Schaakclub Hoogeveen

Oud Nieuws

De nieuwsberichten van 2007-2008. Eventuele verwijzingen kunnen inmiddels niet meer kloppen, wordt niet meer bijgehouden.

11 juni Eindstand Rapidcompetitie
Eindstand interne competitie volgt nog
4 juni Sadallah clubkampioen
Uitslagen laatste ronde interne competitie
Finale interne beker
28 mei Uitslagen 14e ronde interne competitie
Regels bij gelijke stand
21 mei Uitslagen 13e ronde interne competitie
Regels bij gelijke stand
Jan Schepers wint jeugdbeker
Jan Schepers wint C-groep Grand-Prix Staunton
De ratinglijst van mei, met helaas niet compleet verwerkte interne competitie
13 mei Uitslagen snelschaak
1 mei Uitslagen 12e ronde interne competitie
Uitslagen 2e ronde jeugdbeker
Individuele uitslagen laatste ronden externe teams nu bijgewerkt
23 april Uitslagen 11e ronde interne competitie
17 april Uitslagen 10e ronde interne competitie
Het derde team verliest van SISSA 3 (5-1) en degradeert.
Het eerste team verliest van Haren 4 (5-3) maar blijft wel derde.
Het tweede team verliest van Dwingeloo (5½-2½) en degradeert.
Uitslagen 2e ronde jeugdbeker
9 april Uitslagen 9e ronde interne competitie
Het derde team verliest van SISSA 3 (5-1) en degradeert.
Uitslagen 1e ronde jeugdbeker
3 april Tim Wiersma jeugdkampioen
Uitslagen 24e ronde jeugdcompetitie
Uitslagen kwartfinale interne beker en loting halve finale
26 maart Uitslagen 8e ronde interne competitie
Het eerste team afgedroogd door Groningen 5: 1½ - 6½
Uitslagen 22e t/m 24e ronde jeugdcompetitie
23 maart Milan Mostertman wint Paastoernooi
19 maart Uitslagen 7e ronde interne competitie
15 maart Dramatisch verlies van het tweede team tegen Haren 4: 7 - 1
Vierde team sluit competitie af met klein verlies uit tegen Het Kasteel 3, 3½ - 2½
12 maart Het derde team wint geflatteerd van Ter Apel: 5½-½
Uitslagen 6e ronde interne competitie
5 maart Het tweede team laat het liggen tegen Kasteel 2: 3½-4½
Het eerste verrast met een 5-3 overwinning tegen Het Kasteel 1.
Uitslagen 5e ronde interne competitie
Uitslagen 3e ronde interne beker en loting kwartfinale
Uitslagen 21e ronde jeugdcompetitie
2 maart Uitslagen snelschaak
20 februari Uitslagen 4e ronde interne competitie
Uitslagen 20e ronde jeugdcompetitie
12 februari Het derde team houdt Lewenborg 2 op 3-3!
Het vierde boekt spectaculaire 5½-½ overwinning tegen Valthermond.
Uitslagen 3e ronde interne competitie
Uitslagen 19e ronde jeugdcompetitie
8 februari Het eerste verslaat ESG 2 nipt met 4½-3½.
Het tweede team verliest met 2½-5½ bij Groningen 5.
Uitslagen 2e ronde interne competitie
Uitslagen 18e ronde jeugdcompetitie.
31 januari Uitslagen 1e ronde v/d 2e periode interne competitie
24 januari Het derde team wint met 3½-2½ van ESG 3.
Het vierde verliest van Dwingeloo 2 met 2-4.
Uitslagen 15e ronde interne competitie
Eindstand eerste periode interne competitie
Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie
18 januari Het tweede team verliest met 2½-5½ van Oostermoer.
Het eerste verslaat Dwingeloo met 5-3.
Uitslagen 14e ronde interne competitie
Uitslagen 14e en 15e ronde jeugdcompetitie.
20 december Eindstand Kerstsnelschaak 18 december 2007
12 december Als laatste in de rij zuiddrentse derby's: het vierde team wint met 3½-2½ van Het Kasteel 3.
Uitslagen 13e ronde interne competitie
Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie.
8 december Het tweede team verliest met 6 - 2 van Het Kasteel 1.
4 december Het eerste team wint met 6 - 2 van Het Kasteel 2.
Uitslagen 12e ronde interne competitie
Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie.
28 november Wel 23 borden bezet in 11e ronde interne competitie!
Even tussendoor: de onofficiële clubratinglijst waarin de interne resultaten verwerkt zijn.
Uitslagen e ronde jeugdcompetitie
24 november Het vierde team verliest: met 4 - 2 van Valthermond.
Uitslagen e ronde jeugdcompetitie.
21 november Uitslagen 10e ronde interne competitie
Ook het derde team verliest: met 2½-3½ van Groningen 7.
19 november Het eerste team verliest met klein verschil uit van Oostermoer (4½-3½).
14 november Uitslagen 9e ronde interne competitie
Het tweede team verliest met klein verschil van Haren 3 (3½-4½)
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie.
7 november Uitslagen 8e ronde interne competitie
Het bekerteam uitgeschakeld door Haren (1-3)
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie
4 november Het vierde team verliest van Dwingeloo 2
1 november De nieuwe KNSB-ratinglijst met daarin verwerkt de resultaten van het Essent toernooi.
31 oktober Uitslagen 7e ronde interne competitie
Het derde team lijdt zware ½-5½ nederlaag bij J.H. Kruit in Stadskanaal
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie
23 oktober 4½-3½ overwinning voor het tweede team tegen ESG 2
Het eerste team wint met 5½-2½ van Haren 3
Uitslagen 6e ronde interne competitie
10 oktober Uitslagen 5e ronde interne competitie
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie
3 oktober Uitslagen 4e ronde interne competitie
4½-1½ nederlaag voor het derde team tegen Assen 3
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie
De loting van de tweede ronde in de bekercompetitie
1 oktober Programma Nosbo-competitie voor het derde en het vierde team nu ook bekend
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie
26 september De Nosbo-competitie is voor ons begonnen met de onderlinge wedstrijd van het tweede tegen het eerste team Uitslagen 3e ronde interne competitie
19 september Uitslagen 2e ronde interne competitie
Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie
17 september Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie
13 september Uitslagen 1e ronde interne competitie
7 september De pagina's voor het 1e,2e,3e,4e en beker- team in de Nosbo-competitie 2007-2008 staan klaar
5 september We zijn weer begonnen! Vorige week de ledenvergadering met zoals gebruikelijk de laatste jaren geen commentaar op de notulen, uitsluitend applaus voor de jaarrekening en begroting van de penningmeester en alleen heftige discussie over het competitiesysteem. Stemming: 15 - 14 voor handhaven van de telling van afgelopen seizoen. En een recordtijd voor de sluiting: al om half tien konden we de borden voor de startsimultaan tegen kampioen Mol binnendragen.
En nu de start van de Bekercompetitie
17 augustus Aanzet nr. 5 is weer klaar. Met wat nagekomen ranglijsten en resultaten, de partijen uit de beslissingsmatch Mol - Sadallah.
En natuurlijk 16 pagina's met de agenda en stukken voor de Algemene Ledenvergadeing van di. 28 aug.
Binnen Hoogeveen wordt 'ie verspreid door enkele leden, daarbuiten valt 'ie per TNT in de bus op za of ma.
16 augustus Een verslag van het Bessenschaak.
9 augustus De nieuwe Ratinglijst is uit
4 juli Christiaan Mol clubkampioen na barrage
19 juni Edwin de Jonge derde in eindstand Grand-Prix
14 juni Eindstand snelschaak
8 juni De inschrijving voor het Essent toernooi is geopend.
7 juni Uitslagen 15e ronde interne competitie
Eindstand interne competitie
Finale Jeugdbeker
2 juni Edwin de Jonge wint GP Hoogezand