Schaakclub Hoogeveen

Vierde team 2010-2011

Hoogeveen 4: 3e klasse A (viertal)
Teamleider: W. de Berg
Ericalaan 52
7906 NE Hoogeveen
0528-277680
e-mail: team-4 at schaakclub-hoogeveen.nl


Programma Hoogeveen 4 2010-2011

vr 05 novHet Kasteel 3- Hoogeveen 42-2
Ronde 2Hoogeveen 4vrij
di 18 janHoogeveen 4- Unitas 64-0
vr 18 febStaunton 5- Hoogeveen 41-3
di 15 mrtHoogeveen 4- Lewenborg 3½-3½
vr 15 aprHaren 6- Hoogeveen 4-
di 17 meiHoogeveen 4- Oostermoer 3-
Stand
Individuele resultaten

1e ronde

R1Het Kasteel 31096- Hoogeveen 413372-2
1.R. Kuipers1297- W. Piepot1379rem
2.V. Akkerman891- W. de Berg1345rem
3.C. Buitelaar1099- M. Jacobs13251-0
4.L. Waardenburg- T. Bos12990-1
programma

3e ronde

Unitas kon het jeugdteam niet door de week naar Hoogeveen brengen. Reglementair 4-0

programma

4e ronde

Een mooie overwinning op het jeugdteam van Staunton. En ook die ene jeugdspeler van ons bracht een winstpunt binnen.

R4Staunton 51211- Hoogeveen 41221,51-3
1.T. v/d Velde1558- W. Piepot14091-0
2.E. Wempe1043- W. de Berg13240-1
3.T. de Jong1033- L. v/d Meer13410-1
4.H. Kuipers- B. v. Amerongen8120-1
programma

5e ronde

In sterkste opstelling, en nog maar een halfje overhouden. Het kan verkeren.

R5Hoogeveen 41361 - Hoogeveen 413620,5-3,5
1.Harm Swarts1394 - J. Souhoka1338rem
2.Willem Piepot1379 - B. Hoogeboom13880-1
3.Wim de Berg1345 - R. Bons13610-1
4.Marco Jacobs1325 - S. Rijploeg13620-1
programma

6e ronde

Met die ratings zou je een andere uitslag verwachten, maar ja, jeugdteams...

R6Haren 61101- Hoogeveen 412863-1
1.A. Guinee1281- W. de Berg1324rem
2.A. Wijkstra1057- L. v/d Meer1341rem
3.T. Wigmans1080- T. Bos12201-0
4.H. Klijn987- M. Stotijn12601-0
programma

7e ronde

En een mooi gelijkspel tot besluit.

R7Hoogeveen 41401- Oostermoer 314702-2
1.T. Eggersman1472- M. van Timmeren1592rem
2.H. Swarts1400- D. Hummel15100-1
3.W. Piepot1409- J. Noordhoek1301rem
4.W. de Berg1324- S. Oosting14781-0
programma

Stand

   Klasse 3A       Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7	Ra   TPR  RaTg
1. Lewenborg 3     11 19  x  3  2  3 3  3 4	1376 1447 1217  K
2. Het Kasteel 3    9 16  1  x  2 2  4  2 4	1195 1365 1240
3. Oostermoer 3	    7 14 2  1 x  2  2  3  4	1420 1248 1176
4. Hoogeveen 4	    6 12   2  2  x  1  3  4	1315 1275 1261
5. Haren 6          4 11  1  0  2  3  x  2  3	1143 1170 1199
6. Staunton 5       3  9    1 1  1  2  x  3	1156 1092 1179
7. Unitas 6	       -2  2  0  0  0  0  1  1  x	 829  838 1239

Individuele resultaten

    Hoogeveen 4         1 2 3 4  5  6 7 Ap Bp Brd Kl KNSB TPR  RaTg W-We
1.  Thijs Eggersman     - - - -  -  -  1    1,0 1z 1472 1592 1592 +0,2
2.  Harm Swarts         - - - -    - 0 2    1,5    1400 1243 1436 -0,4
3.  Willem Piepot        - - 0  0  -  4  1  1,8 2w 1409 1190 1383 -1,2
4.  Wim de Berg          - - 1  0   1 5  3  2,4 1z 1324 1304 1232 +0,0
5.  Lieuwe van der Meer - - - 1  -   - 2  1 2,5    1341 1238 1045 -0,2
6.  Marco Jacobs        0 - - -  0  - - 2  0  3,5 2w 1292 997  1259 -1,1
7.  Timon Bos           1 - - -  -  0 - 2  1  3,5    1220 1134 1134 -0,2
8.  Bert van Amerongen  - - - 1  -  - - 1  1  4,0 1z 812  1005
9.  Max Stotijn         - - - -  -  0 - 1  0  4,0 1z 1260 930  987  -0,8