Schaakclub Hoogeveen

Snelschaak 2006-2007

Dit seizoen is driemaal een snelschaakavond geweest:
A19 dec. 2006
B1 mei 2007
C12 juni 2007

Osama Sadallah is tweemaal dagwinnaar geworden en verovert de wisselbeker.

Pl.NaamABCTot.Gem.
1.O. Sadallah656,517,55,83
2.C. Mol5,55,55,516,55,50
3.T. Jonker54,5413,54,50
4.J. Rooze3,55,54134,33
 P. Sybesma544134,33
6.M. Berghuis3,53612,54,17
 M. Snuverink543,512,54,17
8.E. de Jonge3,55,52,511,53,83
 K v/d Sluys43,5411,53,83
10.H. Verwijs3,52,55113,67
 M. Eggersman,434113,67
 J. Bottema,3,53,54113,67
13B. Romijn-5510 *5,00
 K. Galenkamp3,52,54103,33
15.R. Danker3,52,5393,00
16.B. Janmaat4-48 *4,00
17.L. de Jonge24-6 *3,00
 W. Stevens4-26 *3,00
19.L. Stotijn-2,535,5 *2,75
 J. v. Hoorn-2,535,5 *2,75
21.W. Piepot-325 *2,50
22.R. Los4--4 **4,00
 K. Hofstee-4-4 **4,00
24.W. de Berg-0,533,5 *1,75
 M. Stotijn-2,513,5 *1,75
26.F. v. Amerongen--33 **3,00
 T. Bos--33 **3,00
 J. Schepers1-23 *1,50
29P. Nijmeijer2,5--2,5 **2,50
 J. Krikken +2,5--2,5 **2,50
 D. de Jong2,5--2,5 **2,50
 L. v/d Meer2,5--2,5 **2,50
33.W. v/d Neut-2-2 **2,00
34.W. de Vries0--0 **0,00
 S. Titalauw--00 **0,00
* Een speelavond gemist.
** Twee speelavonden gemist.