Schaakclub Hoogeveen

Interne competitie 2017-2018

Terug naar de hoofdpagina Interne competitie

Algemeen

De interne competitie is verdeeld in 3 perioden van 11 ronden. We spelen in 2 groepen van ongeveer gelijke grootte volgens systeem Boon.
Aan het eind van een periode degraderen in principe de laatste 3 en promoveren de hoogste 3 van de tweede groep, tenzij dat er meer of minder moeten worden dordat de groepsgrootte toe- of afneemt.
Nieuwe leden beginnen in de laagste groep, tenzij duidelijk is door eerdere prestaties bij andere clubs of tijdens de eerste kennismaking dat plaatsing in een hogere groep gerechtvaardigd is.

Puntentelling

Partijresultaten Niet gespeeld
winst 5 afgemeld 2
remise 3 regl. Winst 5
verlies 1 regl. Verlies 0
acl* 3,5 afwezig z.k. 0
oneven 4

acl = afwezig voor club, externe partij

Per periode wordt bij de behaalde score nog 22 punten bijgeteld voor de 1e groep en deze periodetotalen worden weer opgeteld tot een eindranglijst. De hoogste op die lijst is clubkampioen.

Bij gelijk eindigen beslist in de periodestand de SB-score, in de eindstand de plaats in de laatste periode.

Uitslagen en standen

Eindstand interne competitie 2017-2018

Eindstanden eerste periode sept. - nov. 2017

Uitslagen eerste periode

Eindstanden tweede periode dec. 2017 - mrt 2018

Uitslagen tweede periode

Eindstanden derde periode mrt. - juni 2018

Uitslagen derde periode

Naar index oude uitslagen intern

Eindstand 2017-2018

NaamScorePrtWRVAclP1P2P3
1Andries Mellema204,52822422A2A1A1
2Marten Berghuis197,52617816A3A2A2
3Christiaan Mol186,0301785A4A3A3
4Marc Snuverink175,52713773A5A10A4
5Bert Janmaat169,51910367A6A8A5
6Theo Witkamp164,52211473A7A6A8
7Willem Boontje164,0221336A13A9A6
8Edwin de Jonge163,5178367A9A4A9
9Herman Voss163,0149326A1A11A22
10Ruud Winkel162,526106103A10A7A10
11Leo Spaans160,5226887A12A5A11
12Jeroen Bottema159,52695125A8A16A7
13Wim Stevens159,0206866A11A12A12
14Frans van Amerongen150,52566135A14A19A13
15Anky Lunenborg147,01953116A18A14A17
16Rudi Danker144,01944116A15A17A21
17Jan Peek144,02110386B1A13A14
18Ton van Seventer143,5214981A17A18A19
19Wim de Vries137,529106133A16A21B1
20Remmelt Hofman137,52394105B3A15A16
21Lieffert de Jonge126,52364135A19B5A18
22Finn Dullaart126,03011127B6B3A15
23Tino Jonker118,0219576B7B2A20
24Jean Pauptit118,02715102B2B1B6
25Roeland Taams111,02711412B4A20B15
26Jan Oldenkamp107,02310211A20B9B8
27Paul Valens104,0251609B17B8B2
28Leonard Stotijn99,52612410B11B6B5
29Ton Kelfkens94,015717B21B4A23
30Rien Giethoorn92,0221228B13B7B11
31Elang Poort90,0231148B8B11B16
32Wim de Berg88,02610313B15B13B12
33Willem Piepot88,03212317B14B18B10
34Jan van Hoorn87,02912116B10B12B19
35Josha de Weerd84,03011217B9B20B13
36Richard Veninga82,0249510B22B15B4
37Gerhard van Dalen81,02911018B12B21B14
38Wim van der Neut79,018765B5B16B27
39Teun Metselaar76,0258116B16B23B17
40Arie van der Graaf74,0198110B19B10B25
41Mila Bottema72,5298021B18B19B21
42NoŽl Koene62,016718B17B9
43Tomasz Dabrovski55,0132011B23B30B22
44Marco Jacobs54,03300B24B25B20
45Hetto Berghuis54,014707B14B18
46Emad Abbas52,011704B26B7
47Berthy Agasi49,08107B20B33B28
48David Antheunisse42,00000B25B32B26
49Dominic Bosklopper40,08305B22B24
50Wim Hulsebosch38,07520B3
51Nazmi Hasan36,011209B29B23
52Mohamed Omar32,010316B24B29
53Simon Teeninga18,03102B270
54Adriaan Schoonbeeg18,03102B28
55Jan Pape16,01010B31
top

