Schaakclub Hoogeveen

Interne competitie 2014-2015

Terug naar de hoofdpagina Interne competitie

Algemeen

De interne competitie is verdeeld in 2 perioden van 16 ronden. We spelen in 2 groepen van gelijke grootte volgens systeem Boon. Aan het eind van een periode degraderen in principe de laatste 3 en promoveren de hoogste 3 van de tweede groep, tenzij dat er meer of minder moeten worden dordat de groepsgrootte toe- of afneemt.
Nieuwe leden beginnen in de laagste groep, tenzij duidelijk is door eerdere prestaties bij andere clubs of tijdens de eerste kennismaking dat plaatsing in een hogere groep gerechtvaardigd is.

Puntentelling

Partijresultaten Niet gespeeld
winst 5 afgemeld 2
remise 3 regl. Winst 5
verlies 1 regl. Verlies 0
externe partij 3,5 afwezig z.k. 0
oneven 4

Per periode wordt bij de behaalde score nog 2x het aantal gespeelde partijen bijgeteld voor de 1e groep en deze periodetotalen worden weer opgeteld tot een eindranglijst. De hoogste op die lijst is clubkampioen.

Bij gelijk eindigen beslist in de periodestand de SB-score, in de eindstand de plaats in de laatste periode.

Uitslagen en standen

Eindstand interne competitie 2014-2015

Eindstand eerste periode sept. 2014 - jan. 2015

Uitslagen eerste periode

Eindstand tweede periode feb. - juni 2015

Uitslagen tweede periode

Naar index oude uitslagen intern

Legenda uitslagentabellen:

16w½ : remise met wit tegen speler 16
A24z0 : verloren met zwart van A-speler 24
afmafgemeld1 pt
afzafwezig zonder melding0 pt
aclafwezig voor club3,5 pt
1Rregl. winst5 pt

Eindstand interne competitie 2014-2015

NrNaam Score Prt W R V ExtP1P2
Pos Naam Score Prt W R V SBP1P2Acl
1Andries Mellema 202222020244,0A1A19
2Marten Berghuis 191191432207,8A2A213
3Jeroen Bottema 16425997137,0A5A46
4Leo Spaans 1602512112111,5A8A86
5Edwin de Jonge 15616817126,3A3A1112
6Anky Lunenborg 15123797119,0A9A135
7Remmelt Hofman 15023779102,8A11A146
8Theo Witkamp 15025979115,3A7A183
9Christiaan Mol 148151023169,5A4A58
10Tino Jonker 147244155104,3A6A224
11Wim de Vries 1453115115181,5B1A160
12Willem Piepot 14331881578,5A22A200
13Frans van Amerongen 14320866128,5A12A105
14Marc Snuverink 14214923163,5A10A38
15Jan Oldenkamp 141311759153,3B2A210
16Wim van der Neut 14028651756,3A21A234
17Ton van Seventer 140225125124,8A14A123
18Lieffert de Jonge 136223136106,0A18A174
19René Los 13420866129,8A19A73
20Bert Janmaat 13416484117,3A20A67
21Ruud Winkel 13218954155,0A13A92
22Max Stotijn 13221451273,8A16A246
23Jean Pauptit 13022886123,5A15A190
24Wim Stevens 124216105117,3A23A150
25Finn Dullaart 114301767173,8B6B10
26Lieuwe van der Meer 10929791396,8B3A250
27Wim de Berg 10527561663,8A24B91
28Patrick van Middelkoop 103291649145,5B5B20
29Renco Oostindjer 973113612113,8B10B30
30Wouter Slump 972915113119,3B4B50
31Timon Bos 96231256151,0B8B40
32Leonard Stotijn 913113315100,3B11B70
33Piet Bos 90181062176,0B12B60
34Jan van Hoorn 872711313108,3B15B80
35Cor Post 84211038127,0B9B120
36Rien Giethoorn 83211128139,0B13B110
37Elang Poort 8024841297,0B14B130
38Wilmer Oostindjer 8028911872,5B19B100
39Rudi Danker 7813922169,3B7B170
40Arjan Woltinge 7622741193,0B18B140
41Marco Jacobs 719900183,3B16B160
42Arie van der Graaf 6921811286,5B20B180
43Berthy Agasi 6525701860,3B21B200
44Gerhard van Dalen 6524611765,5B22B190
45Jan Woltinge 6322601654,3B25B150
46Klaas van der Sluijs 611043358,0A1700
47Wessel Schulte 5812345107,8B17B240
48David Antheunisse 525230143,3B24B220
49Tomasz Dabrowski 4311011061,5B26B210
50Roeland Taams 370000128,0B28B230
51Thijs van Herwijnen 361231832,8B2300
52Thijs Eggersman 33601529,0A2500

Voor de totaalscore zijn bij spelers in de A-groep per periode 2 punten per gespeelde partij (intern en extern) opgeteld.

