Schaakclub Hoogeveen

Eerste team

Hoogeveen 1. 1e klasse B (achttal)
Teamleider: C.A. Mol
Irisstraat 15
7906 NG Hoogeveen
0528-278907
team-1 at schaakclub-hoogeveen.nl

Programma 2005-2006

1.do. 13-10Dwingeloo- Hoogeveen
2.di. 8-11Hoogeveen- Oostermoer
3.ma. 28-11Staunton 2- Hoogeveen
4.di. 13-12Hoogeveen- ESG
5.di. 24-1Hoogeveen- Unitas 6
6.vr. 17-2Groningen 6- Hoogeveen
7.di. 7-3Hoogeveen- Haren 3
8.vr. 21-4Assen 2- Hoogeveen
9.di. 9-5Hoogeveen- Lewenborg 2

1e ronde

 Dwingeloo1707- Hoogeveen17984-4
1.H. Langbroek1883- O. Sadallah20340-1
2.B. Homan1782- G. Kloppenburg19541-0
3.H. Mulder1724- Chr. Mol1872rem
4.A. Koops1717- B. Janmaat17971-0
5.C. v/d Klauw1685- G. Jansen17161-0
6.G. Kamps1674- K. v/d Sluys17510-1
7.J. Pauptit1613- D. de Jong1593rem
8.B. Damman1578- T. Jonker16660-1

2e ronde

 Hoogeveen1799- Oostermoer18195-3
1.O. Sadallah2034- M. Visser20181-0
2.G. Kloppenburg1954- T. Haddering1974rem
3.Chr. Mol1872- N. van Huizen1843rem
4.B. Janmaat1797- H. de Graaf1831rem
5.G. Jansen1716- J. Misdom1785rem
6.K. v/d Sluys1751- K. Toonen17871-0
7.D. de Jong1593- A. Koenes1676rem
8.A. Lunenborg1674- M. van Timmeren1635rem

3e ronde

 Staunton 21770- Hoogeveen17863-5
1.L. Damen2012- O. Sadallah20340-1
2.H. Seijen1834- G. Kloppenburg19540-1
3.P. Wilhelm1740- Chr. Mol1872rem
4.P. Dijkhuis1797-B. Janmaat17970-1
5.J. Hollander1738- K. van der Sluys17510-1
6.R. ter Steeg1746- M. Snuverink16091-0
7.J. Hettinga1598- D. de Jong1593rem
8.J. Groot1699- A. Lunenborg16741-0

4e ronde

 Hoogeveen1801- ESG17933-5
1.O. Sadallah2034- H. Voss19370-1
2.G. Kloppenburg1954- T. Selten16390-1
3.Chr. Mol1872- E. Hondema1814rem
4.B. Janmaat1797- G. Dijkstra16071-0
5.G. Jansen1716- D. Tobben17780-1
6.K. v/d Sluys1751- W. Fokkens rem
7.T. van Seventer1609- C. Douwes19150-1
8.A. Lunenborg1674- J. van Os18631-0

5e ronde

 Hoogeveen1756- Unitas 616634 - 3
1.O. Sadallah2034- H.A. Warmelink18761-0
2.M. Snuverink1609- E.Y. Visser17330-1
3.Chr. Mol1872- T.de Jong16151-0
4.B. Janmaat1797- S. Koster1626rem
5.G. Jansen1716- M.J. Smulders16410-1
6.K. v/d Sluys1751- J. Drolenga16161-0
7.D. de Jong1593- M. Roorda 1-0
8.A. Lunenborg1674- A.v/d Borg15370-1

6e ronde

 Groningen 61586- Hoogeveen17774,5-3,5
1.R. Slagter1692- O. Sadallah20340-1
2.A. Dijkstra1700- J. Rooze 1-0
3.E. Oude Brunink1601- Chr. Mol18721-0
4.C. Nijssen1588- B. Janmaat17971-0
5.P. Zilverberg1560- G. Jansen1716rem
6.T. de Jong1537- K. van der Sluys17510-1
7.R. Woudsma1517- D. de Jong15931-0
8.S. Welling1496- A. Lunenborg16740-1

7e ronde

 Hoogeveen1779- Haren 317505-3
1.O. Sadallah2034- C. Mostertman1871rem
2.Chr. Mol1872- B. Romijn18071-0
3.B. Janmaat1797- M.Hemmes17510-1
4.K. v/d Sluys1751- J. Mostertman17131-0
5.G. Jansen1716- H. van Steenis1748rem
6.J. Rooze - A. Tetteroo17951-0
7.M. Snuverink1609- J. Hovius16940-1
8.A. Lunenborg1674- A. Platje16201-0

