Schaakclub Hoogeveen

Vijfde team

Hoogeveen 5: 3e klasse (zestal)
Teamleider: J.G. van Hoorn
v. Limburg Stirumstraat 36
7901 AR Hoogeveen
0528-263910


Programma 2005-2006

1.di. 1-11Hoogeveen 3- Hoogeveen 5
2. Hoogeveen 5- Vrij
3.di. 6-12Hoogeveen 5- Dwingeloo 2
4.ma. 16-1Ter Apel- Hoogeveen 5
5.di. 28-2Hoogeveen 5- Het Kasteel 3 (j)
6.ma. 27-3Valthermond- Hoogeveen 5
7.di. 25-4Hoogeveen 5- ESG 4 (j)

Opmerkingen:
Kasteel 3 en ESG 4 zijn jeugdteams. Dit betekent dat deze wedstrijden in principe op vrijdag op de lokatie van het jeugdteam worden gespeeld. Zie voor details de competitiegids van de NOSBO
Datum en plaats van deze wedstrijden kunnen dus nog veranderen.


1e ronde

 Hoogeveen 31539- Hoogeveen 514075-1
1.M. Snuverink1609- B. de Graaf14211-0
2.M. Hofstra1602- W. de Berg13241-0
3.J. van Til1533- M. Eggersman1522rem
4.J. Bottema1462- J. van Hoorn14671-0
5.M. v/d Neut1460- P. de Jong1376rem
6.J. Rooze1570- W. v/d Neut13301-0

2e ronde

 Hoogeveen 5vrij

3e ronde

 Hoogeveen 51350- Dwingeloo 214763-3
1.J. van Hoorn1467- E. Moerland 0-1
2.P. de Jong1376- P. Tijssens 0-1
3.W. de Berg1324- B. de Kwaasteniet15321-0
4.H. Reinders1301- I. Plotnikov1500rem
5.W. v/d Neut1330- B. Vinke1395rem
6.G. van Dalen1302- D. Langbroek 1-0

4e ronde

 Ter Apel1495- Hoogeveen 514113,5-2,5
1.K. Lorteye1505 - W. de Berg13241-0
2.L. Huls1623 - J. van Hoorn (TL)14671-0
3.R. Draijer1540 - P. de Jong13760-1
4.A. Veninga - W. v/d Neut13301-0
5.J. van der Heiden1451 - J. Krikken1603rem
6.H.E.F. Peters1358 - L. v/d Meer13630-1

5e ronde

 Hoogeveen 51350 - Het Kasteel 312334,5-1
1.J. van Hoorn1467 - N.O1-0
2.P. de Jong1376 - N.O1-0
3.W. v/d Neut1330 - T. Oudhuis11891-0
4.G. van Dalen1302 - B. Vermey12610-1
5.W. de Berg1324 - H. Hurink12301-0
6.H. Reinders1301 - R. Hekhuis1253rem

6e ronde

 Valthermond1519- Hoogeveen 513834,5-1,5
1.J. Deen1620- P.de Jong13761-0
2.H.J. Jansen1629- J. Krikken16031-0
3.J.L. Meijer1486- W. van der Neut1330rem
4.L.W. Griffioen1578- L.v/d Meer13630-1
5.K.H. Nienhuis1447- W.de Berg13241-0
6.M.P. Scheinhardt1353- H. Reinders13011-0

7e ronde

 Hoogeveen 51397 - ESG 413143-3
1.P. de Jong1376 - O. Eikenbroek13870-1
2.M. Eggersman1522 - R. Jagt1298rem
3.J. van Hoorn1467 - C. Serbanescu-Kele14601-0
4.L. v/d Meer1363 - A. Hu11531-0
5.W. de Berg1324 - M. Struik12720-1
6.W. v/d Neut1330 - P. Warburgrem

Stand

   Klasse 3A     Mp Bp  1  2  3   4   5   6   7  8 Ra   TPR  RaTg
1. Hoogeveen 3   11 26  x  3  3  5   5   3  6  . 1533 1588 1422 K
2. Valthermond   9  22  3  x  1  3  4  3  6  . 1506 1470 1390
3. Dwingeloo 2   9  21 2 4 x   3  3   3  4 . 1496 1470 1398
4. ESG 4 (j)     5  17 1  2 2  x   3   4   4 . 1318 1416 1423
5. Hoogeveen 5   4  15 1  1 3   3   x   2  4 . 1383 1372 1422
6. Ter Apel      3  15 2 2 2  2   3  x   2 . 1440 1395 1445
7. Kasteel 3 (j) 1  7   0  0  1  1  1  2  x  . 1256 1182 1433

Individuele scores

    Hoogeveen 5      Rel.nr  1 2 3 4 5  6 7  Ap Bp Brd Kl KNSB TPR  RaTg W-We
1.  B.de Graaf       8078851 0 - - - -  - -  1  0  1,0 1w 1421 1322 1609 -0,3
2.  J.G. van Hoorn   7471926 0 - 0 0 1r - 1  4  1  2,2 4z 1467 1322 1515 -0,3
3.  P.de Jong        8038976  - 0 1 1r 0 0  5  1 2,3 3w 1376 1353 1502 +0,2
4.  M. Eggersman     6232292  - - - -  -   2  1  2,5 2w 1522 1416 1416 -0,3
5.  W.de Berg        7722715 0 - 1 0 1  0 0  6  2  3,5 2z 1324 1306 1431 -0,2
6.  J. Krikken       6128419 - - -  -  0 -  2    4,0 2z 1603 1347 1540 -0,7
7.  L.v/d Meer       7496599 - - - 1 -  1 1  3  3  4,3 1w 1363 1652 1300 +1,3
8.  W. van der Neut  8206242 0 -  0 1     6  2 4,5 2z 1330 1324 1381 +0,7
9.  G.A. van Dalen   8118242 - - 1 - 0  - -  2  1  5,0 2w 1302 1189 1189 -0,7
10. H. Reinders      6677198 - -  -   0 -  3  1  5,3 1w 1301 1244 1369 -0,2