Schaakclub Hoogeveen

Interne competitie 2008-2009

Index

Eindstand interne competitie

Eindstand eerste periode

Eindstand tweede periode

Rondedossier eerste periode

Rondedossier tweede periode

Uitslagen eerste periode

Uitslagen P1 in Sevilla

Uitslagen tweede periode

Uitslagen P2 in Sevilla

Naar index oude uitslagen intern

Eindstand interne competitie

 NaamP1P2TotTWs
1Christiaan Mol433679254,5 K
2Bert Janmaat303969278,5
3Edwin de Jonge373168268,0
4Klaas van der Sluijs323668259,0
5Anky Lunenborg343165249,5
6Marten Berghuis313263264,0
7Ton van Seventer303060238,0
8Marc Snuverink302959252,5
9Jean Pauptit283058243,0
10Wim Stevens283058242,5
11Frans van Amerongen292958238,0
12Ren Los292958234,0
13Tino Jonker283058230,0
14Dick de Jong282957255,0
15Lieffert de Jonge292857249,0
16Gert Jansen292857233,0
17Pieter Sybesma292857232,5
18Jeroen Bottema282957224,5
19Jan Oldenkamp272956241,0
20Hans Verwijs263056240,5
21Thijs Eggersman282856231,0
22Rudi Danker262955236,0
23Jurjen Rooze243054257,5
24Remmelt Hofman292554218,5
25Wim van der Neut282654210,5
26Lieuwe van der Meer272754210,0
27Ton Kelfkens252853239,5
28Jan van Hoorn272653208,5
29Wim de Berg262652199,5
30Wim de Vries252651205,5
31Harm Swarts252550222,0
32Willem Piepot252550205,0
33Timon Bos222648212,0
34Max Stotijn252247199,5
35Bart Romijn281846243,5
36Geert Krol262046216,5
37Gerard van Dalen242246196,0
38Berthy Agasi221840168,5
39Leonard Stotijn192039170,0
40Jan Schepers241438203,5
41Wessel Schulte221537170,5
42Koene Hofstee191534228,5
43David Antheunisse191534222,5
44Thijmen Norel181634218,0
45Richard Kroesen151631146,5
46Harm Reinders212183,5
47Marijn Hofstra2020115,5

Uitslagen 2008-2009

Uitslagen eerste periode

Ronde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Naar boven

Eindstand eerste periode

PosNaamScoreCatWrstBRtgTPR
1C. Mol43126,019952057
2E. de Jonge37C140,515721834
3A. Lunenborg34D134,516931812
4K. v/d Sluijs32D128,517371714
5M. Berghuis31130,517761728
6B. Janmaat30135,018841834
7M. Snuverink30129,518091777
8A. van Seventer30D121,516001667
9F. van Amerongen29D125,016441679
10L. de Jonge29D123,016361597
11R. Los29C118,515501612
12G. Jansen29D114,016891629
13P. Sybesma29D113,516551619
14R. Hofman29C113,515651609
15D. de Jong28D128,516211727
16B. Romijn28123,518911735
17W. Stevens28D120,016651618
18J. Pauptit28C119,515951641
19M. Eggersman28C116,515191534
20J. Bottema28C116,015391633
21M.W. Jonker28C113,515051546
22W. v/d Neut28B105,014141433
23J. Oldenkamp27C123,515581571
24L. v/d Meer27B108,013941483
25J. van Hoorn27C107,514921407
26H. Verwijs26C118,015751583
27R. Danker26D112,516561449
28G. Krol26B104,014421373
29W. de Berg26A102,012821357
30A. Kelfkens25D113,016011546
31H. Swarts25B110,014461452
32M. Stotijn25A105,011491348
33W. Piepot25B102,013891366
34W. de Vries25B98,513071270
35J. Rooze24119,518691725
36G. van Dalen24A103,511971213
37J. Schepers24A91,011541168
38T. Bos22B110,014321299
39W. Schulte22A89,011051068
40B. Agasi22A88,51007973
41H. Reinders21A83,511781046
42M. Hofstra20D115,516081625
43K. Hofstee19D116,016531670
44D. Antheunisse19C110,015021484
45L. Stotijn19A83,51120965
46T. Norel18A105,512211273
47R. Kroesen15A72,0586586

Categorieën op basis van BRtg: beginrating (aug-2008)

Uitslagen tweede periode

Ronde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Naar boven

Eindstand tweede periode

PlNaamScCatWstBgRatTPR
1Bert Janmaat39143,518842022
2Klaas van der Sluijs36D130,517491837
3Christiaan Mol36128,519911845
4Marten Berghuis32133,517791782
5Edwin de Jonge31D127,516351716
6Anky Lunenborg31D115,017001687
7Jurjen Rooze30138,018582020
8Jean Pauptit30D123,516081736
9Wim Stevens30D122,516731694
10Hans Verwijs30C122,515871682
11Ton van Seventer30D116,516171637
12Tino Jonker30C116,514991605
13Dick de Jong29D126,516161753
14Rudi Danker29D123,516341729
15Marc Snuverink29123,017661702
16Jan Oldenkamp29C117,515571603
17Ren Los29C115,515551577
18Frans van Amerongen29D113,016631582
19Jeroen Bottema29C108,515951480
20Ton Kelfkens28D126,516251614
21Lieffert de Jonge28D126,016351616
22Gert Jansen28D119,017311600
23Pieter Sybesma28D119,016251559
24Thijs Eggersman28C114,515901523
25Lieuwe van der Meer27B102,014131377
26Wim de Vries26A107,012991448
27Wim van der Neut26B105,514121427
28Timon Bos26B102,014321398
29Jan van Hoorn26C101,014731349
30Wim de Berg26B97,513111321
31Harm Swarts25B112,014461518
32Remmelt Hofman25C105,015571448
33Willem Piepot25B103,014121390
34Max Stotijn22A94,511381166
35Gerhard van Dalen22A92,512011145
36Geert Krol20B112,514301564
37Leonard Stotijn20A86,511061073
38Bart Romijn18120,018671743
39Berthy Agasi18A80,0986846
40Thijmen Norel16A112,512311231
41Richard Kroesen16A74,5583583
42Koene Hofstee15D112,516531653
43David Antheunisse15C112,514961496
44Wessel Schulte15A81,510931036
45Jan Schepers14A112,511481148

