Paastoernooi Hoogeveen

Deelnemerslijst

Laatst bijgewerkt: 30 maart 2018. 22:00 u
We zitten net vol!

Twee deelnemers uit de Achterhoek hebben zich inmiddels afgemeld, dat doet me hieraan denken:
De Zwarte Cross is dit jaar voor het eerst voor het eind van de voorverkoop uitverkocht.
Dat kunstje kennen we bij het Paastoernooi al een paar jaar. En bij het Hoogeveen (Amateur-) Schaaktoernooi in oktober nog veel langer!

Op volgorde van binnenkomst

NaamClubRat.St.
1Boris de JongeZwols SG2066
2Tijmen HofstraLeek1653
3Remmelt HofstraLeek1048
4Tetske HofstraLeek879
5Marlinde WaardenburgHet Kasteel/Hardenberg1703
6Feline WaardenburgHet Kasteel/Hardenberg1689
7Fred Slingerland IMOegstgeest '802343
8Jan KruisselbrinkZwols SG1521
9Erik WeelinckGroningen**1400
10Henk van SchaikZwols SG1560
11Koen SloofZwols SG996
12Roland KroezenSISSA1572
13Cor van der WerffAssen1590
14Christiaan MolHoogeveen1848
15Evert HondemaEmmer SG1747
16Han MeijerGrijpskerk **1400
17Henk PompstraGroninger Combinatie1770
18Jan OordVan der Linde1386
19Boudewijn HoogeboomLewenborg1598
20Lucas ClaushuisGroningen **881
21Jan van OsEmmer SG1823
22Arjen KuindersmaZuidwolde 1200
23Wim de BergHoogeveen1080
24Jaël WierengaAssen1449
25Marrit AdemaMeppeler SV1513
26Wessel AdemaMeppeler SV1397
27Jan BoerAssen1565g
28Raymond HofEmmer SG1439
29Richard HendriksHardenberg2048
30Caroline SlingerlandHardenberg2024
31Hans HutEmmer SG1414
32Finn DullaartHoogeveen1321
33Marten BerghuisHoogeveen1996
34Rudi DankerHoogeveen1541
35Edwin de JongeHoogeveen1677
36Jeroen BottemaHoogeveen1522
37Mila BottemaHoogeveen800
38Andries MellemaHoogeveen2060
39Paul ZilverbergGroninger Combinatie1401
40Lyne BrugginkAssen1345
41Tycho BrugginkAssen1866
42Willem BoontjeEmmer SG1760
43Alexander van SettenMeppeler SV1671
44Stefan SpekreijseMeppeler SV1806
45Tjakko de BoerZuidwolde1350
46Wim de VriesHoogeveen1399
47Michiel MeeuwsenStaunton1474g
48Remy NettenGroninger Combinatie1173
49Hans MolenveldAlmelo1245
50Alex van HuisstedeGroninger Combinatie1617
51Johan MostertmanGroninger Combinatie1744
52Milan MostertmanGroningen**2300
53Olav MostertmanGroningen**1650
54Xander MostertmanGroningen**1900
55Noël KoeneHoogeveen800
56Martin LogtenbergZwols SG1594
57Theo van der PolSchaakmat Westland1545
58Leonard StotijnHoogeveen1043
59Richard VeningaHoogeveen1000
60Benno de JonghSISSA2004
61Eric Jan WalingaSISSA1990
62Floris BuijnstersMinerva831
63Jasper GeurinkGroninger Combinatie2314
64Jaap VogelASV2171
65Max StotijnHoogeveen **1300
66Christiaan TimmerVan der Linde1356
67Ien LfilVan der Linde1000
68Jarek KrawczykVan der Linde1725
69Herman VossHoogeveen1996
70Ineke Binnendijk-VoortmanZwols SG1401
71Léon NiemeijerAssen940
72Marcel StruikEmmer SG1910
73Miklos HofferZwols SG1932
74Edward de GraafZwols SG1627
75Rienk van den BergMeppeler SV1935
76Edwin ZuiderwegStaunton1900g
77Marthijn KooistraPhilidor 1847954
78Osama SadallahHoogeveen2047
79Alvin JutbaAlmelo1928
80Robert CrompvoetsAlmelo1492
Guy Bielderman (r)DSG Pallas2054

** = "huisschaker" uit...; St: wordt ca. 9.35 uur opgehaald van trein uit gron/zwol

op sterkte gesorteerde lijst

Het betekent nog niets voor de groepsindeling, maar "t is om vast een idee te krijgen van de tegenstanders in uw ratingbereik...

