Schaakclub Hoogeveen

Vorige ronde ] [ Overzicht ] [ Volgende ronde ]

OVERZICHT 14 RONDE

Sybesma P.- Lunenborg A.1-0
Jansen G.- Mol Chr.rem
Janmaat B.- Til J. van1-0
Jong D. de- Verwijs J.1-0
Hofstee K.- Kelfkens A.1-0
Snuverink M.- Jonker T.0-1
Eggersman M.- Amerongen F. van0-1
Krikken J.- Oldenkamp J.rem
Krol G.- Danker R.0-1
Boeren H.- Rooze J.0-1
Nijmeijer P.- Hofman R.1-0
Jonge E. de- Seventer T. van0-1
Bottema J.- Galenkamp K.rem
Berg W. de- Hoorn J. van1-0
Meer L. van der- Titalauw S.1-0
Dalen G. van- Jocker T.*0-1
Schulte W.- Bos T.0-1
Berghuis M.*- Neut W. van der1-0

AfwezigReden
Agasi B.Vrij
Antheunisse D.Afgezegd
Boelema T.Vrij
Graaf B. deAfgezegd
Haken A. tenVrij
Hofstra M.Afgezegd
Jong P. deReg. winst
Jonge L. deAfgezegd
Lesimanuaja E.*Vrij
Neut M. van der*Afgezegd
Norel T.*Afgezegd
Piepot W.Afgezegd
Reinders H.Vrij
Sadallah O.Vrij
Sluijs K. van derAfgezegd
Stevens W.Afgezegd

Christiaan Mol is clubkampioen. In de opgetelde uitslag van eerste en tweede periode is hij niet meer in te halen.


TUSSENSTAND NA 14 RONDEN

1Mol Chr.41.0478.0353.50 K
2Jansen G.35.0434.0263.00
3Sluijs K. van der34.0444.0279.50
4Hofstee K.31.0428.0230.50
5Snuverink M.30.0430.0174.50
6Janmaat B.29.0421.0189.50
7Jonker T.29.0403.0185.00
8Hofstra M.28.0410.0193.00
9Sadallah O.27.0489.0337.00
10Sybesma P.26.0391.0190.50
11Stevens W.25.0383.0169.50
12Kelfkens A.24.0408.0188.50
13Verwijs J.23.0384.0136.00
14Lunenborg A.23.0362.0158.00
15Jong D. de22.0415.0192.00
16Jonge L. de20.0373.0142.50
17Til J. van18.0377.0126.50 D
     
1Amerongen F. van39.0424.0299.00 P
2Seventer T. van38.0459.0348.00 P
3Rooze J.35.0430.0246.00
4Oldenkamp J.32.0410.0228.50
5Jonge E. de32.0405.0235.50
6Galenkamp K.32.0399.0203.00
7Neut M. van der*29.0409.0217.00
8Krikken J.27.0424.0218.00
9Hofman R.26.0414.0189.50
10Danker R.25.0380.0198.00
11Krol G.22.0408.0171.00
12Nijmeijer P.21.0390.0169.00
13Antheunisse D.21.0373.0151.00
14Bottema J.21.0350.0147.00
15Eggersman M.20.0381.0123.00
16Boeren H.19.0357.0131.00
17Hoorn J. van16.0367.099.00 D
     
1Jocker T.*44.0393.0307.00 P
2Bos T.37.0392.0248.00 P
3Berghuis M.*36.0390.0258.00 P
4Piepot W.32.0385.0192.00
5Meer L. van der30.0392.0231.50
6Berg W. de28.0393.0123.00
7Neut W. van der27.0435.0223.50
8Norel T.*27.0383.0150.00
9Graaf B. de23.0403.0130.00
10Jong P. de21.0386.0122.00
11Reinders H.20.0397.0168.50
12Dalen G. van19.0381.095.00
13Schulte W.18.0389.0107.00
14Haken A. ten11.0430.0238.00
15Titalauw S.7.0337.035.00
16Lesimanuaja E.*5.0408.0204.00
17Boelema T.3.0392.0196.00
18Agasi B.3.0294.0100.00