Categorieën op basis van BRtg: beginrating (nov-2008)

Rondedossier eerste periode

PosNaam123456789101112131415
1.C. Mol11w24z19z118w12w13z123w116z127w110z17z14w16z18w15z
2.E. de Jonge32w14z10wext1z019w15z1extextext3zext15w1ext6w1
3.A. Lunenborg28w114z135z1ext5w11w09z1ext23z0ext2wext4w117w13z
4.K. v/d Sluijs31z12w8w1ext19z7z030w1ext18w1ext23w11z03z011w114z
5.M. Berghuis25w18z42w1ext3z021w12w0extextext31z1ext23z1ext1w
6.B. Janmaatafmafm46z1ext37w144w114z1extextext8w17z11w0ext2z0
7.M. Snuverink21z1afmafm36w131z14w112z1extextext1w06w09z0ext20z1
8.A. van Seventer41w15w4z0extafmafm27zext33w1ext6z015w20z11z019w1
9.F. van Amerongen34w123z11w014z1afm20z3w0extext19z30w10z7w1ext11z
10.L. de Jonge29z33w12zafm20w26z21zext31w11w015z09w14z1ext12w
11.R. Los1zafm33wafm27z15w040z1ext25w1ext26z23w1afm4z09w
12.G. Jansen22z1afm20wext40w116z07w0afm39z1reg119wafm28z113w10z
13.P. Sybesma33zafm29wextafm36z134w1extafm43w27z30z119w12z3w
14.R. Hofman39z13w028z19w0afm22z16w019zafm16w029z127w110w023z14w
15.D. de Jongafm34z125w1afmafm11z126w1afmext23z10w18z2z0extafm
16.B. Romijn20z42w024z28w118z12w1afm1w0afm14z1afmafmafm36w127w1
17.W. Stevensafm29w119z30z122w123z0afmextafmextafm20wafm3z18w
18.J. Pauptitafm36w131z11z016wafm28z123w4z0afm20wafm30z29w117z
19.M. Eggersman35z037w117w41z14w2z0ext14w20z9w12zext13z22w8z0
20.J. Bottema16w27w112zext10z9w33zext19wext18z17z8w021z17w0
21.M.W. Jonker7w026z032w1ext30z15z010wextafmext22z024w127z120w031z1
22.W. v/d Neut12w040z123w029z117z014w0afm28w34z32z021w133w125z119zafm
23.J. Oldenkamp40w19w022z1afm33z117w11z018z3w115w4z011z05w014w0afm
24.L. v/d Meer27z1w016wext28z131w0afmafm40z1ext36w121z033z34w125w
25.J. van Hoorn5z045w115z0ext36w130w037z1afm11z0ext32w128z22w031w124z
26.H. Verwijs37z121w1afmafm42z10w15z0extextafm11wafmafmafmafm
27.R. Danker24w20z0afmext11w37z18wext1z031z013w14z021w033w116z0
28.G. Krol3z039w114w016z024w041z118w022z29w130z033z25w12w0afm47z1
29.W. de Berg10w17z013z22w039z133w0extafm28z034w114w0afm37z118z045w1
30.A. Kelfkens36z135w044z117w021w025z14z0afmafm28w19z13w018wafmafm
31.H. Swarts4w032z118w034z17w024z1afmreg110z027w15w0afmafm25z021w0
32.M. Stotijn2z031w021z0afm45w1afm36z1afmafm22w125z0afmafm39w140w1
33.W. Piepot13w10z011zext23w029z120wext8z0afm28w22z024w27z039w
34.W. de Vries9z015w045z131w044z039w113z0ext22w29z041w1ext40w124z036w
35.J. Rooze19w130z13w0afmafmafmafmextextextafmextafmextafm
36.G. van Dalen30w018z039w17z025z013w032w047z141w1afm24z037w038w116z034z
37.J. Schepers26w019z047w139z6z027w025w045z0afmafmbye36z129w040z138w
38.T. Bosafmafmafmafmafmafmafmafmafm46w147z139w136z0afm37z
39.W. Schulte14w028z036z037w29w034z045z140w12w0afmafm38z047w132z033z
40.B. Agasi23z022w041w0reg112z0afm11w039z24w0afm45z147w134z037w032z0
41.H. Reinders8z044w040z119w0afm28w0extext36z0bye34z0extafmafmafm
42.M. Hofstra46w16z15z0afm26wafmafmafmafmextafmafmafmafmafm
43.K. Hofsteeafmafmafmafm47z1afmafmafmafm13zafmafmafmbyeafm
44.D. Antheunisseafm41z130w0afm34w16z0afmafmafmafmafmafmafmafmafm
45.L. Stotijnafm25z034w0afm32z0afm39w037w1afm47z140w0afmafmafm29z0
46.T. Norel42zafm6w0afmafmafmextafm47w138z0afmextafmafmafm
47.R. Kroesenafmafm37z0afz43w0afmbye36w046z045w038w040z039z0afm28w0

Naar boven

Rondedossier tweede periode.

