Schaakclub Hoogeveen

Vierde team 2008-2009

Hoogeveen 4: 3e klasse A (viertal)
Teamleider: W. de Berg
Ericalaan 52
7906 NE Hoogeveen
0528-277680
e-mail: team-4 at schaakclub-hoogeveen.nl


Programma 2008-2009

1½-2½1½-2½½-3½3-12½-1½1½-2½0-4
1.di 28 oktHoogeveen 4- JH Kruit 2
2.ma 17 novValthermond- Hoogeveen 4
3.di 9 decHoogeveen 4- ESG 3
4.vr 16 janHet Kasteel 3- Hoogeveen 4
5.ma 2 mrtESG 4- Hoogeveen 4
6.vr 27 mrtHaren 5- Hoogeveen 4
7.di 21 aprHoogeveen 4- SISSA 4
Individuele resultaten
Eindstand

Opgegeven spelers

 Hoogeveen 4 1300
1.M. Eggersman62322921519
2.H. Swarts79327491446
3.W. de Vries83198721307
4.W. de Berg77227151282
5.T. Norel82062971221
6.H. Reinders66771981178
7.M.D.L. Stotijn83256801149

1e ronde

R1Hoogeveen 41300 - J.H. Kruit 213331½-2½
1.M. Eggersman1519 - O. ten Hoff14350-1
2.W. de Berg1282 - R. Spaans1392rem
3.T. Norel1221 - J. Hulshof12570-1
4.H. Reinders1178 - K. v/d Spoel12461-0
programma

2e ronde

Okee, de gevreesde H. Jansen speelde niet mee, maar toch is de overwinning van het vierde een aardige verrassing. En de eerste externe winst voor Max Stotijn!

R2Valthermond1536 - Hoogeveen 412961,5-2,5
1.J. Deen1635 - H.E. Swarts1446rem
2.L.W. Griffioen1596 - W.F.de Vries13071-0
3.J. Huzen1484 - W.de Berg12820-1
4.J.L. Meijer1430 - M.D.L. Stotijn11490-1
programma

3e ronde

R3Hoogeveen 41306 - ESG 31404½-3½
1.M. Eggersman1519 - E. Bandsma1301rem
2.W. de Vries1307 - P. Glazenburg14590-1
3.T. Norel1221 - O. Eikenbroek14330-1
4.H. Reinders1178 - H. Hut14210-1
programma

4e ronde

R4Het Kasteel 31451 - Hoogeveen 411863-1
1.R. Top1549 - W. de Vries13071-0
2.A. Wemmenhove1352 - W. de Berg12821-0
3.C. Buitelaar - M.D.L. Stotijn11490-1
4.R. Kuipers - G.M. Agasi10071-0
programma

5e ronde

R5ESG 41392 - Hoogeveen 412962,5-1,5
1.M. v. Holst1227 - H. Swarts14460-1
2.R. Drenth1370 - W. de Vries13071-0
3.J. Reinink1515 - W. de Berg1282rem
4.K. Tiemens1454 - M. Stotijn11491-0
programma

6e ronde

R6Haren 51391 - Hoogeveen 411861,5-2,5
1.W. Giesesteijn1455 - W. de Vries1307rem
2.R. van Hemmen1358 - W. de Berg12820-1
3.A.W. Guinee1404 - M.D.L. Stotijn11490-1
4.J.J. Hiemstra1348 - G. Agasi10071-0
programma

7e ronde

R7Hoogeveen 41314 - SISSA 414560-4
1.M. Eggersman1519 - J. Greydanus16090-1
2.W. de Vries1307 - P. v.Velthoven13020-1
3.W. de Berg1282 - R. Molenaar 0-1
4.M.D.L. Stotijn1149 - A. Avezaat 0-1
programma

Eindstand

    Klasse 3A        Ap Mp  Bp  1  2  3  4  5  6  7  Ra   TPR  RaTg
1.  SISSA 4          7  14  22 4  3  3  2 3 2 4  1443 1445 1205  K
2.  Assen 4(j)       7  12  19  3  2  2  4  2 3  2 1345 1510 1377  P
3.  Groningen 8(j)   7  11  18  3  3  2  2  3  3  2  1257 1498 1396  P
4.  Van der Linde 2  7  9   20  4  4  1 3  1 4  2  1517 1440 1282
5.  ESG 3            7  9   16  2  2 3 3 1  1  2 1407 1433 1383
6.  ESG 4            7  8   14 2  2  3  2 2 1  1 1392 1350 1336
7.  Staunton 4 (j)   7  8   14  0  3  2  2 1 3  2  1197 1298 1298
8.  Haren 6          7  6   15  1  2  1 1 3  2  4  1144 1292 1264
9.  Groningen 7      6  6   13 1  1  4  3  3  1 .  1293 1289 1246
10. Oostermoer 4     7  6   12 3 0  2  1 1  2  2
11. Oostermoer 3     7  6   12    2 2 1  1  1 3  1407 1321 1371
12. Haren 5          7  5   12 3  1 2 2    1 1 1348 1312 1348
13. Het Kasteel 3    7  5   12 2 1 1  3  2  1  1 1459 1340 1376
14. JH Kruit 2       7  5   10  2 2  1    2  0  2  1353 1336 1438
15. Valthermond (-2) 6  4   13  1 1 3  1 3  2 .  1522 1431 1402
16. Hoogeveen 4      7  4   9  1 2   1  1 2 0  1286 1302 1419
17. Unitas 8(j)      7  4   6  0  1  0  0  2 3  0  1018 1186 1397

Individuele resultaten

   Hoogeveen 4       Rel.nr  1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd Kl KNSB TPR  RaTg W-We
1. H.E. Swarts       7932749 -  - - 1 - - 2  1 1,0 2w 1446 1624 1431 +0,5
2. M. Eggersman      6232292 0 -  - - - 0 3    1,0 3z 1519 1160 1433 -1,3
3. W.F.de Vries      8319872 - 0 0 0 0  0 6    1,7 2w 1307 1053 1454 -1,4
4. W.de Berg         7722715  1 - 0  1 0 6  3  2,5    1282 1420 1420 +1,4
5. N.T. Norel        8206297 0 - 0 - - - - 2  0  3,0 2z 1221 1031 1345 -0,7
6. M.D.L. Stotijn    8325680 - 1 - 1 0 1 0 5  3  3,6 1w 1149 1501 1429 +1,5
7. G.M. Agasi        8204075 - - - 0 - 0 - 2  0  4,0 2z      1075 1348
8. H. Reinders       6677198 1 - 0 - - - - 2  1  4,0 2w 1178 1334 1334 +0,4