Schaakclub Hoogeveen

Interne competitie 2016-2017

PAGINA IN OPBOUW

Terug naar de hoofdpagina Interne competitie

Algemeen

De interne competitie is verdeeld in 3 perioden van 11 ronden. We spelen in 2 groepen van ongeveer gelijke grootte volgens systeem Boon. Aan het eind van een periode degraderen in principe de laatste 3 en promoveren de hoogste 3 van de tweede groep, tenzij dat er meer of minder moeten worden doordat de groepsgrootte toe- of afneemt.
Nieuwe leden beginnen in de laagste groep, tenzij duidelijk is door eerdere prestaties bij andere clubs of tijdens de eerste kennismaking dat plaatsing in een hogere groep gerechtvaardigd is.

Puntentelling

Partijresultaten Niet gespeeld
winst 5 afgemeld 2
remise 3 regl. Winst 5
verlies 1 regl. Verlies 0
externe partij 3,5 afwezig z.k. 0
oneven 4

Per periode wordt bij de behaalde score nog 2x het aantal gespeelde partijen (intern en extern) bijgeteld voor de 1e groep en deze periodetotalen worden weer opgeteld tot een eindranglijst. De hoogste op die lijst is clubkampioen.

Bij gelijk eindigen beslist in de periodestand de SB-score, in de eindstand de plaats in de laatste periode.

Uitslagen en standen

Eindstand interne competitie 2016-2017

Eindstand eerste periode sept. - nov. 2016

Uitslagen eerste periode

Eindstand tweede periode dec. 2016 - mrt 2017

Uitslagen tweede periode

Eindstand derde periode mrt. - juni 2017

Uitslagen derde periode

Naar index oude uitslagen intern

Eindstand interne competitie 2016-2017

PosNaamPrtWRVTotP1P2P3
1Andries Mellema221831232,5A01A02A01
2Marc Snuverink231445216,5A03A04A04
3Christiaan Mol281738214A10A01A09
4Ruud Winkel221354208,5A08A03A10
5Sander Taams201325207,5A02A22A02
6Marten Berghuis16925205,5A04A07A05
7Edwin de Jonge20956201,5A05A06A12
8Bert Janmaat14653201A11A14A03
9Leo Spaans2410410198A14A05A16
10Anky Lunenborg20857197,5A09A19A08
11Jeroen Bottema2812214195A19A08A07
12Ton van Seventer21597194A13A13A13
13Wim Stevens233137192A22A10A06
14Lieffert de Jonge214107192A15A11A15
15Theo Witkamp18828191A06A17A20
16Wim de Vries3181013189A17A12A17
17Frans van Amerongen236710188A18A09A18
18Rudi Danker19838186,5A21A15A14
19René Los13742186A12A18A19
20Elez Limani19955175A07A16A24
21Renco Oostindjer3010812158A20A20B04
22Finn Dullaart248412147A16A21B18
23Remmelt Hofman2610124137,5B05B01A21
24Jan Oldenkamp2610115137B06B02A11
25Tino Jonker21849130A23B05B06
26Jean Pauptit311885123B01B04B02
27Wim de Berg3211417119B12B03A22
28Leonard Stotijn2812016119B03A24B09
29Wouter Slump3017310110B08B07B01
30Jan Peek9324108,5A24B19B14
31Willem Piepot3214711106B04B06B07
32Rien Giethoorn251357103B10B08B03
33Elang Poort2913610101B09B09B05
34Karam Awad1391396B02A230
35Jan van Hoorn331421793B15B13B08
36Wilmer Oostindjer311411693B16B10B10
37Paul Valens291401593B07B18B11
38Wim van der Neut321171492B11B11B15
39Marco Jacobs1292181B21B14B13
40Arjan Woltinge211011081B13B12B24
41Berthy Agasi26911676B14B20B22
42Mika van Walsum25711775B22B16B19
43Jan Woltinge22711472B19B21B20
44Gerhard van Dalen25601967B23B22B23
45Tomasz Dabrovski16601066B17B24B21
46Teun Metselaar22601664B18B27B17
47Josha de Weerd17818600B17B12
48Timon Bos440058B20B23B26
49Arie van der Graaf16709560B15B16
50Willem Boontje31025000A23
51David Antheunisse000042B25B26B28
52Marc Bennink10109340B28B25
53Roan Lok11011033B24B250
54Mila Bottema71061800B27

Voor de totaalscore zijn bij spelers in de A-groep per periode 3 punten per gespeelde partij (intern en extern) opgeteld.

Naar boven

Eindstand eerste periode

Groep A

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Andries Mellema45,5770060,522002111
2Sander Taams40,5961245,7518811944
3Marc Snuverink39,575024318231984
4Marten Berghuis37530236,520871825
5Edwin de Jonge36,5841333,2517671879
6Theo Witkamp36,5841332,7516321742
7Elez Limani36743040,7501836
8Ruud Winkel35,5741234,517531718
9Anky Lunenborg35841328,515001560
10Christiaan Mol34,5950430,518861808
11Bert Janmaat34421133,7516831767
12René Los33431040,7515821775
13Ton van Seventer33832324,515691586
14Leo Spaans31,5521229,2517311679
15Lieffert de Jonge31815223,2514521497
16Finn Dullaart29,51032519,513221357
17Wim de Vries29112542314721508
18Frans van Amerongen28,5813417,2515531414
19Jeroen Bottema28930617,515071525
20Renco Oostindjer27113261612001381
21Rudi Danker26722322,7515081402
22Wim Stevens2690541415851394
23Tino Jonker24,5602412,514521305
24Jan Peek21401315,7514851222

