Schaakclub Hoogeveen

Vijfde team

Hoogeveen 5: 3e klasse B (zestal)
Teamleider: A. Lunenborg
Gruythuysenlaan 13
7906 DJ Hoogeveen
0528-221116

Met de laatste jaren een ledental tegen de 50 zijn er in het algemeen wel genoeg spelers beschikbaar om een vijfde team in te schrijven. Hoge klasseringen zijn voor dit team absoluut onbelangrijk. Het gaat erom de grote groep 'mindere goden' en nieuwe leden ook de gelegenheid te geven eens een externe partij mee te spelen. Dit jaar begint duidelijk te worden dat teveel leden wegens ziekte, handicap of gevorderde leeftijd niet meer in staat zijn extern te spelen, met name in uitwedstrijden.

Ronde 1                 
Hoogeveen 5            1255 -  Hoogeveen 4        1315    2,5-3,5
M. Bonting             1266 -  W. Piepot          1388    0-1
H. Boeren              1232 -  T. Boelema                 0-1
P. de Jong             1103 -  J. Bottema         1320    rem
L. v/d Meer            1349 -  W. de Berg         1237    1-0
G. van Dalen           1042 -  E. Horlings                0-1
A. ten Haken           1538 -  K. Galenkamp               1-0
                    
Ronde 2                 
Hoogeveen 5            1365 -  't Kasteel 3       1397    2-4
A. ten Haken           1538 -  K.A. Bekker        1681    0-1
G. Krol                1417 -  M. Broertjes       1282    0-1
W. Piepot              1388 -  T.C. Hoogeveen     1471    0-1
L. v/d Meer            1349 -  A. Sluiter         1305    0-1
H. Boeren              1232 -  A.H.F. Meijerink   1235    1-0
M. Bonting             1266 -  R. Bosman          1409    1-0
                    
Ronde 3                 
Valthermond            1399 -  Hoogeveen 5        1191    5-1
H.J. Jansen            1631 -  N.O.                       1-0
J. Deen                1445 -  N.O.                       1-0
K.H. Nienhuis          1326 -  W. Piepot          1388    0-1
J.L. Meijer            1409 -  H. Boeren          1232    1-0
B. Deen                1288 -  P. de Jong         1103    1-0
J. v/d Laan            1294 -  G. van Dalen       1042    1-0
                    
Ronde 4                 
Hoogeveen 5            1255 -  Rochade 2          1381    0,5-5,5
G. Krol                1417 -  B. Ridderbos       1675    0-1
W. Piepot              1388 -  T. Molthoop        1618    rem
L. v/d Meer            1349 -  T.F. Visscher      1346    0-1
H. Boeren              1232 -  H.A. Hachmer       1172    0-1
P. de Jong             1103 -  F.B. Drayer        1364    0-1
G. van Dalen           1042 -  P. Pittau          1114    0-1

Ronde 5
ESG 3 (j)              1221 -  Hoogeveen 5        1153    3-3
F. Eikenbroek          1271 -  M. van der Neut            0-1
C.X. Pan               1368 -  B. de Graaf        1237    0-1
K. Duivenvoorden       1074 -  G. van Dalen       1042    1-0
J.R. Hu                     -  H. Boeren          1232    1-0
S. Hoetink             1253 -  P. de Jong         1103    0-1
O. Eikenbroek          1139 -  L. Prins           1153    1-0

Ronde 6
Hoogeveen 5            1225 -  Veendam 2          1305    2,5-3,5
G. van Dalen           1042 -  A.C. Wijnberg      1436    0-1
B. de Graaf            1237 -  S. Haan            1472    0-1
W. Piepot              1388 -  A. Mallee          1179    1-0
L. v/d Meer            1349 -  A.B. Drent         1418    rem
P. de Jong             1103 -  G.B.P. Bonder      1178    rem
H. Boeren              1232 -  A.H. Middel        1145    rem

Ronde 7
van der Linde 3        1357 -  Hoogeveen 5        1204    2,5-3,5
S. Hagenus             1410 -  NO                         1-0
R. Algera              1703 -  G. van Dalen       1042    1-0
N. Edam                1297 -  M. van der Neut            rem
F. Hayer               1202 -  M. Snuverink       1432    0-1
C. Hayer               1193 -  B. de Graaf        1237    0-1
E. Smulders            1339 -  P. de Jong         1103    0-1

   Klasse 3B       Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  %  Ra   TPR
1. van der Linde 3 12 29 4 4 5  5  4 3 2 70 1416 1445 P
2. Hoogeveen 4     9  24 3 4  2 3  5  2 4  58 1326 1377 P
3. Valthermond     8  22  5 1 5  4  1    4 52 1385 1330
4. Kasteel 3       8  21 1 4  3 2  1 4 4 51 1360 1378
5. Rochade 2       7  24  3  2 1  5 4 5 2  57 1401 1377
6. Veendam 2       5  16    3 2 3  1 3 1 38 1304 1276
7. ESG 3 (j)       4  15 3  2  3 1  3  1 1 37 1208 1223
8. Hoogeveen 5     3  15  2 2  1    3  2 3 36 1235 1234