Pos Naam123456789101112131415
1Bert Janmaat29w123z121w14z13wextext5w12z120z1ext9z1ext10w116w1
2Klaas van der Sluijs25w116z114w5z021w12zext3z11w015w1ext17w14z113z118w1
3Christiaan Mol12z17w118w114z1z31w15z2w021w17z20w110z113w115z14w0
4Marten Berghuis36z18w10z11w020w7z0ext27w132z111z1ext15w12w05z3z1
5Edwin de Jongeext30z112w12w1ext15z3w1z020w022z0ext32z118w14w6z0
6Anky Lunenborgafmafmafm39w135z124wext10z019w23zext21w22z1afm5w1
7Jurjen Rooze28w1afmafm17z119z14w1extafm24z13wextafmextafmafm
8Jean Pauptit35w14zafm34z1afmafm29w123w12z24w1afm11zafm20w22z1
9Wim Stevensextafmafmafmext41z137w128w1ext16z033z11w026w127z120z1
10Hans Verwijs37z138z4w025w1ext13w023z6w115z012w121z13w017z11z0afm
11Ton van Seventer26z1afmafm32z33w1afmext24w025z14w0ext8w21z22w1afm
12Tino Jonker3w19z5z016w125z12w21w20z08w10z0afm27z30w124z17w1
13Dick de Jongextafm28w115z0ext10z1afmafmafm32w114w120z13z02w0afm
14Rudi Dankerext32w12z3wext20z1afmafmafm33w113z0reg115z0afm25w1
15Marc Snuverinkafm27z132w113w126z15wext21z010w12z0ext4z014w13w0afm
16Jan Oldenkamp39z12w0afm12z028w117w027zafm26z19w119w1afm24z21w11z0
17Ren Losext3z0ext7w037w116z130z1extext21w122w2z010w018z12z0
18Frans van Amerongenext33w13z024w1ext26z20w030z122w019z28w123z15z017w2z0
19Jeroen Bottema33z12wext21z7w029z034w1ext6z18w16z024w27w25z1R
20Ton Kelfkensafm35z131w126w4z14w018z112w15z11w03z013w0afm8z9w0
21Lieffert de Jongeext24w11z019w2z23w112z15w13z017z010w06z11w16z0afm
22Gert Jansen27w1afmafm28z136wextextafm18z15w117zafm6w011z08w0
23Pieter Sybesma30w11w0ext36z1R21z010w8zafm6w29z118w0afmafm26z1
24Thijs Eggersman34w121z036w18z032w6z26w111z17w08z0ext19z16w12w27z
25Lieuwe van der Meer2z039w1ext10z012w033z32w0ext11w0afm37z126z29w119w14z0
26Wim de Vries11w029z130w120z15w018w24z032z016w027z1ext25w9z035z123w0
27Wim van der Neut22z015w0afm44w1afm35z116w4z0bye26w041z112w19z9w024w
28Timon Bos7z037w113z022w016z039w133w9z0afm34z18z041w135w129z1afw
29Jan van Hoorn1z026w0ext33z044w119w18z0ext39w130z123w0afm25z028w037z1
30Wim de Berg23z05w026z0reg134w132z117w018w033z29w0ext37w112z031z035w1
31Harm Swarts38w034z120z035w1ext3z0afmafmafmafmafmafm33w130w1afm
32Remmelt Hofman44w114z015z011w24z30w025z126w14w013z035z15w0afmafmafm
33Willem Piepot19w18z0ext29w111z025w28zext30w14z09w0afm31z037w1bye
34Max Stotijn24z031w039z18w030z0ext19z0extafm28wextafmbye41w1afm
35Gerhard van Dalen8z020w044z131z06w027w0bye39z141z1afm32w0afm28z026w030z0
36Geert Krol4w044z124z23w22zafmafmafmafmafmafmafmafmafmafm
37Leonard Stotijn10w028z041w1afm17z0bye9z0afmafm39w125w030z0afm33z029w0
38Bart Romijn31z110wafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafm
39Berthy Agasi16w025z034w06z0bye28z041w135w029z037z0afmafmafmafmafm
40Thijmen Norelafmbyeafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafm
41Richard Kroesenafmafm37z0afmafm9w039z0bye35w0afm27w028z0afm34z0afm
42Koene Hofsteeafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafm
43David Antheunisseafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafm
44Wessel Schulte32z036w035w027z029z0afmafmafmafmafmafmafmafmafmafm
45Jan Schepersafwafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafmafm

Naar boven

Ronde 1 - 9-9-2008.

1. C. Mol- R. Losrem
2. J. Bottema- B. Romijnrem
3. J. Rooze- M. Eggersman1-0
4. M.W. Jonker- M. Snuverink0-1
5. M. Berghuis- J. van Hoorn1-0
6. H. Swarts- K. v/d Sluijs0-1
7. A. Lunenborg- G. Krol1-0
8. W. v/d Neut- G. Jansen0-1
9. R. Danker- L. v/d Meerrem
10. W. Piepot- P. Sybesmarem
11. F. van Amerongen- W. de Vries1-0
12. W. de Berg- L. de Jongerem
13. M. Hofstra- T. Norelrem
14. G. van Dalen- A. Kelfkens0-1
15. A. van Seventer- H. Reinders1-0
16. J. Schepers- H. Verwijs0-1
17. E. de Jonge- M. Stotijn1-0
18. W. Schulte- R. Hofman0-1
19. J. Oldenkamp- B. Agasi1-0
lijst

Ronde 2 - 16-9-2008.

