Schaakclub Hoogeveen

Vierde team 2009-2010

Hoogeveen 4: 3e klasse A (viertal)
Teamleider: W. de Berg
e-mail: team-4 at schaakclub-hoogeveen.nl


Programma 2009-2010

1.di 27 oktHoogeveen 4 - JH Kruit 2 1-3
2.vr 20 novHaren 6 - Hoogeveen 4 2½-1½
3.di 8 decHoogeveen 4 - VRIJ -
4.di 12 janHoogeveen 4 - Assen 5 2½-1½
5.vr 5 febStaunton 4 (j)- Hoogeveen 4 1½-2½
6.di 2 mrtHoogeveen 4 - Het Kasteel 31-3
7.vr 26 mrtUnitas 7 (j) - Hoogeveen 4 2-2
Stand
Individuele resultaten

Opgegeven spelers

 Hoogeveen 4 1300
1W. de Berg77227151341
2M.D.L. Stotijn83256801294
3L.E.F. Stotijn83359651045
4B.v. Amerongen8288984
5P.v. Middelkoop8303427
6H. Swarts79327491472
7W. Piepot62825511379
8G.W. Agasi8204075930

1e ronde

Bert en Patrick in hun 1e NOSBO-wedstrijdHet debuut van de nieuwe jeugdspelers in de externe

R1Hoogeveen 41185-J.H. Kruit 213521-3
1.H. Swarts1472O. ten Hoff14510-1
2.W. de Berg1341R. Spaans13851-0
3.P. v.Middelkoop1102R. Scheinhardt13520-1
4.B. v.Amerongen825K. v/d Spoel12210-1
programma

2e ronde

R2Haren 61232- Hoogeveen 411812½-1½
1.M. Bax1234- W. de Berg1341rem
2.M. Scholtens1348- M.D.L. Stotijn12940-1
3.W. Manenschijn1115- P. v.Middelkoop10451-0
4.V. Wolters- L.E.F. Stotijn10451-0
programma

4e ronde

Hoogeveen 4 - Assen 5
Hoogeveen 4 - Assen 5
R4Hoogeveen 41185- Assen 514723-1
1.H. Swarts1472- J. Jansema1484rem
2.W. de Berg1341- M. Spriensma1486rem
3.P. v.Middelkoop1102- L. Sterken14531-0
4.B. v.Amerongen825- J. van Dijk14631-0
programma

5e ronde

De eerste matchpunten!

R5Staunton 41097- Hoogeveen 413381½-2½
1.E. de Boer1141- W. Piepot13790-1
2.T. de Jong967- W. de Berg13410-1
3.W. Mulder1182- M. Stotijn1294rem
4.I. Damming- M. Jacobs1-0
programma

6e ronde

Wim heeft de eer gered

R6Hoogeveen 41185- Het Kasteel 312851-3
1.H. Swarts1472- J. Gerritsen14860-1
2.W. de Berg1341- C. Buitelaar10831-0
3.P.v. Middelkoop1102- R. Kuipers0-1
4.B.v. Amerongen825- V. Akkerman0-1
programma

7e ronde

Ook de minder gevorderde jonkies van Unitas bleken nog een hele kluif. Marco bracht de gelijkmaker binnen.

R7Unitas 7 (j)1074 - Hoogeveen 412272-2
1.D. v/d Bergh1416 - W. de Berg13411-0
2.S. Wollinga1143 - M.D.L. Stotijn12940-1
3.R. Kip865 - L.E.F. Stotijn10451-0
4.J. Latupeirissa871 - M. Jacobs 0-1
programma

Eindstand

   Klasse 3A     Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  Ra   TPR  RaTg
1. Haren 6       11 18  x  2  3  2½ 2½ 4  4  1250 1446 1254  K
2. Assen 5       9  16  2  x  4  1½ 3  2½ 3  1507 1394 1269
3. Het Kasteel 3 7  11½ 1  0  x  2  3  2½ 3  1289 1268 1282
4. Staunton 4(j) 6  13½ 1½ 2½ 2  x  1½ 4  2  1126 1348 1305
5. Hoogeveen 4   3  9   1½ 1  1  2½ x  1  2  1335 1166 1253
6. JH Kruit 2    3  8   0  1½ 1½ 0  3  x  2  1342 1151 1276
7. Unitas 7(j)   3  8   0  1  1  2  2  2  x  1078 1163 1288

Individuele resultaten

...
    Hoogeveen 4            Rel.nr  1 2 3  4 5 6 7 Ap Bp Brd Kl KNSB TPR
1.  Willem Piepot          6282551 - - -  - 1 - - 1  1  1,0 1w 1379 1453
2.  Harm Swarts            7932749 0 - -  ½ - 0 - 3  ½  1,0 3z 1472 1201
3.  Wim De Berg            7722715 1 ½ -  ½ 1 1 0 6  4  1,7 4w 1341 1392
4.  Max Stotijn            8325680 - 1 -  - ½ - 1 3  2½ 2,3 1z 1294 1497
5.  Patrick Van Middelkoop 8303427 0 0 -  0 - 0 - 4  0  3,0 2z      941
6.  Leonard Stotijn        8335965 - 0 -  - - - 0 2  0  3,5    1045 652
7.  Marco Jacobs           8431225 - - -  - 0 - 1 2  1  4,0 2z      871
8.  Bert Van Amerongen     8288984 0 - -  0 - 0 - 3  0  4,0 3w      1006