Eindstand periode 1, 2017-2018 - Groep 1; 12/9 - 28/11/2017

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Herman Voss44,0651055,0019552184
2Andries Mellema42,01063148,7521741941
3Marten Berghuis41,0734043,0019551937
4Christiaan Mol41,01155141,7518881858
5Marc Snuverink39,51053239,5018341895
6Bert Janmaat34,5631232,0017791837
7Theo Witkamp34,5741231,5016031799
8Jeroen Bottema34,0933329,0016011741
9Edwin de Jonge33,5530231,5017901730
10Ruud Winkel33,51042422,7517291569
11Wim Stevens33,0832324,2515171583
12Leo Spaans32,0924325,5015921711
13Willem Boontje30,0732232,2518001799
14Frans van Amerongen30,0931519,2514931533
15Rudi Danker29,0822421,0014931629
16Wim de Vries29,0822418,7514751404
17Ton van Seventer27,5814319,5015241489
18Anky Lunenborg27,0612319,5015201503
19Lieffert de Jonge21,581169,7514571238
20Jan Oldenkamp17,0710610,5014211251
top

Eindstand periode 1, 2017-2018 - Groep 2; 12/9 - 28/11/2017

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Jan Peek45,0870153,2514501564
2Jean Pauptit42,01063146,0014741424
3Remmelt Hofman40,0952242,0014151317
4Roeland Taams39,01162339,2512231392
5Wim van der Neut37,01145231,5011331233
6Finn Dullaart36,01052331,2513231236
7Tino Jonker31,0632141,7513171343
8Elang Poort31,0941429,5012471241
9Josha de Weerd31,01150619,509741016
10Jan van Hoorn30,01041520,5010481005
11Leonard Stotijn29,5613223,7511241047
12Gerhard van Dalen29,0940522,50810929
13Rien Giethoorn28,0731328,0012321114
14Willem Piepot28,01032523,0012431072
15Wim de Berg28,0822422,001159972
16Teun Metselaar28,0830521,75800992
17Paul Valens26,0730424,008391154
18Mila Bottema24,5920710,00800794
19Arie van der Graaf24,0621323,00896946
20Berthy Agasi21,0710610,50809656
21Ton Kelfkens18,0110035,0001189
22Richard Veninga18,0210128,750805
23Tomasz Dabrovski18,0510415,00800657
24Marco Jacobs14,0000030,251437
25David Antheunisse14,0000030,251265
top

Eindstanden periode 2, 2017-2018; 12/12/2017 - 13/3/2018 - Groep 1

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Andries Mellema47,0871059,0021182044
2Marten Berghuis44,01072150,2519521981
3Christiaan Mol39,0961240,2518661894
4Edwin de Jonge33,5522131,2516631818
5Leo Spaans33,0513129,5016881812
6Theo Witkamp32,5741231,7516091714
7Ruud Winkel32,5933329,2516991744
8Bert Janmaat32,5732227,2517551697
9Willem Boontje32,0541042,7517361856
10Marc Snuverink32,0731327,2518161743
11Herman Voss31,0422034,0019851734
12Wim Stevens31,0823324,5015201630
13Jan Peek28,0721417,7514241474
14Anky Lunenborg28,0611416,0015181424
15Remmelt Hofman27,5720515,5014071506
16Jeroen Bottema27,0821514,5016401368
17Rudi Danker26,5611414,5015371421
18Ton van Seventer26,0622224,7515191551
19Frans van Amerongen26,0712415,0014881481
20Roeland Taams23,0921614,7512591506
21Wim de Vries19,5101186,5014611294
top