Naar boven

Eindstand eerste periode

Groep A

PosNaamScorePrtWRVBRtgTPR
1Andries Mellema 70,511101021792211
2Marten Berghuis 63,01072119702011
3Edwin de Jonge 53,51060418891773
4Christiaan Mol 52,5861119752022
5Jeroen Bottema 51,51346316121705
6Tino Jonker 51,01447314251515
7Theo Witkamp 49,51254317181668
8Leo Spaans 49,51361615721606
9Anky Lunenborg 48,51244416111619
10Marc Snuverink 47,5740317371781
11Remmelt Hofman 46,51235414651531
12Frans van Amerongen 46,01144316191652
13Ruud Winkel 44,5842217051876
14Ton van Seventer 43,51135316361652
15Jean Pauptit 43,01136215991546
16Max Stotijn 41,51132612831319
17Klaas van der Sluijs 41,01043316131533
18Lieffert de Jonge 40,01317515321402
19René Los 39,01042416381607
20Bert Janmaat 39,0813417821473
21Wim van der Neut 39,01433813481329
22Willem Piepot 38,01643912581405
23Wim Stevens 37,0833216041620
24Wim de Berg 28,515131112621221
25Thijs Eggersman 21,0601514171078

Naar boven

Groep B

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Wim de Vries 70,0161150128,0015001504
2Jan Oldenkamp 68,0161303108,5014321491
3Lieuwe van der Meer 51,01565473,7513051298
4Wouter Slump 49,01580764,5010081175
5Patrick van Middelkoop 48,01481572,7513041243
6Finn Dullaart 48,01664656,0012451194
7Rudi Danker 47,01062285,0015141426
8Timon Bos 47,01154278,5013201245
9Cor Post 45,01261561,7511971057
10Renco Oostindjer 45,01562745,50376618
11Leonard Stotijn 44,01662848,2510601048
12Piet Bos 43,0944179,5012911276
13Rien Giethoorn 43,01361665,7513221234
14Elang Poort 42,01242647,00674767
15Jan van Hoorn 41,01351749,7512391082
16Marco Jacobs 39,0550097,2513961516
17Wessel Schulte 39,01134451,50920839
18Arjan Woltinge 39,01133548,50799877
19Wilmer Oostindjer 39,01340936,25310483
20Arie van der Graaf 38,01250743,50624745
21Berthy Agasi 38,01450940,00672647
22Gerhard van Dalen 37,01040646,00969796
23Thijs van Herwijnen 36,01231832,75545581
24David Antheunisse 33,0523079,2512501382
25Jan Woltinge 28,01020826,50623439
26Tomasz Dabrowski 21,0601531,25300274
27Roeland Taams 18,0000064,001223

Naar boven

Eindstand tweede periode

Groep A

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Andries Mellema 69,0111010122,5021752201
2Marten Berghuis 63,59711104,0019592061
3Marc Snuverink 50,5752094,7517881957
4Jeroen Bottema 50,51253468,5017151751
5Christiaan Mol 49,5741274,5019621859
6Bert Janmaat 48,5835076,5017491641
7René Los 48,51044275,0016521691
8Leo Spaans 48,51260655,0015241570
9Ruud Winkel 47,51053275,5017031765
10Frans van Amerongen 46,5942361,5016311669
11Edwin de Jonge 46,5621353,2518441732
12Ton van Seventer 46,01127263,5016401617
13Anky Lunenborg 46,01135357,5016181554
14Remmelt Hofman 45,51142550,5014651452
15Wim Stevens 45,01337355,7516221478
16Wim de Vries 45,01546553,5013471531
17Lieffert de Jonge 44,0926166,2515311600
18Theo Witkamp 44,01343647,0016981468
19Jean Pauptit 43,01152463,2516061615
20Willem Piepot 43,01545645,7512681391
21Jan Oldenkamp 43,01545644,7514641437
22Tino Jonker 40,01008250,2514371414
23Wim van der Neut 37,01432928,5013431326
24Max Stotijn 36,51013635,5012821287
25Lieuwe van der Meer 30,01414923,0012991270

Naar boven

Groep B

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Finn Dullaart 66,0141121117,7512281431
2Patrick van Middelkoop 55,01583472,7512801214
3Renco Oostindjer 52,01674568,25376714
4Timon Bos 49,01271472,5013051201
5Wouter Slump 48,01471654,7510521023
6Piet Bos 47,0962196,5012701445
7Leonard Stotijn 47,01571752,0010531071
8Jan van Hoorn 46,01462658,5012321090
9Wim de Berg 44,01243547,5012541024
10Wilmer Oostindjer 41,01551936,25310520
11Rien Giethoorn 40,0851273,2513321253
12Cor Post 39,0942365,2511591126
13Elang Poort 38,01242650,00828903
14Arjan Woltinge 37,01141644,50808813
15Jan Woltinge 35,01240827,75623640
16Marco Jacobs 32,0440086,0014061432
17Rudi Danker 31,0330084,2515071507
18Arie van der Graaf 31,0931543,00668775
19Gerhard van Dalen 28,014211119,50969689
20Berthy Agasi 27,01120920,25679611
21Tomasz Dabrowski 22,0500530,25300232
22David Antheunisse 19,0000064,001254
23Roeland Taams 19,0000064,001223
24Wessel Schulte 19,0100156,25909458

Naar boven