Periode 2 2017-2018
Groep 2 - Rondedossier
Locatie Salawaku Start datum 14-3-2017
Plaats Hoogeveen Eind datum 16-6-2018
Land Nederland Pairing systeem Zwitsers
Organisatie Schaakclub Hoogeveen Arbiter A. Lunenborg

  Rondedossier 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Jean Pauptit 8w1 6z½ 10z1 afwmm 2w1 winst 3z½ 5z1 11w1 winst 4z0
2 Tino Jonker aclub 5z1 afwmm 21w1 1z0 aclub 8z1 7w1 3w½ aclub 6z1
3 Finn Dullaart 21z1 7w½ 11w½ 10z1 16z½ 13w1 1w½ 6z1 2z½ 4w0 5z1
4 Ton Kelfkens afwmm 21w0 afwmm afwmm 23z1 18w0 9z1 28z1 19w1 3z1 1w1
5 Lieffert de Jonge aclub 2w0 15z1 20w½ 21z1 aclub 6z1 1w0 16z1 aclub 3w0
6 Leonard Stotijn 19z1 1w½ afwmm 7z1 8w1 16z1 5w0 3w0 13z1 afwmm 2w0
7 Rien Giethoorn 23w1 3z½ afwmm 6w0 20z1 11w1 16w1 2z0 afwmm afwzm 12z1
8 Paul Valens 1z0 24z1 19w1 afwmm 6z0 14z1 2w0 afwmm afwmm 13w1 11z1
9 Jan Oldenkamp afwmm 12z- 13z½ 17z1 afwmm afwmm 4w0 21w1 18z1 11z½ 15w1
10 Arie van der Graaf 15w1 18z1 1w0 3w0 11z0 24w1 afwmm afwmm 20z1 19z1 afwmm
11 Elang Poort 32w1 afwmm 3z½ afwmm 10w1 7z0 18w1 12z1 1z0 9w½ 8w0
12 Jan van Hoorn afwmm 9w+ 16w0 afwmm 24z0 29w1 13z1 11w0 15z1 reg1 7w0
13 Wim de Berg afwmm afwmm 9w½ 24z1 15w1 3z0 12w0 18z1 6w0 8z0 19w1
14 Hetto Berghuis gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid 8w0 21z1 27w1 23z1 15w0 18z1
15 Richard Veninga 10z0 29w1 5w0 18z1 13z0 21w1 24w½ 19z0 12w0 14z1 9z0
16 Wim van der Neut afwmm 20w1 12z1 winst 3w½ 6w0 7z0 afwmm 5w0 afwmm afwmm
17 Noël Koene gnlid gnlid gnlid 9w0 19z0 bye 23z1 20w0 22w0 21z1 bye
18 Willem Piepot 30z1 10w0 21z0 15w0 29w1 4z1 11z0 13w0 9w0 20z1 14w0
19 Mila Bottema 6w0 30w1 8z0 29z0 17w1 23w1 27z0 15w1 4z0 10w0 13z0
20 Josha de Weerd afwmm 16z0 30w1 5z½ 7w0 afwmm afwmm 17z1 10w0 18w0 21z0
21 Gerhard van Dalen 3w0 4z1 18w1 2z0 5w0 15z0 14w0 9z0 afwmm 17w0 20w1
22 Dominic Bosklopper gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid 17z1 24w1 afwmm
23 Teun Metselaar 7z0 afwmm afwmm afwmm 4w0 19z0 17w0 29z1 14w0 afwmm 28w1
24 Mohamed Omar gnlid 8w0 29z1 13w0 12w1 10z0 15z½ afwzm afwzm 22z0 afwmm
25 Marco Jacobs afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm 27w1 afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm
26 Emad Abbas gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid 29z1
27 Simon Teeninga gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid 25z0 19w1 14z0 afwmm afwmm gnlid
28 Adriaan Schoonbeeg gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid gnlid 4w0 29w1 afwmm 23z0
29 Nazmi Hasan gnlid 15z0 24w0 19w1 18z0 12z0 afwmm 23w0 28z0 afwmm 26w0
30 Tomasz Dabrovski 18w0 19z0 20z0 afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm bye afwmm afwmm
31 David Antheunisse afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm
32 Berthy Agasi 11z0 afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm afwmm

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software