Eindstanden periode 2, 2017-2018; 12/12/2017 - 13/3/2018 - Groep 2

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Jean Pauptit42,01063154,2514771395
2Tino Jonker41,5751148,2513211428
3Finn Dullaart41,01155145,0013271307
4Ton Kelfkens38,0860246,7511001282
5Lieffert de Jonge36,5841331,0014311157
6Leonard Stotijn35,0951339,0011021285
7Rien Giethoorn34,0851238,7512241265
8Paul Valens34,0850336,2510331200
9Jan Oldenkamp34,0842236,2514071136
10Arie van der Graaf34,0850330,759101168
11Elang Poort33,0942333,7512831202
12Jan van Hoorn33,0950422,501065972
13Wim de Berg31,0941426,0011081062
14Hetto Berghuis30,0640232,7510001079
15Richard Veninga29,01141618,75800970
16Wim van der Neut28,0731329,2511391119
17NoŽl Koene28,0620418,75500765
18Willem Piepot27,01140718,001228898
19Mila Bottema27,01140717,00800814
20Josha de Weerd24,0821517,50918870
21Gerhard van Dalen24,01030717,25822956
22Dominic Bosklopper22,0220038,255001000
23Teun Metselaar22,0720515,50866730
24Mohamed Omar21,0721418,75800786
25Marco Jacobs18,0110035,0014371350
26Emad Abbas18,0110032,5015001150
27Simon Teeninga18,0310224,001000959
28Adriaan Schoonbeeg18,0310222,50800802
29Nazmi Hasan18,081077,75800644
30Tomasz Dabrovski17,0300316,00800632
31Jan Pape16,0101031,5015501477
32David Antheunisse14,0000030,251265
33Berthy Agasi14,0100125,00800933
top

Eindstand periode 3 2017-2018; 20/3 - 19/6/2018 - Groep 1

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Andries Mellema49,51090156,7520602118
2Marten Berghuis46,5972060,2519962080
3Christiaan Mol40,01062242,2518481884
4Marc Snuverink38,01053241,0018631825
5Bert Janmaat36,5640238,7517461883
6Willem Boontje36,01060429,7517301744
7Jeroen Bottema32,5941428,0015221701
8Theo Witkamp31,5832327,0016231665
9Edwin de Jonge30,5731329,7516771703
10Ruud Winkel30,5731327,7516221718
11Leo Spaans29,5831421,5017301562
12Wim Stevens29,0413032,5015251620
13Frans van Amerongen28,5923422,0014911506
14Jan Peek27,0612319,7514941453
15Finn Dullaart27,0915318,5013211421
16Remmelt Hofman26,0722324,5014121429
17Anky Lunenborg26,0730421,5015581586
18Lieffert de Jonge24,5712415,0013841430
19Ton van Seventer24,0713318,2515251427
20Tino Jonker23,5812514,5013991351
21Rudi Danker22,5511316,2515411331
22Herman Voss22,0420229,2519961756
23Ton Kelfkens16,060159,7515721246
top

Eindstand periode 3 2017-2018; 20/3 - 19/6/2018 - Groep 2

PosNaamScorePrtWRVSBgrBRtgTPR
1Wim de Vries45,01173155,2513991436
2Paul Valens44,01080246,7510111400
3Wim Hulsebosch38,0752056,2516001608
4Richard Veninga35,01144332,758001196
5Leonard Stotijn35,01160526,0011251079
6Jean Pauptit34,0734042,5014641321
7Emad Abbas34,01060434,2515001250
8Jan Oldenkamp34,0850332,7514051211
9NoŽl Koene34,01051429,008001066
10Willem Piepot33,01151523,7511761105
11Rien Giethoorn30,0740332,5012191154
12Wim de Berg29,0940522,0010801006
13Josha de Weerd29,01141620,00982971
14Gerhard van Dalen28,01040618,00828982
15Roeland Taams27,0731328,2512951079
16Elang Poort26,0531135,5012691073
17Teun Metselaar26,01031615,00880960
18Hetto Berghuis24,0830517,251000917
19Jan van Hoorn24,01030715,251059931
20Marco Jacobs22,0220035,7514371280
21Mila Bottema21,0920710,50800825
22Tomasz Dabrovski20,0510412,25800605
23Nazmi Hasan18,0310220,25800765
24Dominic Bosklopper18,0610512,25800686
25Arie van der Graaf16,0510416,00927788
26David Antheunisse14,0000030,251265
27Wim van der Neut14,0000030,251177
28Berthy Agasi14,0000030,25800
29Mohamed Omar11,0310230,258001288
top