Schaakclub Hoogeveen

Ratinglijst

KNSB ratings per 1 augustus 2018

nrnaammei-18aug-18verschil
1Andries Mellema2109212011
2Osama Sadallah202420240
3Marten Berghuis2007202013
4Herman Voss19291904-25
5Christiaan Mol1857188528
6Marc Snuverink1809182819
7Willem Boontje18131812-1
8Bert Janmaat1733175219
9Leo Spaans17111688-23
10Edwin de Jonge17071683-24
11Ruud Winkel1628165426
12Theo Witkamp164216519
13Wim Stevens1551156110
14Jeroen Bottema1512153321
15Ton Kelfkens15601516-44
16Anky Lunenborg149815079
17Ton v. Seventer15221505-17
18Rudi Danker15091490-19
19Jean Pauptit147814780
20Frans v. Amerongen146614715
21Marco Jacobs143714370
22Jan Peek14431434-9
23Remmelt Hofman1416142812
24Jan Oldenkamp139413940
25Lieffert de Jonge13841375-9
26Tino Jonker13951368-27
27Finn Dullaart1351136110
28Wim de Vries135713570
29Roeland Taams130613060
30Elang Poort126812680
31Rien Giethoorn123412340
32Wim v/d Neut118311830
33Willem Piepot114711470
34Paul Valens107410740
35Wim de Berg106410640
36Jan v. Hoorn104610460
37Richard Veninga104110410
38Josha de Weerd9589580
39Arie van der Graaf9459450
40Gerard van Dalen8658650
41Teun Metselaar8328320
42Berthy Agasi8008000
43Tomasz Dabrowski8008000
44Noël Koene8008000
45Mila Bottema8008000

 

Hoogste rating ooit (bij deze club) voor Finn

Zie ook de tabel op de KNSB-site om te zien waar je ratingwinst en -verlies vandaan komt.

Zie ook de oude ratinglijsten