1. A. Kelfkens- J. Rooze0-1
2. A. van Seventer- M. Berghuisrem
3. K. v/d Sluijs- E. de Jongerem
4. R. Hofman- A. Lunenborg0-1
5. J. Oldenkamp- F. van Amerongen0-1
6. H. Verwijs- M.W. Jonker1-0
7. L. v/d Meer- C. Mol0-1
8. B. Romijn- M. Hofstra0-1
9. J. Bottema- R. Danker1-0
10. L. de Jonge- W. Piepot1-0
11. W. Stevens- W. de Berg1-0
12. W. de Vries- D. de Jong0-1
13. J. Pauptit- G. van Dalen1-0
14. M. Eggersman- J. Schepers1-0
15. H. Reinders- D. Antheunisse0-1
16. J. van Hoorn- L. Stotijn1-0
17. M. Stotijn- H. Swarts0-1
18. G. Krol- W. Schulte1-0
19. B. Agasi- W. v/d Neut0-1
lijst

Ronde 3 - 23-9-2008.

1. J. Rooze- A. Lunenborg0-1
2. F. van Amerongen- C. Mol0-1
3. M. Berghuis- M. Hofstra1-0
4. K. v/d Sluijs- A. van Seventer1-0
5. E. de Jonge- L. de Jongerem
6. G. Jansen- J. Bottemarem
7. M. Eggersman- W. Stevensrem
8. D. de Jong- J. van Hoorn1-0
9. D. Antheunisse- A. Kelfkens0-1
10. H. Swarts- J. Pauptit0-1
11. G. Krol- R. Hofman0-1
12. W. v/d Neut- J. Oldenkamp0-1
13. L. v/d Meer- B. Romijnrem
14. P. Sybesma- W. de Bergrem
15. R. Los- W. Piepotrem
16. T. Norel- B. Janmaat0-1
17. M.W. Jonker- M. Stotijn1-0
18. L. Stotijn- W. de Vries0-1
19. G. van Dalen- W. Schulte1-0
20. B. Agasi- H. Reinders0-1
21. J. Schepers- R. Kroesen1-0
lijst

Ronde 4 - 30-9-2008.

1. C. Mol- J. Pauptit1-0
2. R. Hofman- F. van Amerongen0-1
3. A. Kelfkens- W. Stevens0-1
4. H. Reinders- M. Eggersman0-1
5. W. de Berg- W. v/d Neut0-1
6. M. Snuverink- G. van Dalen1-0
7. W. de Vries- H. Swarts0-1
8. B. Romijn- G. Krol1-0
9. W. Schulte- J. Schepersrem
M. Berghuis- Extern (remise met wit)
J. Bottema- Extern (verlies met wit)
J. van Hoorn- Extern (verlies met wit)
B. Janmaat- Extern (remise met wit)
G. Jansen- Extern (verlies met zwart)
M.W. Jonker- Extern (winst met zwart)
L. v/d Meer- Extern (verlies met zwart)
A. Lunenborg- Extern (verlies met wit)
W. Piepot- Extern (winst met wit)
A. van Seventer- Extern (winst met zwart)
K. v/d Sluijs- Extern (verlies met zwart)
P. Sybesma- Extern (verlies met zwart)
E. de Jonge- Extern (winst met wit)
R. Danker- Extern (remise met wit)
B. Agasi- 1R
lijst

Ronde 5 - 7-10-2008.

1. C. Mol- E. de Jonge1-0
2. A. Lunenborg- M. Berghuis1-0
3. M. Eggersman- K. v/d Sluijsrem
4. W. Stevens- W. v/d Neut1-0
5. J. Pauptit- B. Romijnrem
6. M. Hofstra- H. Verwijsrem
7. H. Swarts- M. Snuverink0-1
8. A. Kelfkens- M.W. Jonker0-1
9. L. de Jonge- J. Bottemarem
10. W. Piepot- J. Oldenkamp0-1
11. G. Jansen- B. Agasi1-0
12. B. Janmaat- J. Schepers1-0
13. W. Schulte- W. de Berg0-1
14. R. Danker- R. Losrem
15. D. Antheunisse- W. de Vries1-0
16. J. van Hoorn- G. van Dalen1-0
17. G. Krol- L. v/d Meer0-1
18. R. Kroesen- K. Hofstee0-1
19. M. Stotijn- L. Stotijn1-0
lijst

Ronde 6 - 14-10-2008.

1. A. Lunenborg- C. Mol0-1
2. J. Oldenkamp- W. Stevens1-0
3. M. Berghuis- M.W. Jonker1-0
4. J. Bottema- F. van Amerongenrem
5. E. de Jonge- M. Eggersman1-0
6. M. Snuverink- K. v/d Sluijs1-0
7. B. Janmaat- D. Antheunisse1-0
8. H. Verwijs- L. de Jongerem
9. B. Romijn- G. Jansen1-0
10. R. Los- D. de Jong0-1
11. J. van Hoorn- A. Kelfkens0-1
12. W. v/d Neut- R. Hofman0-1
13. L. v/d Meer- H. Swarts0-1
14. W. de Berg- W. Piepot0-1
15. J. Schepers- R. Danker0-1
16. W. de Vries- W. Schulte1-0
17. H. Reinders- G. Krol0-1
18. G. van Dalen- P. Sybesma0-1
lijst

Ronde 7 - 28-10-2008.

