Schaakclub Hoogeveen

Derde team 2017-2018

Hoogeveen 3. Klasse 2A (zestal)

Teamleider: Jan Peek

Programma 2017-2018

r1ma30 oktEelde/PaterswoldeHoogeveen 33-3
r2di21 novHoogeveen 3Haren&Oostermoer 3 4-2
r3do14 decGroninger Combinatie 6Hoogeveen 3 -
r4di30 janHoogeveen 3Eelde/Paterswolde -
r5di06 mrtHoogeveen 3Groninger Combinatie 6 -
r6za14 aprHaren&Oostermoer 3Hoogeveen 3 -

Stand

Opgegeven spelers

Hoogeveen 31344
1.Danker,R.J.(Rudi)1531
2.Lunenborg,A.(Anky)1520
3.Vries de,W.F.(Wim)1475
4.Jonge de,L.(Lieffert)1457
5.Peek,J.C.(Jan)1450
6.Hofman,R.(Remmelt)1415
7.Dullaart,F.(Finn)1323
8.Jonker,M.W.(Tino)1317
9.Giethoorn,C.(Rien)1232
10.Berg de,W.(Wim)1159
11.Neut van der,W.A.(Wim)1133
12.Stotijn,L.E.F.(Leonard)1124

Uitslagen

2e ronde: Mooie overwinning op Haren & Oostermoer 3, 4-2

Uw webmaster deed om half elf een rondje langs de velden en vond dat het er somber uitzag voor het derde.

Tino had de winst al kunnen bijschrijven, maar de rest... Rudi leek een pionnenstorm op de K-vleugel niet te gaan overleven, maar misschien had wit dat ook niet bedacht.

Anky stond gelijk, maar het was moeilijk te zien hoe ze erdoorheen zou komen. Jan stond ook niet prettig en Wim zat mistroostig te kijken naar een stelling waarin hij alleen maar achter de feiten aan kon lopen. En Remmelt moest ook erg oppassen.

Verbazing dus dat uiteindelijk de onderstaande uitslag op het scorebord is gekomen!

R2Hoogeveen 31445Haren&Oostermoer 314774-2
1.Rudi Danker1537Harry de Groot1547rem
2.Anky Lunenborg1518Derk Vegter1493rem
3.Jan Peek1424Martin van Timmeren14621-0
4.Tino Jonker1321Peter Weites14831-0
5.Wim de Vries1461Atze Dijkstra14400-1
6.Remmelt Hofman1407Stefan Oosting14351-0
programma

1e ronde: Een gelijkspel om mee te beginnen.

R1Eelde/Paterswolde1509Hoogeveen 314413-3
1.Gerard Potjer1678Rudi Danker1531rem
2.Domien Beersma1599Jan Peek14500-1
3.Willem Giesesteijn1368Lieffert de Jonge14571-0
4.Bert Korver1538Tino Jonker13170-1
5.Guus Soppe1476Wim de Vries14751-0
6.Martin Wiersema1395Remmelt Hofman1415rem
programma