Schaakclub Hoogeveen

Eerste team avondcompetitie 2019-2020

Hoogeveen N1. Hoofdklasse B (achttal)

Teamleider: Leo Spaans

Programma 2019-2020

r1do17 oktHSP/Veendam 1Hoogeveen 15½-2½
r2di12 novHoogeveen 1Groninger Combinatie 12-6
r3ma02 decStaunton 1Hoogeveen 1 4-4
r4di14 janHoogeveen 1ESG 13-5
r5vr14 febHet Kasteel 1Hoogeveen 15-3
r6di17 mrtHoogeveen 1SISSA 2 -
r7ma11 meiRoden 1Hoogeveen 1 -

Opgegeven spelers

Rel.NrHoogeveen 1Ro
1.7636343Mellema,A.(Andries)2102
2.8205472Jonge de,E.M.(Edwin)1802
3.8524153Spaans,L.(Leo)1743
4.7768244Janmaat,A.(Bert)1691
5.7074650Winkel,J.R.(Ruud)1649
6.7138384Witkamp,T.F.(Theo)1643
7.8112005Bottema,J.(Jeroen)1568
8.6029408Stevens,W.(Wim)1555
Gem.Rating1719

Eindstand

r5Hoofdklasse BRavMpBp12345678
1.HSP/Veendam 1 18391026½x.. 55
2.ESG 117817 23½.x654.5
3.SISSA 217357 232x74.
4.Het Kasteel 1 17476 16½1x..5
5.Groninger Combinatie 118275 22½334.x.6
6.Roden 1 17423 164.x.
7.Staunton 1 17651 17½3..x4
8.Hoogeveen 116901 14½3.32.4x

Uitslagen

6e en 7e ronde:

Niet gespeeld wegens Lockdown Corona

5e ronde: Weer een verloren wedstrijd tegen Het Kasteel

R5Het Kasteel 11764Hoogeveen 116175-3
1.Maarten Vinke2174Marc Snuverink17591-0
2.Stephan Broertjes1816Leo Spaans1751rem
3.Jan Snoeijer1760Elez Limani17791-0
4.Valentijn van der Scheer1729Bert Janmaat16930-1
5.Gerjan ter Wal1669Theo Witkamp15641-0
6.Richard Stegeman1799Tino Jonker14111-0
7.Ids Breimer1577Jeroen Bottema1568rem
8.Steven van de Mheen1584Jan Peek14080-1
programma

4e ronde: Verloren van ESG : 3-5

R4Hoogeveen 11719ESG 117523-5
1.Andries Mellema2102Marcel Struik19521-0
2.Edwin de Jonge1802Jan van Os1898rem
3.Leo Spaans1743Douwe Többen18280-1
4.Bert Janmaat1691Jan Willem Brinks19250-1
5.Theo Witkamp1643Sergei Sarkisyan15621-0
6.Ruud Winkel1649Willem Boontje17490-1
7.Jeroen Bottema1568Ton Selten16750-1
8.Wim Stevens1555Raymond Hof1429rem
programma

3e ronde: Gelijkspel tegen Staunton 1

R3Staunton 11795- Hoogeveen 116894-4
1.Theo Ebels1897- Andries Mellema2102rem
2.Piet Mulder1847- Edwin de Jonge18020-1
3.Jaap van der Graaf1799- Leo Spaans1743rem
4.Erwin van Pelt1904- Bert Janmaat16910-1
5.Henk Seijen1769- Jan Peek14011-0
6.Anders Bay1813- Ruud Winkel16491-0
7.Jan Hollander1665- Jeroen Bottema15680-1
8.Gerrit ten Brinke1664- Wim Stevens15551-0
programma

2e ronde:

R2Hoogeveen 11721Groninger Combinatie 118252-6
1.Andries Mellema2102Govert Pellikaan2015rem
2.Edwin de Jonge1802Robert de Boer19570-1
3.Marc Snuverink1757Taco van de Poel1815rem
4.Bert Janmaat1691Meine Straatman17890-1
5.Theo Witkamp1643Nico Karsdorp17530-1
6.Ruud Winkel1649Eddie Janssen17421-0
7.Jeroen Bottema1568Sandro Sweet0-1
8.Wim Stevens1555Jaap Ham17010-1
programma

1e ronde:

R1HSP/Veendam 11869Hoogeveen 116855½ - 2½
1.Peter Riksten2152Andries Mellema2009rem
2.Johanan Havinga1980Edwin de Jonge1785rem
3.Wiebe Wielenga1949Leo Spaans17831-0
4.Olaf Cliteur1902Bert Janmaat16991-0
5.Bernard Bontjer1863Theo Witkamp16591-0
6.Sander Sprik1771Ruud Winkel15970-1
7.Kor Drent1663Jan Peek13981-0
8.Arjen Waijer1672Wim Stevens1549rem
programma