NaamClubRat.St.
1Fred Slingerland IMOegstgeest '802343
2Jasper GeurinkGroninger Combinatie2314
3Milan MostertmanGroningen**2300
4Jaap VogelASV2171
5Boris de JongeZwols SG2066
6Andries MellemaHoogeveen2060
7Richard HendriksHardenberg2048
8Osama SadallahHoogeveen2047
9Caroline SlingerlandHardenberg2024
10Benno de JonghSISSA2004
11Marten BerghuisHoogeveen1996
12Herman VossHoogeveen1996
13Eric Jan WalingaSISSA1990
14Rienk van den BergMeppeler SV1935
15Miklos HofferZwols SG1932
16Alvin JutbaAlmelo1928
17Marcel StruikEmmer SG1910
18Xander MostertmanGroningen**1900
19Edwin ZuiderwegStaunton1900g
20Tycho BrugginkAssen1866
21Christiaan MolHoogeveen1848
22Jan van OsEmmer SG1823
23Stefan SpekreijseMeppeler SV1806
24Henk PompstraGroninger Combinatie1770
25Willem BoontjeEmmer SG1760
26Evert HondemaEmmer SG1747
27Johan MostertmanGroninger Combinatie1744
28Jarek KrawczykVan der Linde1725
29Marlinde WaardenburgHet Kasteel/Hardenberg1703
30Feline WaardenburgHet Kasteel/Hardenberg1689
31Edwin de JongeHoogeveen1677
32Alexander van SettenMeppeler SV1671
33Tijmen HofstraLeek1653
34Olav MostertmanGroningen**1650
35Edward de GraafZwols SG1627
36Alex van HuisstedeGroninger Combinatie1617
37Boudewijn HoogeboomLewenborg1598
38Martin LogtenbergZwols SG1594
39Cor van der WerffAssen1590
40Roland KroezenSISSA1572
41Jan BoerAssen1565g
42Henk van SchaikZwols SG1560
43Theo van der PolSchaakmat Westland1545
44Rudi DankerHoogeveen1541
45Jeroen BottemaHoogeveen1522
46Jan KruisselbrinkZwols SG1521
47Marrit AdemaMeppeler SV1513
48Robert CrompvoetsAlmelo1492
49Michiel MeeuwsenStaunton1474g
50Jaël WierengaAssen1449
51Raymond HofEmmer SG1439
52Hans HutEmmer SG1414
53Ineke Binnendijk-VoortmanZwols SG1401
54Paul ZilverbergGroninger Combinatie1401
55Han MeijerGrijpskerk **1400
56Erik WeelinckGroningen**1400
57Wim de VriesHoogeveen1399
58Wessel AdemaMeppeler SV1397
59Jan OordVan der Linde1386
60Christiaan TimmerVan der Linde1356
61Tjakko de BoerZuidwolde1350
62Lyne BrugginkAssen1345
63Finn DullaartHoogeveen1321
64Max StotijnHoogeveen **1300
65Hans MolenveldAlmelo1245
66Arjen KuindersmaZuidwolde 1200
67Remy NettenGroninger Combinatie1173
68Wim de BergHoogeveen1080
69Remmelt HofstraLeek1048
70Leonard StotijnHoogeveen1043
71Ien LfilVan der Linde1000
72Richard VeningaHoogeveen1000
73Koen SloofZwols SG996
74Marthijn KooistraPhilidor 1847954
75Léon NiemeijerAssen940
76Lucas ClaushuisGroningen **881
77Tetske HofstraLeek879
78Floris BuijnstersMinerva831
79Mila BottemaHoogeveen800
80Noël KoeneHoogeveen800
81Guy Bielderman (r)DSG Pallas2054

(r) = (nog) op reservelijst