Schaakclub Hoogeveen

Eerste team avondcompetitie 2018-2019

Hoogeveen N1. Hoofdklasse B (achttal)

Teamleider: Leo Spaans

Programma 2018-2019

R1di 09 oktHoogeveen 1-Lewenborg 12½-5½
R2ma 05 novESG 1-Hoogeveen 13½-4½
R3di 27 novHoogeveen 1-HSP/Veendam 14-4
R4di 08 jan 2019Hoogeveen 1-Assen 13-5
R5vr 15 febSISSA 2-Hoogeveen 1-
R6di 19 mrtHoogeveen 1-Het Kasteel 1-
R7do 18 aprGroninger Combinatie 1-Hoogeveen 1-

Opgegeven spelers

1.7636343Mellema,A.(Andries)2120
2.8299060Berghuis,M.(Marten)2020
3.7913191Snuverink,M.(Marc)1828
4.7768244Janmaat,A.(Bert)1752
5.8524153Spaans,L.(Leo)1688
6.8205472Jonge de,E.M.(Edwin)1683
7.7074650Winkel,J.R.(Ruud)1654
8.7138384Witkamp,T.F.(Theo)1651
9.8112005Bottema,J.(Jeroen)1533
10.7683423Peek,J.C.(Jan)1434

De concurrentie

Hoofdklasse BRav
1.ESG 11794
2.Hoogeveen 11736
3.Assen 11721
4.SISSA 21840
5.Het Kasteel 11766
6.Groninger Combinatie 11781
7.Lewenborg 11783
8.HSP/Veendam 11885

Stand
Individuele resultaten


Uitslagen

4e ronde: Verloren van Assen : 3-5

R4Hoogeveen 11727Assen 118243-5
1.Andries Mellema2123Rieks Taal2019rem
2.Marten Berghuis2038Martin van Velzen18960-1
3.Leo Spaans1653Pieter Tromp2066rem
4.Bert Janmaat1712Hans Smit18520-1
5.Theo Witkamp1637Abedin Heij1580rem
6.Ruud Winkel1677Wout Knol17570-1
7.Jan Peek1409Jan Posthoorn17981-0
8.Jeroen Bottema1565Gerard Voorintholt1628rem
programma

3e ronde: Gelijkspel tegen HSP/Veendam

Remises aan de vier topborden en daarna 2x verlies en 2x winst.

R3Hoogeveen 11742HSP/Veendam 117864-4
1.Andries Mellema2123Peter Riksten2142rem
2.Edwin de Jonge1755Wiebe Wielenga1959rem
3.Marten Berghuis2038Sander Sprik1832rem
4.Bert Janmaat1712Johan Scharft1944rem
5.Leo Spaans1653Erwin Reintke17360-1
6.Ruud Winkel1677Frits Wijbenga17330-1
7.Jan Peek1409Henk van Boekel12591-0
8.Jeroen Bottema1565Arjen Waijer16821-0
programma

2e ronde: Een kn/rappe overwinning op ESG!

De teamleider zegt niet zo‘n stukjesschrijver te zijn. Wie stuurt er wel wat in?

R2ESG 11777Hoogeveen 116913½-4½
1.Marcel Struik1926Andries Mellema21230-1
2.Douwe Többen1826Bert Janmaat1712rem
3.Willem Boontje1787Leo Spaans16530-1
4.Jan van Os1777Edwin de Jonge1755rem
5.Geert ten Hietbrink1733Jan Peek14091-0
6.Ton Selten1724Ruud Winkel1677rem
7.Theo Dijkstra1668Theo Witkamp1637rem
8.Quinten NijlandJeroen Bottema1565rem
programma

1e ronde: Lewenborg duidelijk te sterk

R1Hoogeveen 11689- Lewenborg 117842½-5½
1.Andries Mellema2120- Klaas Dijkhuizen19031-0
2.Bert Janmaat1752- Hiddo Zuiderweg18600-1
3.Leo Spaans1688- Marcel Pouw18500-1
4.Edwin de Jonge1683- Aldert-Jan Grashuis1826rem
5.Jan Peek1434- Roy Bons17320-1
6.Ruud Winkel1654- Albert Prins1706rem
7.Theo Witkamp1651- Jan Wiebe van Veen17010-1
8.Jeroen Bottema1533- Douwe Pol1693rem
programma