1. C. Mol- J. Oldenkamp1-0
2. F. van Amerongen- A. Lunenborg0-1
3. M. Berghuis- E. de Jonge0-1
4. G. Jansen- M. Snuverink0-1
5. R. Hofman- B. Janmaat0-1
6. K. v/d Sluijs- A. Kelfkens1-0
7. W. Piepot- J. Bottemarem
8. D. de Jong- H. Verwijs1-0
9. M.W. Jonker- L. de Jongerem
10. G. Krol- J. Pauptit0-1
11. R. Danker- A. van Seventerrem
12. J. Schepers- J. van Hoorn0-1
13. P. Sybesma- W. de Vries1-0
14. B. Agasi- R. Los0-1
15. G. van Dalen- M. Stotijn0-1
16. L. Stotijn- W. Schulte0-1
W. de Berg- Extern (remise met wit)
M. Eggersman- Extern (verlies met zwart)
T. Norel- Extern (verlies met zwart)
H. Reinders- Extern (winst met wit)
R. Kroesen- Bye
lijst

Ronde 8 - 4-11-2008.

1. B. Romijn- C. Mol0-1
2. J. Pauptit- J. Oldenkamprem
3. M. Eggersman- R. Hofmanrem
4. W. Schulte- B. Agasirem
5. R. Kroesen- G. van Dalen0-1
6. W. v/d Neut- G. Krolrem
7. L. Stotijn- J. Schepers1-0
J. Rooze- Extern (winst met wit)
F. van Amerongen- Extern (remise met wit)
M. Berghuis- Extern (verlies met wit)
J. Bottema- Extern (verlies met wit)
R. Danker- Extern (winst met wit)
B. Janmaat- Extern (winst met zwart)
E. de Jonge- Extern (winst)
L. de Jonge- Extern (remise met wit)
M.W. Jonker- Extern (verlies met zwart)
R. Los- Extern (remise met wit)
A. Lunenborg- Extern (winst met zwart)
W. Piepot- Extern (verlies met zwart)
H. Reinders- Extern (verlies met zwart)
A. van Seventer- Extern (remise met zwart)
K. v/d Sluijs- Extern (verlies met wit)
M. Snuverink- Extern (verlies met wit)
W. Stevens- Extern (winst met wit)
H. Verwijs- Extern (winst met zwart)
W. de Vries- Extern (verlies met wit)
P. Sybesma- Extern (remise met wit)
H. Swarts- 1R
lijst

Ronde 9 - 11-11-2008.

1. C. Mol- R. Danker1-0
2. J. Oldenkamp- A. Lunenborg1-0
3. K. v/d Sluijs- J. Pauptit1-0
4. L. de Jonge- H. Swarts1-0
5. J. Bottema- M. Eggersmanrem
6. A. van Seventer- W. Piepot1-0
7. R. Los- J. van Hoorn1-0
8. W. Schulte- G. Jansen0-1
9. G. Krol- W. de Berg1-0
10. W. de Vries- W. v/d Neutrem
11. B. Agasi- L. v/d Meer0-1
12. G. van Dalen- H. Reinders1-0
13. T. Norel- R. Kroesen1-0
F. van Amerongen- Extern (verlies met wit)
M. Berghuis- Extern (winst met wit)
B. Janmaat- Extern (verlies met wit)
D. de Jong- Extern (remise met zwart)
E. de Jonge- Extern (winst met wit)
J. Rooze- Extern (remise met zwart)
M. Snuverink- Extern (remise met zwart)
H. Verwijs- Extern (winst met zwart)
lijst

Ronde 10 - 25-11-2008.

1. L. de Jonge- C. Mol0-1
2. J. Oldenkamp- D. de Jongrem
3. M. Eggersman- F. van Amerongenrem
4. H. Swarts- R. Danker1-0
5. R. Hofman- B. Romijn0-1
6. P. Sybesma- K. Hofsteerem
7. A. Kelfkens- G. Krol1-0
8. M. Stotijn- W. v/d Neut1-0
9. W. de Berg- W. de Vries1-0
10. T. Bos- T. Norel1-0
11. R. Kroesen- L. Stotijn0-1
W. Stevens- Extern (remise met zwart)
E. de Jonge- Extern (remise met wit)
J. Bottema- Extern (remise met wit)
M. Hofstra- Extern (remise met zwart)
J. van Hoorn- Extern (verlies met wit)
B. Janmaat- Extern (verlies met zwart)
G. Jansen- 1R
M.W. Jonker- Extern (verlies met zwart)
R. Los- Extern (winst met wit)
L. v/d Meer- Extern (verlies met zwart)
J. Rooze- Extern (verlies met wit)
A. van Seventer- Extern (remise met wit)
K. v/d Sluijs- Extern (winst met zwart)
M. Snuverink- Extern (winst met zwart)
M. Berghuis- Extern (remise met wit)
A. Lunenborg- Extern (winst met zwart)
H. Reinders- Bye
lijst

Ronde 11 - 2-12-2008.

