Schaakclub Hoogeveen

Jeugdcompetitie 2002-2003

Op de jongsten na doet iedereen mee aan een interne competitie die het gehele seizoen bestrijkt. Elke clubavond wordt er gestreden om een van de prijzen en de wisselbeker.

Uitslagen

Ronde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Eindstand

STAND NA 21 RONDEN
NrNaampntw/zafw/vrij
1.Edwin de Jonge8510-110/0
2.Ezra Lesimanauja8210-101/0
3.Christian v/d Wollenberg719-111/0
4.Thijmen Norel679-101/*
5.Frank de Jong659-91/*
6.Tom Jocker6410-81/*
7.Mieke Prins639-83/*
8.Bas Ameschot629-93/0
9.Bas Bloemberg628-84/*
10.Koen van Gijn6210-100/*
11.Thomas Duinkerken6110-91/*
12.Jan Schepers599-101/*
13.Thomas van Zomeren5210-100/*
14.Clemens van den Berg5110-100/*
15.Derjan Westerveen359-92/*
16.Patrick Wessels281-1*/*
17.Hugo Loning282-2*/*
Ronde 22
Edwin-Thijmen0-1
Frank-Tom0-1
Mieke-Koen1-0
Derjan-Thomas D0-1
Thomas Z-Clemens1-0
lijst
Ronde 21
Frank-Edwin0-1
Bas A-Ezra0-1
Thomas D-Thijmen0-1
Jan-Tom0-1
Thomas Z-Koen0-1
Clemens-Derjanrem
lijst
Ronde 19
Ezra-Edwin1-0
Frank-Christian0-1
Thijmen-Bas Arem
Mieke-Thomas D0-1
Tom-Koen1-0
Clemens-Jan0-1
Thomas Z-Derjan1-0
lijst
Ronde 18
Edwin-Mieke1-0
Ezra-Bas A1-0
Frank-Thijmen1-0
Derjan-Koen0-1
Bas B-Thomas Z1-0
Jan-Clemens0-1
Tom-Christian0-1
Thomas D
lijst
Ronde 17
Christian-Edwin0-1
Ezra-Thijmen1-0
Bas A-Miekerem
Thomas D-Frank0-1
Jan-Tomas Z0-1
Clemens-Koen0-1
Tom-Derjan1-0
Bas B
lijst
Ronde 16
Thijmen-Edwin1-0
Ezra-Christian0-1
Mieke-Bas B1-0
Koen-Bas A0-1
Clemens-Frank0-1
Thomas Z-Thomas D0-1
lijst
Ronde 13
Bas A-Edwin0-1
Ezra-Thomas D1-0
Thijmen-Christian1-0
Bas B-Frank1-0
Jan-Mieke0-1
Koen-Thomas Z1-0
Clemens-Derjan1-0
lijst
Ronde 12
Edwin-Frank1-0
Christian-Thomas D0-1
Bas A-Bas B1-0
Mieke-Ezra0-1
Tom-Jan0-1
Thomas Z-Koen0-1
Derjan-Clemens1-0
lijst
Ronde 11
Thomas D-Edwin1-0
Ezra-Christian1-0
Bas B-Thijmen0-1
Frank-Jan1-0
Mieke-Thomas Z1-0
Koen-Clemens1-0
Vrij: Tom
lijst
Ronde 10
Edwin-Ezra1-0
Bas B-Christian1-0
Bas A-Mieke1-0
Thijmen-Frankrem
Thomas D-Tom1-0
Thomas Z-Clemens1-0
Jan-Koen1-0
Derjan
lijst
Ronde 9
Edwin-Bas B1-0
Christian-Thijmen1-0
Frank-Bas Arem
Tom-Ezra0-1
Mieke-Jan1-0
Koen-Thomas D0-1
Thomas Z-Derjan1-0
Clemens
lijst
Ronde 8
Edwin-Thijmen1-0
Bas A-Christian0-1
Bas B-Frank1-0
Ezra-Jan1-0
Tom-Koen1-0
Mieke-Clemens1-0
Tomas D-Derjan1-0
lijst
Ronde 7
Christian-Edwin0-1
Bas B-Thijmen1-0
Bas A-Ezra1-0
Tom-Frank0-1
Clemens-Jan0-1
Derjan-Koen0-1
Thomas D-Thomas Z1-0
lijst
Ronde 5
Edwin-Bas A1-0
Thijmen-Christian0-1
Ezra-Clemens1-0
Frank-Thomas D1-0
Jan-Tom0-1
Koen-Thomas Zrem
Patrick-Derjan1-0
lijst
Ronde 3
Edwin-Christian1-0
Thijmen-Jan1-0
Clemens-Bas B1-0
Thomas D-Ezra0-1
Hugo-Frank0-1
Tom-Bas A0-1
Koen-Derjan1-0
Thomas Z-Mieke0-1
lijst
Ronde 2
Christian-Clemens1-0
Ezra-Edwin0-1
Thomas D-Thijmen0-1
Jan-Frank1-0
Bas B-Derjan1-0
Koen-Hugo0-1
Mieke-Bas A0-1
Thomas Z-Tom0-1
lijst
Ronde 1
Derjan-Thomas D0-1
Clemens-Thomas Z1-0
Jan-Bas Brem
Edwin-Koen1-0
Ezra-Bas A1-0
Thijmen-Mieke1-0
Frank-Tom1-0
Hugo-Christian0-1
lijst