Naar boven

Groep B

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Jean Pauptit471174054,7515521358
2Karam Awad461081156,501546
3Leonard Stotijn401070344,7510171525
4Willem Piepot351152427,7512891228
5Remmelt Hofman34742138,2514391200
6Jan Oldenkamp3484133514391260
7Paul Valens339504288001196
8Wouter Slump331151525,511511240
9Elang Poort321042429,7511181274
10Rien Giethoorn3284132611721089
11Wim van der Neut311150624,512231110
12Wim de Berg31115062010741011
13Arjan Woltinge29740329,59201111
14Berthy Agasi291141617800973
15Jan van Hoorn271132620,51083954
16Wilmer Oostindjer2711407171200971
17Tomasz Dabrowski26730421800701
18Teun Metselaar259306170800
19Jan Woltinge24820613,25814812
20Timon Bos22220036,7512341164
21Marco Jacobs22220035,2514281150
22Mika van Walsum22811610,75800652
23Gerhard van Dalen21920711800909
24Roan Lok173003160808
25David Antheunisse14000030,2512650

Naar boven

Eindstand tweede periode

Groep A

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Christiaan Mol471182152,2518861945
2Andries Mellema43861147,7522001935
3Ruud Winkel42961242,7517531838
4Marc Snuverink40,564204918231954
5Leo Spaans37,51052329,7517311679
6Edwin de Jonge35632137,7517671795
7Marten Berghuis33,5531133,520871590
8Jeroen Bottema32,5941429,7515071712
9Frans van Amerongen3292432515531645
10Wim Stevens31,5706126,515851612
11Lieffert de Jonge31,5714223,2514521443
12Wim de Vries31,51033416,2514721467
13Ton van Seventer3170522215691471
14Bert Janmaat30,5311129,7516831800
15Rudi Danker30,5731326,515081616
16Elez Limani301042431,517001691
17Theo Witkamp30731329,7516321676
18René Los28,552213015821560
19Anky Lunenborg28,5612321,515001396
20Renco Oostindjer28815220,2512001341
21Finn Dullaart271132611,2513221297
22Sander Taams26521226,518811631
23Karam Awad17310223,515001510
24Leonard Stotijn139009110171243

Naar boven

Groep B

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Remmelt Hofman451165055,2514391417
2Jan Oldenkamp381045143,2514391333
3Wim de Berg371153340,7510741372
4Jean Pauptit371161437,2515521260
5Tino Jonker36,5640238,2514521097
6Willem Piepot361051433,512891209
7Wouter Slump35951334,7511511221
8Rien Giethoorn3484223611721378
9Elang Poort3394233311181168
10Wilmer Oostindjer33950429,512001147
11Wim van der Neut321026230,2512231181
12Arjan Woltinge31941423,259201057
13Jan van Hoorn311150621,510831088
14Marco Jacobs3054014314281382
15Arie van der Graaf30840427,7501206
16Mika van Walsum29940520,5800888
17Josha de Weerd2873132501052
18Paul Valens281040616,75800939
19Jan Peek25,5110034,514851150
20Berthy Agasi25930616800812
21Jan Woltinge25930615814683
22Gerhard van Dalen24820611,25800718
23Timon Bos1811003512341150
24Tomasz Dabrovski18410319,75800592

Eindstand derde periode

Groep A

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Andries Mellema45752056,2522002106
2Sander Taams42650148,7518812155
3Bert Janmaat37,5733140,517001971
4Marc Snuverink37,51052334,519921859
5Marten Berghuis3663123620871850
6Wim Stevens35,5732230,2515291594
7Jeroen Bottema35,51051427,2515991458
8Anky Lunenborg35632137,2514801685
9Christiaan Mol33,584133118861789
10Ruud Winkel32633040,516891909
11Jan Oldenkamp32825129,514101589
12Edwin de Jonge3162223217921730
13Ton van Seventer3162223115571723
14Rudi Danker3153023015131570
15Lieffert de Jonge30,5621324,514771392
16Leo Spaans30931518,516711476
17Wim de Vries29,51032517,2515121413
18Frans van Amerongen28,563032215111295
19René Los25,5421133,515971687
20Theo Witkamp25,531022216491303
21Remmelt Hofman25,5805317,514171387
22Wim de Berg1810118710681255
23Willem Boontje17310225,518001770
24Elez Limani10210128,7517001496

Naar boven

Groep B

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Wouter Slump421071247,511731400
2Jean Pauptit39953147,7515211429
3Rien Giethoorn37952241,511931238
4Renco Oostindjer371161436,513041248
5Elang Poort361052338,7511771296
6Tino Jonker3694233213751071
7Willem Piepot351144332,7512611208
8Jan van Hoorn351160528,510881137
9Leonard Stotijn3395043511051217
10Wilmer Oostindjer331151524,7512291026
11Paul Valens321050526,258001039
12Josha de Weerd321050521,258001000
13Marco Jacobs29532044,2514311423
14Jan Peek29421135,514591225
15Wim van der Neut291141621,7511901060
16Arie van der Graaf26830522,258001099
17Teun Metselaar25930615,5800736
18Finn Dullaart24,5320134,513491314
19Mika van Walsum24820612,25800689
20Jan Woltinge23521226809921
21Tomasz Dabrovski22520322,5800805
22Berthy Agasi22620420,25841875
23Gerhard van Dalen22820613,75806718
24Arjan Woltinge21520321958874
25Marc Bennink2171069800631

Naar boven