Schaakclub Hoogeveen
Vorige ratinglijst ] [ Overzicht ] [ Volgende ratinglijst ]

Ratinglijst

Vergelijk ook de clubratinglijst van december 2007, want in de KNSB-lijst van nov. 2007 waren alleen resultaten in het Essent-toernooi verwerkt, en in de december-clubrating alleen de interne resultaten sinds aug. 2007

De december clubrating is niet bereikbaar via de <vorige> en <volgende>-knoppen bovenaan deze pagina.

KNSB ratings per 1 februari 2008

nrnaamnov-07feb-08verschil
1O. Sadallah20632061-2
2Chr. Mol1963201855
3M. Snuverink183618360
4B. Janmaat181818180
5J. Rooze180018000
6B. Romijn17931790-3
7K. v/d Sluijs177317730
8G. Jansen176817680
9E. de Jonge171017100
10A. Kelfkens169216920
11A. Lunenborg169116910
12R. Danker169116910
13T. v. Seventer168016800
14W. Stevens164516450
15F. v. Amerongen164416440
16M. Hofstra163616360
17M. Berghuis162816280
18D. de Jong161716170
19K. Hofstee161316130
20H. Verwijs161116110
21L. de Jonge159115910
22R. Los158615860
23J. v. Til157915790
24T. Jonker156715670
25G. Krol154515450
26M. v/d Neut154515450
27D. Antheunisse153315330
28R. Hofman150715070
29J. Bottema150715070
30J. Oldenkamp150615060
31K. Galenkamp150215020
32J. v. Hoorn147014700
33M. Eggersman146414640
34P. Nijmeijer144814480
35T. Bos143714370
36L. v/d Meer142814280
37W. v/d Neut139213920
38W. Piepot134113410
39H. Swarts133413340
40W. de Berg13461324-22
41G. van Dalen125812580
42T. Norel123212320
43H. Reinders122212220
44J. Schepers113111310
45W. de Vries111411140
46W. Schulte110511050
47S. Titalauw109710970
48L. Stotijn106710670
49M. Stotijn9659650