1. M. Snuverink- C. Mol0-1
2. A. Lunenborg- E. de Jongerem
3. K. v/d Sluijs- J. Oldenkamp1-0
4. B. Janmaat- A. van Seventer1-0
5. H. Swarts- M. Berghuis0-1
6. D. de Jong- L. de Jonge1-0
7. H. Verwijs- R. Losrem
8. F. van Amerongen- A. Kelfkensrem
9. J. Pauptit- J. Bottemarem
10. G. Jansen- M. Eggersmanrem
11. R. Danker- P. Sybesmarem
12. W. v/d Neut- M.W. Jonker1-0
13. W. Piepot- G. Krolrem
14. W. de Berg- R. Hofman0-1
15. L. v/d Meer- G. van Dalen1-0
16. J. van Hoorn- M. Stotijn1-0
17. W. de Vries- H. Reinders1-0
18. L. Stotijn- B. Agasi0-1
19. R. Kroesen- T. Bos0-1
J. Schepers- Bye
lijst

Ronde 12 - 9-12-2008.

1. C. Mol- K. v/d Sluijs1-0
2. M. Snuverink- B. Janmaat0-1
3. A. van Seventer- D. de Jongrem
4. R. Los- J. Oldenkamp1-0
5. L. de Jonge- F. van Amerongenrem
6. W. Stevens- J. Bottemarem
7. R. Hofman- R. Danker1-0
8. A. Kelfkens- P. Sybesma0-1
9. M.W. Jonker- L. v/d Meer1-0
10. G. Krol- J. van Hoornrem
11. W. v/d Neut- W. Piepot1-0
12. G. van Dalen- J. Schepers0-1
13. B. Agasi- R. Kroesen1-0
14. T. Bos- W. Schulte1-0
J. Rooze- Extern (remise met wit)
A. Lunenborg- Extern (verlies met zwart)
M. Eggersman- Extern (remise met zwart)
W. de Vries- Extern (verlies met wit)
T. Norel- Extern (verlies met zwart)
H. Reinders- Extern (remise met wit)
M. Berghuis- Extern (verlies met zwart)
E. de Jonge- Extern (winst met zwart)
lijst

Ronde 13 - 16-12-2008.

1. B. Janmaat- C. Mol0-1
2. E. de Jonge- D. de Jong1-0
3. A. Lunenborg- K. v/d Sluijs1-0
4. F. van Amerongen- M. Snuverink1-0
5. J. Oldenkamp- M. Berghuis0-1
6. R. Hofman- L. de Jonge0-1
7. J. Bottema- A. van Seventer0-1
8. P. Sybesma- M. Eggersmanrem
9. G. Krol- G. Jansen0-1
10. J. van Hoorn- W. v/d Neut0-1
11. A. Kelfkens- J. Pauptitrem
12. R. Danker- M.W. Jonker0-1
13. W. Piepot- L. v/d Meerrem
14. W. de Vries- B. Agasi1-0
15. J. Schepers- W. de Berg0-1
16. G. van Dalen- T. Bos1-0
17. W. Schulte- R. Kroesen1-0
lijst

Ronde 14 - 6-1-2009.

1. C. Mol- A. van Seventer1-0
2. A. Lunenborg- W. Stevensrem
3. K. v/d Sluijs- R. Los1-0
4. J. Oldenkamp- R. Hofman0-1
5. M. Eggersman- W. v/d Neutrem
6. G. Jansen- P. Sybesmarem
7. M.W. Jonker- J. Bottema0-1
8. J. Pauptit- W. de Berg1-0
9. J. van Hoorn- H. Swarts1-0
10. B. Romijn- G. van Dalen1-0
11. R. Danker- W. Piepot1-0
12. L. v/d Meer- W. de Vries1-0
13. B. Agasi- J. Schepers0-1
14. M. Stotijn- W. Schulte1-0
F. van Amerongen- Extern (verlies met zwart)
M. Berghuis- Extern (verlies met wit)
B. Janmaat- Extern (verlies met zwart)
E. de Jonge- Extern (verlies met zwart)
J. Rooze- Extern (remise met wit)
M. Snuverink- Extern (verlies met zwart)
D. de Jong- Extern (verlies met wit)
L. de Jonge- Extern (verlies met wit)
K. Hofstee- Bye
lijst

Ronde 15 - 13-1-2009.

1. M. Berghuis- C. Molrem
2. E. de Jonge- B. Janmaat1-0
3. P. Sybesma- A. Lunenborgrem
4. R. Hofman- K. v/d Sluijsrem
5. J. Bottema- M. Snuverink0-1
6. R. Los- F. van Amerongenrem
7. L. de Jonge- G. Jansenrem
8. A. van Seventer- M. Eggersman1-0
9. W. Stevens- J. Pauptitrem
10. B. Romijn- R. Danker1-0
11. H. Swarts- M.W. Jonker0-1
12. L. v/d Meer- J. van Hoornrem
13. R. Kroesen- G. Krol0-1
14. W. Piepot- W. Schulterem
15. W. de Berg- L. Stotijn1-0
16. W. de Vries- G. van Dalenrem
17. M. Stotijn- B. Agasi1-0
18. J. Schepers- T. Bosrem
lijst

Naar boven

Periode 2 Ronde 1 - 20-1-2009.

