Schaakclub Hoogeveen

Vijfde team

Hoogeveen 5: 3e klasse B (zestal)
Teamleider: J.G. van Hoorn
v. Limburg Stirumstraat 36
7901 AR Hoogeveen
0528-263910


Programma 2004-2005

1.di. 2-11Hoogeveen 5- ESG 4
2.di. 23-11JH Kruit 2- Hoogeveen 5
3.di. 14-12Hoogeveen 5- Ter Apel
4.vr. 21-1Hoogeveen 5- ESG 3 (j)
5.do. 3-3HSP 3- Hoogeveen 5
6.vr. 18-3Hoogeveen 5- Groningen 9 (j)
7.di. 12-4Veendam 2- Hoogeveen 5

Opmerkingen:
ESG 3 en Groningen 9 zijn een jeugdteams. Dit betekent dat deze wedstrijden in principe op vrijdag op de lokatie van het jeugdteam worden gespeeld. Zie voor details de competitiegids van de NOSBO


1e ronde

2 november 2004
 Hoogeveen 51414- ESG 413584-2
1.K. Galenkamp1434- W. Schepers12831-0
2.T. Bos1519- M. van Holst12061-0
3.J.G. van Hoorn1419- H. Hake 0-1
4.B. de Graaf1406- K. Tiemens15351-0
5.P. de Jong1385- R.S.H. Wolbers rem
6.H. Reinders1323- R. Drenth1410rem

2e ronde

30 november 2004
 JH Kruit1387- Hoogeveen 513982-4
1.R. Spaans1529-K. Galenkamp14340-1
2.O. ten Hoff1396- L. v/d Meer13831-0
3.J.H. Kruit1436- J. van Hoorn1419rem
4.J. Hulshof1266- F. Doornbos1557rem
5.K. v/d Spoel1310- P. de Jong13850-1
6.V. Islami - G. van Dalen12120-1

3e ronde

14 december 2004
 Hoogeveen 51421- Ter Apel14693-3
1.K. Galenkamp1434- K.J.H. Lorteije1563rem
2.T. Bos1519- J.P. van der Meijden 1-0
3.J.G. van Hoorn1419- L. Huls15720-1
4.F.M. Doornbos1557- R. Draijer1610rem
5.P.de Jong1385- M. Peters1270rem
6.G.A. van Dalen1212- R. Vos1332rem

4e ronde

21 januari 2005
 Hoogeveen 51453- ESG 3 5,5-0,5
1.K. Galenkamp1434-J.C. Peek rem
2.T. Bos1519- Jun Hu 1-0
3.F.M. Doornbos1557- F. Eikenbroek 1-0
4.J.G. van Hoorn1419- O. Eikenbroek 1-0
5.B. de Graaf1406- Anton Hu 1-0
6.P. de Jong1385- C. Serbanescu 1-0

5e ronde

21 januari 2005
 HSP 31316- Hoogeveen 513762-4
1.J. Kuiper1313- T. Bos15190-1
2.A. Valk1319- K. Galenkamp14340-1
3.W.A.D. Havinga - W. van der Neut12861-0
4.N. Kemper - J.G. van Hoorn14190-1
5.S. van Wijk - P.de Jong13850-1
6.A. van Wijngaarden - G.A. van Dalen12121-0

6e ronde

18 maart 2005 Vrij. (Groningen 9 teruggetrokken)

7e ronde

12 april 2005
 Veendam 21508- Hoogeveen 514214-2
1.W.R. Dekker1762- K. Galenkamp14340-1
2.S. Haan1553- F.M. Doornbos15571-0
3.A.C. Wijnberg1494- P.de Jong13851-0
4.F.T. Mepschen - B.de Graaf14061-0
5.A.B. Drent1380- J.G. van Hoorn14190-1
6.P.J. Jongejan1353- H. Reinders13231-0

Eindstand

 Klasse 3B1234567MpBp
1.Veendam 2x42,53,544,541022,5
2.Hoogeveen 52x5,53444922,5
3.ESG 33,5x4263,5819,5
4.Ter Apel2,532x43,53618
5.ESG 42242x23,5415,5
6.HSP 31,5202,54x3313
7.J.H.Kruit 2222,532,53x215