8e ronde

 Assen 21567- Hoogeveen17582,5-5,5
1.P. Tromp1567- O. Sadallah20340-1
2.E. Hommes1664- Chr. Mol18720-1
3.C. v/d Werff1645- K. v/d Sluys17510-1
4.M. Jager1583- G. Jansen1716rem
5.M. Hoolsema1482- D. de Jong15930-1
6.B. van Os1578- T. Jonker16661-0
7.M. Bosma1383- J. Rooze 0-1
8.G. Asselman1564- A. Lunenborg16741-0

9e ronde

 Hoogeveen1700- Lewenborg 215994-4
1.C. Mol1872 - P. Gnodde13601-0
2.B. Janmaat1797 - A. Uyleman15051-0
3.K. v/d Sluijs1751 - J.W. van Veen18720-1
4.G. Jansen1716 - J. Jans1562rem
5.D. de Jong1593 - O. Sield1510rem
6.T. Jonker1666 - R. Middeljans17440-1
7.M. Hofstra1602 - T. Hertig17150-1
8.F. van Amerongen1603 - S. Visser15261-0

Eindstand

    Klasse 1B        Mp Bp  1   2  3   4   5  6   7  8   9   10 Ra   TPR  RaTg
1.  ESG              17 51 x   5  5   5   4  6  7  6   6   7  1849 1852 1686 K
2.  Haren 3          14 44  3   x  3   5   4 5  4 6   7   5 1749 1800 1720
3.  Hoogeveen        12 39 3   5  x   5   5  4   4  5  3  4 1773 1731 1695
4.  Oostermoer       12 38 3   3  3   x   4 5   5  4  5  5  1789 1717 1696
5.  Staunton 2       11 41  4   3 3   3  x  5   5 5   6  5  1757 1759 1709
6.  Dwingeloo        8  33 1  2 4   3   3  x   5 4   4  5 1708 1678 1699
7.  Lewenborg 2      5  30  1   3 4   3   2 2  x  3  5   5  1644 1656 1713
8.  Assen 2          5  29 2   2  2  3  3  4   4 x   3   5  1587 1639 1704
9.  Groningen 6 (-2) 4  27 2   1  4  2  1 3  3  5   x   4 1577 1652 1739 D
10. Unitas 6         0  25  1   2 3  3   3  2  3  3   3  x  1650 1614 1724 D

Naar aanleiding van het niet opkomen van Groningen 6 in de wedstrijden tegen Dwingeloo en Hoogeveen heeft het bestuur van de NOSBO het team van Groningen 6 bestraft met het in mindering brengen van twee wedstrijdpunten.

Individuele resultaten

    Hoogeveen         Rel.nr  1 2 3 4 5  6 7 8  9 Ap Bp Brd Kl KNSB TPR  RaTg W-We
1.  O.G. Sadallah     7988827 1 1 1 0 1  1  1  - 8  6 1,0    2034 2117 1866 +0,9
2.  G.T. Kloppenburg  6783700 0  1 0 -  - - -  - 4  1 2,0    1954 1720 1807 -1,2
3.  C. Mol            7525177     1  0 1 1  1 9  6  2,6 1z 1872 1809 1684 -0,4
4.  B. Janmaat        7768244 0  1 1   0 0 -  1 8  4  3,6    1797 1678 1678 -1,2
5.  G. Jansen         6092889 0  - 0 0       8  2 4,8 2z 1716 1527 1668 -2,0
6.  M. Snuverink      7913191 - - 0 - 0  - 0 -  - 3  0  5,0 1z 1609 1360 1724 -1,0
7.  J. Rooze          8278534 - - - - -  0 1 1  - 3  2  5,0 1w      1751 1626
8.  K. van der Sluijs 6464172 1 1 1  1  1 1 1  0 9  7 5,0 3w 1751 1971 1698 +2,4
9.  D.de Jong         8061922    - 1  0 - 1   7  4  6,4 1w 1593 1616 1566 -0,2
10. M.W. Jonker       7496610 1 - - - -  - - 0  0 3  1  6,7 1z 1666 1508 1633 -0,6
11. M. Hofstra        7913180 - - - - -  - - -  0 1  0  7,0 1z 1602 1466 1715 -0,3
12. A. van Seventer   7211875 - - - 0 -  - - -  - 1  0  7,0 1z 1609 1569 1915 -0,1
13. F. van Amerongen  7730316 - - - - -  - - -  1 1  1  8,0 1w 1603 1758 1526 +0,4
14. A. Lunenborg      7325197 -  0 1 0  1 1 0  - 7  3 8,0 1w 1674 1631 1631 -0,4