1T. Jonker - Chr. Molrem
2B. Janmaat - J. van Hoorn1-0
3H. Swarts - B. Romijn0-1
4J. Rooze - T. Bos1-0
5G. Krol - M. Berghuis0-1
6K. v/d Sluijs - L. v/d Meer1-0
7G. Jansen - W. v/d Neut1-0
8W. Piepot - J. Bottemarem
9P. Sybesma - W. de Berg1-0
10W. de Vries - T. van Seventer0-1
11J. Pauptit - G. van Dalen1-0
12M. Eggersman - M. Stotijn1-0
13L. Stotijn - H. Verwijs0-1
14R. Hofman - W. Schulte1-0
15B. Agasi - J. Oldenkamp0-1
lijst

Ronde 2 - 3-2-2009.

1L. de Jonge - M. Eggersman1-0
2R. Danker - R. Hofman1-0
3P. Sybesma - B. Janmaat0-1
4M. Berghuis - J. Pauptitrem
5J. Oldenkamp - K. v/d Sluijs0-1
6Chr. Mol - R. Los1-0
7F. v. Amerongen - W. Piepot1-0
8J. Bottema - T. Jonkerrem
9J. van Hoorn - W. de Vries0-1
10M. Stotijn - H. Swarts0-1
11T. Bos - L. Stotijn1-0
12W. Schulte - G. Krol0-1
13L. v/d Meer - B. Agasi1-0
14W. v/d Neut - M. Snuverink0-1
15W. de Berg - E. de Jonge0-1
16G. van Dalen - T. Kelfkens0-1
17B. Romijn - H. Verwijsrem
lijst

Ronde 3 - 10-2-2009.

1B. Janmaat - L. de Jonge1-0
2K. v/d Sluijs - R. Dankerrem
3H. Verwijs - M. Berghuis0-1
4Chr. Mol - F. v. Amerongen1-0
5E. de Jonge - T. Jonker1-0
6D. de Jong - T. Bos1-0
7M. Snuverink - R. Hofman1-0
8T. Kelfkens - H. Swarts1-0
9M. Eggersman - G. Krolrem
10W. de Vries - W. de Berg1-0
11W. Schulte - G. van Dalen0-1
12L. Stotijn - R. Kroesen1-0
13B. Agasi - M. Stotijn0-1
lijst

Ronde 4 - 24-2-2009.

1M. Berghuis - B. Janmaat0-1
2R. Danker - Chr. Molrem
3E. de Jonge - K. v/d Sluijs1-0
4L. de Jonge - J. Bottemarem
5M. Snuverink - D. de Jong1-0
6T. Kelfkens - W. de Vriesrem
7M. Stotijn - J. Pauptit0-1
8H. Verwijs - L. v/d Meer1-0
9F. v. Amerongen - M. Eggersman1-0
10G. Krol - P. Sybesmarem
11T. Jonker - J. Oldenkamp1-0
12R. Hofman - T. van Seventerrem
13H. Swarts - G. van Dalen1-0
14R. Los - J. Rooze0-1
15T. Bos - G. Jansen0-1
16W. Piepot - J. van Hoorn1-0
17W. v/d Neut - W. Schulte1-0
18A. Lunenborg - B. Agasi1-0
lijst

Ronde 5 - 3-3-2009.

1B. Janmaat - Chr. Molrem
2W. de Vries - M. Snuverink0-1
3M. Berghuis - T. Kelfkensrem
4K. v/d Sluijs - L. de Jongerem
5L. v/d Meer - T. Jonker0-1
6G. Jansen - G. Krolrem
7J. Bottema - J. Rooze0-1
8T. van Seventer - W. Piepot1-0
9M. Eggersman - R. Hofmanrem
10J. Oldenkamp - T. Bos1-0
11W. de Berg - M. Stotijn1-0
12R. Los - L. Stotijn1-0
13G. van Dalen - A. Lunenborg0-1
14J. van Hoorn - W. Schulte1-0
lijst

Ronde 6 - 10-3-2009.

1M. Snuverink - E. de Jongerem
2Chr. Mol - H. Swarts1-0
3J. Rooze - M. Berghuis1-0
4T. Kelfkens - R. Danker0-1
5L. de Jonge - P. Sybesma1-0
6T. Jonker - K. v/d Sluijsrem
7H. Verwijs - D. de Jong0-1
8W. de Vries - F. v. Amerongenrem
9J. van Hoorn - J. Bottema1-0
10J. Oldenkamp - R. Los0-1
11R. Hofman - W. de Berg0-1
12A. Lunenborg - M. Eggersmanrem
13W. Piepot - L. v/d Meerrem
14T. Bos - B. Agasi1-0
15G. van Dalen - W. v/d Neut0-1
16R. Kroesen - W. Stevens0-1
lijst

Ronde 7 - 24-3-2009.

1E. de Jonge - Chr. Molrem
2T. Jonker - L. de Jongerem
3M. Eggersman - W. de Vries1-0
4P. Sybesma - H. Verwijsrem
5W. de Berg - R. Los0-1
6F. v. Amerongen - T. Kelfkens0-1
7J. Pauptit - J. van Hoorn1-0
8J. Bottema - M. Stotijn1-0
9L. v/d Meer - R. Hofman0-1
10T. Bos - W. Piepotrem
11W. v/d Neut - J. Oldenkamprem
12W. Stevens - L. Stotijn1-0
13B. Agasi - R. Kroesen1-0
lijst

Ronde 8 - 31-3-2009.

1B. Janmaat - E. de Jonge1-0
2Chr. Mol - K. v/d Sluijs0-1
3L. de Jonge - M. Snuverink1-0
4T. Kelfkens - T. Jonker1-0
5T. van Seventer - M. Eggersman0-1
6J. Pauptit - P. Sybesmarem
7H. Verwijs - A. Lunenborg1-0
8M. Berghuis - W. v/d Neut1-0
9R. Hofman - W. de Vries1-0
10W. de Berg - F. v. Amerongen0-1
11W. Stevens - T. Bos1-0
12B. Agasi - G. van Dalen0-1
lijst

Ronde 9 - 7-4-2009.

