J.G. van Hoorn
v. Limburg Stirumstraat 36
7901 AR Hoogeveen
0528-263910
geen e-mail

Programma 2006-2007

1.di 17-10Hoogeveen 4- Dwingeloo 2
2.vr 11-11ESG 4 (j)- Hoogeveen 4
3.di 19-12Hoogeveen 4- Ter Apel
4.ma 8-1ESG 3- Hoogeveen 4
5. Hoogeveen 4- Vrij
6.6.di 13-3Hoogeveen 4- Het Kasteel 3
7.7.di 24-4JH Kruit 2- Hoogeveen 4
Individuele resultaten

1e ronde

 Hoogeveen 41341- Dwingeloo 21611-5
1.J. van Hoorn1453- P. Tijssen19420-1
2.W. Piepot1439- E. Moerland15680-1
3.W. de Berg1314- F. Doornbos15170-1
4.W. v/d Neut1327- A. Koster rem
5.T. Norel1170- D. Langbroek 0-1
6.T. Jocker1344- B. Vinke14160-1
programma

2e ronde

Het jeugdteam van ESG had ruim een week voor de aankomst van de Goedheiligman al een erg vrijgevige bui. Op vier van de zes borden kwamen de Hoogeveners met een licht stuk of een kwaliteit voor uit de opening.

 ESG 41382- Hoogeveen 413301-4
1.O. Eikenbroek1442- J. van Hoorn14530-1
2.T. Boekestijn - W. de Berg13141-0
3.C. Serbanescu1443- W. Piepot14390-1
4.P. Warburg1262- W. v/d Neut1327rem
5.J. Boekestijn - T. Norel11700-1
6.B.J. Mazenier - H. Reinders12770-1
programma

3e ronde

 Hoogeveen 41341- Ter Apel1462-5
1.J.van Hoorn1453- L. Huls16490-1
2.W. de Berg1314- R. Draijer15330-1
3.W. Piepot1439- A.J. Veninga 0-1
4.W. v/d Neut1327- J. Paas Broekman1148rem
5.T. Norel1170- J.P. v/d Meijden14930-1
6.T. Jocker1344- K.J.H. Lorteije14860-1
programma

4e ronde

 ESG 31520- Hoogeveen 414013 - 3
1.J. Reinink1582- J.G. van Hoorn14531 - 0
2.J.C. Peek1584- R. Hofman15191 - 0
3.J.J. Hut1520- W.A. Piepot14390 - 1
4.W. Schepers1406- W. van der Neut1327rem
5.K. Tiemens1488- L.v/d Meer1391rem
6.R.S.H. Wolbers1543- H. Reinders12770 - 1
programma

5e ronde:

Hoogeveen 4 vrij

6e ronde

 Hoogeveen 41314- Het Kasteel 314423-2
1.J.G. van Hoorn1453- J.J.J.ten Velde14691-0
2.W. van der Neut1327- W. Brouwer1448-
3.H. Reinders1277- J. Gerritsen14590-1
4.T. Jocker1344- A. Sluiter13910-1
5.W.de Berg1314- M. Buitelaar 1-0
6.N.T. Norel1170- A.A. Wemmenhove 1-0
programma

7e ronde

 J.H. Kruit 21418- Hoogeveen 413912-3
1.J.G. Heller1484- W. Piepot1439rem
2.O. ten Hoff1527- W. v/d Neut13270-1
3.F. Pieterman1401- R. Los rem
4.J.H. Kruit1445- R. Hofman15190-1
5.R. Spaans1402- H. Reinders12771-0
6.J. Hulshof1250- L. v/d Meer1391rem
programma

Stand

   Klasse 3A          Mp Bp  1  2  3   4   5   6   8  Ra   TPR  RaTg
1. ESG 3              11 24  x  4  4   3   4  5   3 1511 1547 1422 K
2. Ter Apel           10 23  2  x  3  5  4   4  3 1462 1536 1434 P
3. Dwingeloo 2        8  23 2  2 x   5  4  5  3 1596 1510 1400
4. Hoogeveen 4        7  15 3       x   3  4  3 1353 1422 1472
5. JH Kruit 2         3  15 1 2  1  2  x   5   3  1410 1391 1441
6. ESG 4 (j)          0  5  1  1    1  1   x   0  1382 1154 1450
7. Het Kasteel 3 (-4) -1 19  2 2 2  2  3   6   x  1362 1476 1456

Individuele resultaten

 Hoogeveen 41234567ApBpBrdKlKNSBTPR
1.J. van Hoorn0100-1-521,01z14531545
2.W. Piepot0101--522,43w14391504
3.R. Los------13,01w1401
4.R. Hofman---0--1213,02z15191514
5.W. de Berg000--1-413,02z13141332
6.W. v/d Neut1-1643,313271483
7.H. Reinders--1-00415,02z12771381
8.T. Norel010--1-425,311701493
9.T. Jocker0-0--0-305,33w13441073
10.L. v/d Meer-----215,513911369