1K. v/d Sluijs - B. Janmaat0-1
2Chr. Mol - L. de Jonge1-0
3E. de Jonge - T. Kelfkens0-1
4M. Eggersman - J. Rooze0-1
5M. Snuverink - H. Verwijs1-0
6R. Hofman - M. Berghuis0-1
7F. v. Amerongen - G. Jansen0-1
8T. Jonker - J. Pauptitrem
9L. v/d Meer - T. van Seventer0-1
10A. Lunenborg - J. Bottemarem
11W. de Vries - J. Oldenkamp0-1
12W. Piepot - W. de Bergrem
13J. van Hoorn - B. Agasi1-0
14R. Kroesen - G. van Dalen0-1
lijst

Ronde 10 - 14-4-2009.

1T. Kelfkens - B. Janmaat0-1
2J. Rooze - Chr. Molrem
3R. Los - L. de Jonge1-0
4K. v/d Sluijs - M. Snuverink1-0
5T. van Seventer - M. Berghuis0-1
6G. Jansen - E. de Jonge1-0
7H. Verwijs - T. Jonker1-0
8J. Pauptit - M. Eggersman1-0
9R. Danker - W. Piepot1-0
10D. de Jong - R. Hofman1-0
11P. Sybesma - A. Lunenborgrem
12J. Bottema - F. v. Amerongenrem
13J. Oldenkamp - W. Stevens1-0
14W. de Berg - J. van Hoorn0-1
15W. v/d Neut - W. de Vries0-1
16M. Stotijn - T. Bosrem
17L. Stotijn - B. Agasi1-0
lijst

Ronde 11 - 21-4-2009.

1Chr. Mol - T. Kelfkens1-0
2R. Los - G. Jansenrem
3L. de Jonge - H. Verwijs0-1
4D. de Jong - R. Danker1-0
5J. van Hoorn - P. Sybesma0-1
6J. Oldenkamp - J. Bottema1-0
7G. van Dalen - R. Hofman0-1
8W. Piepot - W. Stevens0-1
9R. Kroesen - W. v/d Neut0-1
10L. Stotijn - L. v/d Meer0-1
11F. v. Amerongen - T. Bos1-0
lijst

Ronde 12 - 5-5-2009.

1W. Stevens - B. Janmaat0-1
2H. Verwijs - Chr. Mol0-1
3K. v/d Sluijs - R. Los1-0
4M. Berghuis - M. Snuverink1-0
5T. Kelfkens - D. de Jong0-1
6R. Hofman - E. de Jonge0-1
7A. Lunenborg - L. de Jongerem
8P. Sybesma - F. v. Amerongen0-1
9T. van Seventer - J. Pauptitrem
10W. v/d Neut - T. Jonkerrem
11J. Bottema - M. Eggersmanrem
12W. de Vries - L. v/d Meerrem
13W. de Berg - L. Stotijn1-0
14T. Bos - R. Kroesen1-0
lijst

Ronde 13 - 12-5-2009.

1Chr. Mol - D. de Jong1-0
2M. Berghuis - K. v/d Sluijs0-1
3G. Jansen - A. Lunenborg0-1
4E. de Jonge - F. v. Amerongen1-0
5R. Los - H. Verwijs0-1
6M. Snuverink - R. Danker1-0
7L. de Jonge - T. van Seventerrem
8M. Eggersman - J. Oldenkamprem
9T. Jonker - W. de Berg1-0
10J. Bottema - W. v/d Neutrem
11W. Stevens - W. de Vries1-0
12L. v/d Meer - J. van Hoorn1-0
13T. Bos - G. van Dalen1-0
14H. Swarts - W. Piepot1-0
lijst

Ronde 14 - 19-5-2009.

1B. Janmaat - H. Verwijs1-0
2M. Snuverink - Chr. Mol0-1
3D. de Jong - K. v/d Sluijs0-1
4E. de Jonge - M. Berghuisrem
5J. Oldenkamp - L. de Jonge1-0
6T. van Seventer - G. Jansen1-0
7F. v. Amerongen - R. Losrem
8J. Pauptit - T. Kelfkensrem
9M. Eggersman - T. Jonkerrem
10W. v/d Neut - W. Stevens0-1
11L. v/d Meer - J. Bottemarem
12J. van Hoorn - T. Bos0-1
13G. van Dalen - W. de Vries0-1
14H. Swarts - W. de Berg1-0
15W. Piepot - L. Stotijn1-0
16M. Stotijn - R. Kroesen1-0
lijst

Ronde 15 - 26-5-2009.

1B. Janmaat - J. Oldenkamp1-0
2Chr. Mol - M. Berghuis0-1
3K. v/d Sluijs - F. v. Amerongen1-0
4A. Lunenborg - E. de Jonge1-0
5T. Jonker - R. Los1-0
6T. Kelfkens - W. Stevens0-1
7G. Jansen - J. Pauptit0-1
8R. Danker - L. v/d Meer1-0
9W. v/d Neut - M. Eggersmanrem
10W. de Vries - P. Sybesma0-1
11L. Stotijn - J. van Hoorn0-1
12W. de Berg - G. van Dalen1-0
lijst

Naar boven